Second hand, ciuchland, szmateks...

Kabris to się piszę po Nowym Roku 😀
yga   srają muszki, będzie wiosna.
30 listopada 2011 14:25
[quote author=yga link=topic=50637.msg1203836#msg1203836 date=1322556214]
pony- gdzie chodzisz na szmaciska?

Mam już tylko jeden ciuchland, do którego chodze, w świdniku, koło spółdzielni mieszkaniowej. Jest tyyyyle fajnych ciuchów!
A teraz musze sobie znależć jakieś w miare tanie ciuchy tu w wawie bo jakos nie umiem czerpac przyjemnosci za kupowanie używanych ubran za cene nowych;p jak ciuchland to ma byc tanio!
[/quote]

to daj znać jak będziesz się wybierała do Świdnika  :kwiatek:
MsCarmen dla mnie nie ma problemu 😀 a tak z ciekawości mam pytanie, ile bierzesz za zdjęcia? odpisz prosze na pw 🙂 dzięki
Ja wczoraj upolowałam świetną kamizelkę do jazdy,rozmiar 38 leży idealnie 🙂 7zł 🙂
Ja wczoraj zostawiłam 300zł i przywiozłam cała torbe szmatek dla córki.  💃 Masz fotke z przodu kamizelki?
Zrobiłam.Ogólnie na zdjęciu była trochę pobrudzona,ale po praniu wszystko zeszło.

Ale fajny wątek, że też wcześniej tu  nie zajrzałam.
Czy któraś z łodzianek może polecić jakiś fajny lumpek w Łodzi lub Pabianicach? Jestem zdesperowana i mam braki w szafie po ostatnim przewietrzeniu jej. Nagle potrzebuję rzeczy których wcześniej nie nosiłam i oddałam bardziej potrzebującym  🤔
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
07 grudnia 2011 19:17
Ja ostatnio upolowałam kurtkę do jazdy. Czarna puchowa z długiiimi rękawami ale dość krótką- na konia idealna bo jeżdżąc nic nie "przysiaduję" a łapki do popręgu mogę wyciągnąć i rękawy mi nie idą do góry odkrywając rękę 😀 A to wszystko za 17 zł 🏇
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
07 grudnia 2011 22:07
Ja dzisiaj upolowałam ciuszki dla Kosmity:

jeansy  💘


i trzy bodziaki




Z polecenia znajomych ze stajni odnalazłam świetny szmateks w Olsztynie na Starej Warszawskiej, gdzie co tydzień są dostawy bryczesów w świetnych cenach i w super stanie 😉
patataj   tyle smaku - we fraku
07 stycznia 2012 19:00
Dzisiaj kupiłam czarne Sorele w bardzo dobrym stanie za całe 16 zł. 
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
16 stycznia 2012 14:38
Mój wczorajszy łup - beżowy, wełniany płaszcz Next 😀 Wygląda jak nówka sztuka 🙂


tutaj widać rzeczywisty kolor
sei   . let's grow old together & die at the same time .
16 stycznia 2012 19:48
przejrzałam kilka pierwszych i ostatnich stron... nabrałam ochoty na jakiś 2nd hand. szczególnie że przydałoby mi się to i owo a kasy nie za dużo  🙄 warszawianki możecie coś polecić coś na ursynowie? słyszałam, że jest jakiś fajny na kabatach ale nie wiem gdzie 🙁 niestety nie mam czasu, żeby gdziekolwiek dalej jeździć...
Sei, na Kabatach znam jeden całkiem niezły. Nie podam Ci dokładnego adresu ale stojąc tyłem do Tesco (po tej samej stronie ulicy co jest market) musisz przejść na drugą stronę KENu i drepcząc w stronę Metra Natolin w pasażu bloków w końcu natrafisz na ciuchland.
Dawno tam nie byłam jednak mogę powiedzieć, że jest dobrze zaopatrzony, rzeczy wiszą/wisiały kolorystycznie itp. Minusem są wysokie jak na taki sklep ceny.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
16 stycznia 2012 21:47
dzięki  :kwiatek: będę jakoś za tydzień/dwa w tesco to przy okazji się przejdę 🙂 a jak to wygląda cenowo pi razy drzwi?
koszulki: naście-20-30 zł, kurtki skórzane które oglądałam: kilkadziesiąt (50<😉 zł, bluzy po ok 30-40. Na resztę rzeczy nie patrzyłam bo w sumie to trafiłam tam przypadkiem i byłam bez kasy 🙂
Ostatnio kupiłam bardzo dużo ubrań, ale czasu na zrobienie zdjęć brak. Muszę się mimo wszystko pochwalić moim weekendowym łupem (zdjęcie wstawię w piątek najszybciej) , mianowicie a'kla skórzane, bordowe spodnie!  😍 Wydałam na nie 15zł, teraz są u krawcowej coby z prostych zrobiła rurki. Ciekawa jestem czy zyskają na tym. A u Was jak z lumpami? Ucichł nam troszeczkę wątek 😉
agulaj79 zajrzyj w Łodzi na piaski na retkini, tam jest sporo ciuchlandów, jest gdzie pochodzić 😅
Ewentualnie zapraszam do mnie, w Łowiczu jest sporo i niedrogich 😉
Mam kilka nowych hitów, już wyciągam aparat 🏇
Ja ostatnio upolowałam frak Cavallo  😀
Frak świetny,ale miałaś szczęście  😀.MsCarmen gdzie fotki łupów? 😎
kortina, gdzie gdzie, w Lublinie? jest więcej końskich ciuchów? ponoć w okolicach końcowego przystanku 151 jest szmateks gdzie jest dużo bryczesów ale ciągle mi nie po drodze 😵
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
20 stycznia 2012 15:38
Czy ktoś byłby chętny na kamizelkę kanadyjskiej firmy TuffRider? NÓWKA, z metkami. jest do wzięcia w jednym z osiedlowych ciucholandów u mnie. Rozmiar XL. (ale w sumie mniejsze L)
fruity_jelly trafiłam tam przez przypadek.. to jest na Szopena  😉 Trzeba mieć trochę szczęścia i czasu, ja kupiłam ten frak tylko dlatego, że Cavallo, bo i tak jest na mnie za duży..
kortina, bardzo ładny 🙂. Ile zapłaciłaś?
Sisisa leci PW  😀
Jak zwykle się zaczytałam i zapomniałam o fotkach... 😀
Dzisiaj za ciemno w chałupie, jutro rano cyknę 😎
Lublinianki 🙂 Czy możecie mi polecić jakieś fajne ciuchlandy właśnie w Lbn. ? Od początku studiów się zbieram, żeby jakiś odwiedzić, ale dopiero teraz kiedy sesja się dla mnie kończy zdecydowałam się coś pobuszować w poszukiwaniu jakichś fajnych ubrań ^
Ja polecam szmateks na wrońskiej 🙂 Koło sklepu jeździeckiego Baskil.
Tam są w czwartki dostawy, sporo fajnych rzeczy. Często tam bywam. Ale przyznam że niektóre rzeczy są tam bardzo drogie, ale można znaleźć też sporo w fajnych cenach 😉
MonikaxD, a jakieś końskie rzeczy się tam trafiają 🙂?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się