Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

[quote author=żaczkowa link=topic=208.msg1209628#msg1209628 date=1322985682]
Laguna, jednak jadę w następną sobotę, tak, konia p. Jacka. 🙂
[/quote]

To z dobrych rąk chcesz konia kupić. Bardzo zadbane, od spokojnego i szanującego zdrowie i psychikę koni jeźdźca.
żaczkowa   gone with the wind
04 grudnia 2011 19:37
Laguna, fajnie takie rzeczy czytać 🙂
idzie PW 😉
jak by ktoś chciał kupić sobie pensjonat, to nie tylko Rogalinek jest na sprzedaż
http://www.swiatkoni.pl/news-display/3820.html
No i kupi to jakiś deweloper, postawi tam jakies korty, ośrodek sportu i rekreacji tudziez apartamentowce i tyle zostanie z koni na Woli.....
tudziez apartamentowce i tyle zostanie z koni na Woli.....

taa, w 90% jestem przekonana, ze kupi to pewien "milosnik" koni, ktory w inteligetny sposob pozbedzie sie ich stamtad 🍴
A może zrobimy re-voltową zbiórkę i przerobimy Wolę na voltopirowy ośrodek jeździecki?  😎

Raptem 29 mln...
Skoro teren rekreacyjny to apartamentowiec raczej tam nie stanie. A jeśli chodzi o korty tenisowe - ja jestem za. Skoro to rzeczywiście 47 ha to i konie się zmieszczą, i korty, i jeszcze miejsce do zagospodarowania zostanie. I taką mam nadzieję, że Wola przestanie być nierentownym ośrodkiem jeździeckim a stanie się sportową wizytówką miasta.
Witam.Może ktoś ze stojących w stajniach poznańskich mi pomoże, być może ktoś kto tam stoi słyszał o kimś kto chce sprzedać dobrego -sprawdzonego w konkursach skokowych L;P w porywach N wałacha lub klacz-zdrowego w cenie do 20 tys.zł.Szukam konia dla początkującej juniorki-dałam ogłoszenie ale odezwały się osobyprawie z drugiego końca Polski a z okolic nikt.
Byłaby naprawdę wdzięczna za pomoc.
Witajcie, mam prośbę
Poszukuje pensjonatu dla młodego konia 2,5 roku, żebym można byli zacząć go ze sobą oswajać.
koń całe życie stal na pastwiskach i chciałabym żeby tak zostało, wiec ważne są dla mnie trawiaste padoki, na których jest całymi dniami do tego przydał by się jakiś fajny plac do pracy i logiczne warunki lokalowe.
Bardzo mi zależy na tym żeby pracownicy nie sprzeciwiali się prośba odnośnie karmienia (łatwo go przekarmić i roztyć).
Zależy mi też na milej atmosferze w stajni.

Mieszkam na Podolanach koło suchego lasu i interesują mnie stajnie w promieni 10-20km.

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
dzikaświnia   Dzik jest dziki, dzik jest zły. Dzik ma bardzo...
07 grudnia 2011 10:56
Zapraszam do stajni Aston w Żydowie koło Rokietnicy. Mamy wolny boks. Wysyłam PW 🙂
Dziękuje za odpowiedz, chętnie zobaczę.
Jeszcze jakieś?
Fajna stajnia z trawiastymi padokami w Łopuchowie, warunki socjalne są ok., tyle tylko, że to 30 km, ale dojazd spoko przez Biedrusko 🙂
Sucha Nowa stajnia Marianowo- Sady Na wiosnę będą pastwiska już są obsiane, teraz są wybiegi dla koni. Bardzo fajny plac do jazdy z dobrym podłożem. I hala w trakcie budowy na zimę już nie długo będzie gotowa. Bardzo ładna duża stajnia nowe boksy , siodlarnia.
Daihla   Zawiej - the Horse I was born for
12 grudnia 2011 20:17
Hej, bardzo potrzebuję informacji na temat tej kobyły, która stała wcześniej gdzieś w woj. wielkopolskim. Wstawiłam już post do "poszukiwanych" i mam nadzieję, że nikt mnie stąd nie wygoni - do poszukiwanych nie wszyscy zaglądają, a ja wiem, że kobyła stała gdzieś w okolicach Poznania.  :kwiatek:
Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc, cokolwiek.





INIA Jakieś zdjęcia tej stajni? może mają stronę internetowa?🙂
Sucha,

polecam Baborówko, ok. 26km na Szamotuły. Tez dojezdżam z Suchego Lasu.  🙂
agata* niestety nie mają żadnej strony internetowej jedynie ogłoszenie widniało, konie dopiero od nie dawna przyjmują drugi, trzeci miesiąc. Trzeba jechać osobiście, ja byłam. Ale z tego co wiem teraz mają rezerwację na nowe boksy.
Mój chłopak był w Marianowie, ogolnie stajnia zrobiła na nim pozytywne wrażenie, czysto i schludnie ale plac do jazy jak na plazy-głęboko i kopnie, ale ponoc super oświetlony. Szkoda by było gdyby właściciel puścił na świezo obsiane pastwiska konie juz wiosną bo trawa potrzebuje ok 2 lat aby się porządnie ukorzenić. Muszę się tam wybrac, gdyz znajoma stoi, chętnie zobacze jak wygląda tam infrastruktura, padoki, hala zawsze można jakies fajne rozwiązanie czy to w stajni czy na padoku znalezc żeby później wykorzystać.
madzixx, INIA dzięki za info 🙂
INIA pytam tylko z ciekawości a nie pod względem przeniesienia koni
A ja mam takie pytanie - czy ktoś kojarzy konia Confucius G z Jaszkowa? Kary, malowany na cztery nogi.
ja znam 😀 nawet na nim jezdziłam ;D
w Marianowie różnież byłam - zapowiada sie na bardzo fajną stajnię
robi wrażenie zarówno stajnia (zaadoptowana) jak również socjal a także plany przyszłościowe /jak byłam hala była w trakcie budowy/
hej, a gdzie jest ta stajnia w Marianowie? google mi nic nie wypluwa🙁
hej, a gdzie jest ta stajnia w Marianowie? google mi nic nie wypluwa🙁


Tarnowo Podgórne
dojeżdzasz dwupasmówką do MAN'a - wcześniej skręcasz właśnie do MAN'a - na alternatywną drogę koło dwupasmówki, mijasz MAN'a
pierwsza w prawo i do końca - wjeżdzasz na zakręcie do tego właśnie gospodarstwa
Polecam !    www.wyszynki.pl
Hej,

trochę nie na temat - ale jest spoza Poznania, a planuję zakup konia. Czy możecie polecić mi jakiegoś dobrego weta, który wnikliwie przebadałby mi konika przez zakupem (Tüv).
Czy jest może ktoś z Was ze stajni w Rogalinie?

pozdrawiam
Ps. Jak coś, to poproszę na priv

Edit: Wielkie dzięki za podpowiedzi. To jeszcze jedno szybkie pytanie - podpowiecie mi kogoś do transportu (spokojnego, opanowanego, z dobrym sprzętem - przyczepą, samochodem, kamerą etc.)? Pozdrawiam
zaba   żółta żaba żarła żur
08 stycznia 2012 20:37
Czy ktoś coś wie może na temat Mustanga w Rogalinku? Bo doszły mnie słuchy,że znalazł się nowy właściciel i stajnia się znowu końmi ma zapełnić...  😉
kolega w pon się tam przenosi, ale mówił mi tylko o nowym stajennym  🤣 ale może dokładnie podpytam co i jak 🙂 niestety boksy nadal malutkie, o szczegóły spytam i napiszę 🙂
zaba   żółta żaba żarła żur
08 stycznia 2012 20:52
Hmmm,nowy stajenny?Nooo,to już spory sukces  🤣


Dzięki,agacia  :kwiatek:
BASZNIA   mleczna i deserowa
09 stycznia 2012 09:42
agata*, ale ze jak nowy stajenny? Przeciez tam nie bylo zywego ducha, z tego co wiem?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się