Sesja/Studia i t d ;)

3 prace na wtorek...
Ehh. Proszę dajcie mi mobilizacje żeby pójść do tego BUW'u i je napisać...  🙇
Także potrzebuję siły motywującej do nauki... czas zaliczeń przedmiotów, koła, poprawki.... a na koniec miesiąca egzamin 😵 i będę go pewnie poprawiała całą sesję + sesję poprawkową . Nawet nie wiem czy starczy czasu na zaliczenie go, bo to wkońcu biochemia  🤔wirek:

Powodzenia dla wszystkich!
Dziewczyny, brała któraś z Was Sesję albo jakieś inne takie tabletki? Macie może jakieś godne polecenia?
Averis   Czarny charakter
08 stycznia 2012 14:20
salto piccolo, w BUW-ie najfajniej jest na nockach do 4 nad ranem. Wtedy to jest życie <3
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 stycznia 2012 20:48
Ja chcę do BUWu na nockę =(
Averis a w który dzień można tak posiedzieć? Bo kurcze mnie wczoraj wygonili o 21  😁
Scottie   Cicha obserwatorka
08 stycznia 2012 20:56
salto piccolo, takie akcje są organizowane chyba w czasie sesji. BUW jest wtedy otwarty 9-4. Są tłumy i nie wiem, jak się można tam wtedy skupić (chyba żadne zasady nie są respektowane), większość osób raczej chodzi dla lansu czy dla towarzystwa, niż dla nauki 😉 Ja tam wole pójść z samego rana. Cisza, spokój, nikt się nie kręci, nie szeleści, nie przeszkadza.

edit: aaaaa, niech mnie ktoś zmotywuje do nauki kryminologii  🤬 Ale mi sie nie chce... a to wazna czesc zaliczenia :/
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 stycznia 2012 21:06
Nesca92, Polecam Validol. Łagodny środek, ale skuteczny.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 stycznia 2012 07:20
Ja też powinnam chyba wybrać się do biblioteki, a nie wmawiać sobie, że w domu jest lepiej się pouczyć... bo nic z tego nie wychodzi 😤
Jeszcze dowiedziałam się dzisiaj, że pracę z zaliczeniową z rekreacji, którą miałam napisać do 20.01, mam do jutra 👿 I jeszcze mam do poprawki 3 kolosy, żeby w ogóle zostać dopuszczoną do sesji, wybornie 🙄
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
09 stycznia 2012 09:52
Nesca92, Polecam Validol. Łagodny środek, ale skuteczny.


Tylko, że Validol kompletnie nie ma takie samego działania jak Sesja , mimo że sie może tak wydawać ! 🙂 Sesja jest typowo wspomagajacym koncentrację suplmentem, poprawiającym pamieć etc. Validol jest to lagodny środek, ale uspokajający  😉 Nie można tego mylić 😀 Jasne, validol działa jeszcze rozkurczowo, ale jest to bardzo niewielkie oddziaływanie, dlatego bierze się go jako środek uspokajający, a nie rozkurczowy ! 😉 To na stres 😉 !

Hm co do preparatu Sesja. Ona jest głownie na bazie Lecytyny i Ginko biloba, ma też magnez i kofeinę. Jest to w sumie dobry preparat, bo zawiera w sumie inne składniki niż samą Lecytyne. Porównując do innych preparatów, no to tej Lecytyny jest mniej lub dużo mniej. Zależy na ile jest nam to potrzebne, ale myślę, że dla studenta jest to dobry preparat 🙂 w przystępnej cenie 🙂 Porównując chociaż skład, bynajmniej z tych preparatów co teraz kojarzę.

🙂
Ja za 2 tygodnie ciąg dalszy zajęć i zaliczenia z kolokwium....masakra jakaś plus na dodatek termin zerowy z prawa  😵 nie wiem jak ja to ogarnę
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 stycznia 2012 10:00
subaru2009, Wiadomo, że uspokajający i blokujący docieranie bodźców nerwowych. W tym sęk, że właśnie nie mogę brać Sesji, bo ma w sobie kofeinę, a na mnie kofeina działa strasznie. Nawet w małych ilościach mam po tym trzęsawkę rąk, pikawa chce wystrzelić z klatki piersiowej. Wszystko co zawiera kofeinę - nie dla mnie.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
09 stycznia 2012 10:08
No to samą Lecytynę 🙂 Chociażby Olimplu -> Gold Lecytyna 1200, gdzie 1 kapsułka ma 1200 mg lecytyny, jest 60 kapsułek, stosuje się od 1 do 2. Zależy, wystarczy Ci wtedy na miesiąc lub dwa, za tam ok 20 zł.Więc warto. Ewentualnie do tego wziąć sobie osobno magnez (gdzie w porównaniu do sesji jest go więcej 😉 a działa pobudzająco, tylko tutaj z magnezem należy uważać na firme 😀 ) , to już nie będzie potrzeby kupowania Ginko biloby osobno, bo Lecytyny jest dużo 🙂
Przy Validolu może być złudne wrażenie, bo on uspokaja i niektórzy przy uspokojeniu łatwiej się uczą, a zależy też od organizmu, bo on ma dział. sedatywne (uspokajające) i nasenne. Więc nie daj jak ktoś zamiast się uczyć, zaśnie hihih.  😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 stycznia 2012 14:35
Powiem ci, że Validol nie działa usypiająco na mnie. Podczas zdawania egzaminu musiałam wziąć dwie tabletki, bo trzęsłam się jak galareta, a sam widok tego doktorka wprawiał mnie w stan lekkiej histerii. Więc raczej to nie był problem myślenia czy braku nauki, a właśnie samych nerwów. Po tych 2 tabletach (przymierzałam się do trzeciej, ale druga na szczęście zadziałała) zdałam na lajcie. 🙂
a ja od 2 dni siedzę nad scenariuszem zajęć. Wymyśliłam sobie doradztwo zawodowe dla więźniów. Niby wiem co mam napisać a jednak nie wiem i jak tu to zrobić.
Do końca sesji w sumie luzik, proste zaliczenia ale uczyć się trzeba. Plus do tego dodatkowo zgłosiłam się do przeprowadzenia wywiadu z babką o której nic nie wiem haaaaaa super 😀  I jeszcze praca zaliczeniowa do napisania

Jest tu ktoś kto "pomaga" w pisaniu prac zaliczeniowych? 😁
subaru a możesz coś powiedzieć o skutkach ubocznych? albo ktoś inny, kto brał te tabletki?
Poważnie ta Sesja wpływa na pamięć? 🤔

Ja tylko magnez brałam, ale nawet nie w trakcie sesji, ale jak czułam, że mną telepie. Nerwowa jestem z natury i nie mogę przesadzać z kawą.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 stycznia 2012 16:48
Nie wpływa, to taki suplement diety, równie dobrze możesz orzechy włoskie jeść.
Żeby tak bardzo nie truć organizmu plusz active jest w porządku, czasami piję green up-a.
Chociaż i tak najlepsza jest dla mnie najzwyklejsza na świecie domowa kawa.

Wszelkim tigerom, red bullom i innym takim, powiedziałam od tego roku nie.

bianca   At first I'm shy but then comes wine.
09 stycznia 2012 17:14
Ja chyba tej Sesji sprobuje.. Powiedzcie mi, jak tu sie uczyc, jak i tak zawsze brakuje punkta do zaliczenia  😵. A kolo z kreski byloby z glowy..
dobrze kojarzę, że ktoś był z pedagogiki?
mam do napisania tak jakby 'wstęp' do badań, praca zaliczeniowa na przedmiot zwany Metody badań pedagogicznych, ale mniejsza o to,
czy ktoś podsunie mi pomysł na temat badań?  🙇 bo nijak nie moge wymyślić
Też pije plusz active, pomaga na rozbudzenie, gdy książki i notatki za bardzo usypiają no i lepiej mi sie skupić. Tylko że ja nienawidze kawy, więc musze ją czyjmś zastąpić.
Ja jestem z pedagogiki, ale nie bardzo wiem z czym potrzebujesz pomocy. Napisz dokładniej.
Ja uwielbiam Green Upa... ale on na mnie nie działa. Kawa... dopiero poczuje działanie jak zrobię co najmniej z 3 łyżeczek. ( Tak mi się podoba wątek z kawą, gdzie pisze jak robić ją dla smaku, a ja kawę uwielbiam, a nie dla rozbudzenia do nauki...kawa, cukier, wrzątek, pijemy, uczymy się... ). Kiedyś nie lubiłam Tigerów, ale dobrze schłodzone w tym roku mi idą. Dzisiaj jestem już po 2.
pony   inspired by pony
09 stycznia 2012 18:05
9 sesja w moim zyciu zacznie się niebawem, aczkolwiek pierwsza, która ,czuje, mnie wykończy. Pierwsza neuroanatomia, potem neurobiologia, a potem ostatnie dwa - psychologia osobowości i historia myśli psychologicznej. Zadne sesje na mnie nie działają, brzuch buntuje się na kawę, zostaje tajger, aczkolwiek póki co jest super dobrze, nie potrzebuje pomagaczy😀 Chyba fakt studiowania super kierunku daje mi takiego kopa, że chce się uczyc😀

Powodzenia wszystkim!! 😉
dam radę dam radę dam radę dam radę dam radę
wyłączam to ustrojstwo i zasiadam do nauki... malajskiego.
dam radę dam radę dam radę dam radę dam radę
dasz radę buyaka  🏇
Scottie   Cicha obserwatorka
09 stycznia 2012 20:03
Markuje ktoś dzisiaj? Ja tym razem nie z kryminologią a z... kryminalistyką 😉 żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce- to stały cytat moich sesji.
pony   inspired by pony
09 stycznia 2012 20:21
ja markuję 🙂
zazdroszcze Ci kryminalistyki, z tego co opowiadał mi chłopak (BW na UW tez) to jest ciekaaaawe!
trzynastka   In love with the ordinary
09 stycznia 2012 20:38
Zależy co przez markowanie rozumiecie. Do 23:59 muszę wysłać zaliczeniowy esej, nie mam jeszcze, ani strony, ani zdania, ani pomysłu 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się