Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

yga   srają muszki, będzie wiosna.
18 grudnia 2008 19:10
👀
yga- ten ostatni <na poprzedniej stronie> cuuudo!  😜 😜 😍
yga   srają muszki, będzie wiosna.
18 grudnia 2008 20:03
uwaga,uwaga! robię!  👀

tylko naniosę małe zmiany w gwiazdkach.
umawiam się na styczeń  🤣
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
18 grudnia 2008 23:50
Yga, Kibirka jestem w szoku!  😲
ja miałam baaardzo dużo kolczykow - nos, pepek, jezyk, 3 dziurki w jedym uchu, 6 w drugim i już mi starczy. w ogole nie nosze kolczyków.

natomiast mam ochotę na dziare

właśnie taką jak tu tylko jakieś 1,5cm nizej

yga- koniacznie sie pochwal  😎 jaskie zmany robisz? masz moze swój wzór <w całości> ?  😀
Ja się pochwalę, oto mój Tragus./  😅
Graba.   je ne sais pas
19 grudnia 2008 13:48
lotka14-taki malutki off topic, ale gdzie kupiłaś te śliczne kolczyki-podkowy? 😍
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 grudnia 2008 14:02
Lotka ładnie się ten tragus komponuje z resztą kolczyków  🙂

wczoraj doszły moje CBRy. ale jak na złość nie mogę ani otworzyć tych nowych, ani tego założonego. co znaczy, że teraz muszę zamówić kleszcze do otwierania i kleszcze do zamykania kółek  😵
Graba, a nie  wiem-prezent. ^^

Edytka, dziękuje. Właśnie miałam problem, które ucho wybrać.  Czy to czy lewe, w którym mam tylko 1 kolczyk. 
slojma   I was born with a silver spoon!
20 grudnia 2008 19:11
Dla fanów/fanek gwiazdek



Seksta   brumby drover !
20 grudnia 2008 19:28
tez chcialam gwiazdki na poczatku ale wszedzier gwiazdki, wszyscy gwiazdki- przereklamowane 🙂
ale co sie komu podoba 🙂
slojma   I was born with a silver spoon!
20 grudnia 2008 19:41
Ja tam ich nie lubię, ale wiem, że na volcie jest kilka zwolenników 😉To właśnie dla nich
Seksta   brumby drover !
20 grudnia 2008 19:50
Tez wiem, ze zwolennicy sa, gwiazdek tez juz nie lubie ale tolerancyjna jestem przeciez 🙂😉
To, ze nie lubie nie znaczy, ze nie chce zobaczyc zdjec "po" 🙂....Yga 🙂
grrr a ni się robi coś dziwnego przy zwykłej dziurce w płatku ucha (na dole). Zaczęło mnie boleć i dotknęłam - a tam czuję jakąś bulwę, tylko w środku, pod skórą  🙄
yga   srają muszki, będzie wiosna.
22 grudnia 2008 10:53
dzisiaj idę się umawiać..  😁 ocipiałam, 🤔wirek:
grrr a ni się robi coś dziwnego przy zwykłej dziurce w płatku ucha (na dole). Zaczęło mnie boleć i dotknęłam - a tam czuję jakąś bulwę, tylko w środku, pod skórą  🙄


mam podobnie - co prawda nie boli mnie to ale czuje ją wyraźnie 🤔
nie zauwazyłam natomiast żadnego przemieszczania sie czy powiększania
cieciorka   kocioł bałkański
22 grudnia 2008 14:36
pewnie sie wam skora zrosla.
platek ucha to dwie warstwy skory ktore po przebiciu zrastaja sie wokol kolczyka tworzac wzgrubienie, ktore z czasem mieknie. szepcik, jesli to nie jest nowa dziurka to moze sobie ja czyms pordaznilas, proponuje zotawic w spokoju i interweniowac jesli sprawa bedzie sie rozwijac
dziurka stara jak cholera - 12 lat ma 😉
już mi to cos przechodzi, zmalało i nie boli, dziwy jakieś




A to moje  🙂 . Inspiracja - fotografia Roncevala. Pierwszy mój tatuaż i na pewno nie ostatni, ale nie spieszę się 🙂


smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 grudnia 2008 22:01
nazibaby77 fajne, tylko trochę nie łapię o co chodzi na górze. To jest cieniowanie czy stojąca grzywa?
miłośnikom gwiazdek chyba szybko przechodzi. ja po 6 latach chętnie się moich pozbędę, tyle że miejsce trochę dzikie, bo prawie kciuk 😉
nazibaby77, podziwiam, ja bym się nie odważyła.
smarcik Heheh, no raczej że cieniowane 😉 Na tym zdjęciu wyszło to dość wyraźnie, w rzeczywistości ten cień jest nieco bledszy.
slojma   I was born with a silver spoon!
25 grudnia 2008 08:34
nazibaby77-też chcę zrobić coś podobnego ale inspiracja będą moje konie
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 grudnia 2008 08:43
zuzia. masz może zdjęcie?  😉
slojma, jakbym miała własne konie to też bym pewnie z ich wizerunku czerpała wzór 🙂 Dobrego fotografa dla "moich" ulubieńców jednak brak, a fotki Roncevala zawsze mnie powalały, więc... Może jak kiedyś znajdę swojego jedynego konia z bajki to również sprawię sobie tatuaż z jego postacią 😉
Odważna jesteś, jak na pierwszy tatuaż i od razu taki wielki.Fajny,chociaż cień (pewnie jak mówisz przez zdjęcie) u góry faktycznie dziwny, ale brawo🙂
smarcik, link, bo słabe zdjęcie. jak wrócę do domu, to zrobię jakieś lepsze 😉
a ja się cieszę, że nie zrobiłam tatuażu - przeszło mi. kobieca skóra i ciało są piękne bez takich ozdób, a ja nie potrzebuję sie w ten sposób dowartościowywać - ale nie stwierdzam z góry, że wy wszystkie tak robicie 😉
może sobie tylko kiedyś dorobię parę koczyków w uchu, a może i nie 🙂
Ja wkońcu się zdecydowałam i niedługo ide zrobić kolczyka w języku, boje sie jak cholera  😵
Ale już za długo o tym myśle i planuje żeby dać sobie spokój  😁 Niech tylko wpadnie jakaś wolna kasa do ręki  😀
Mieliście jakieś problemy z gojeniem się języka?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 grudnia 2008 15:12
zuzia. fajny wzór i miejsce takie hm.. z pomysłem  😀

MoniaaA ja miałam problem z językiem- kolczyk nie chciał przejść i bolało jak cholera  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się