Zdjęcia Naszych Koni

kpik   kpik bo kpi?
20 grudnia 2008 20:07
ależ posman ma śmieszną kreskę ciemną na kości policzkowej! jak indianin idący na wojne :P
sznurka- ale śniegu dużo, czekamy na powrót aparatu- może częsciej się będą rudości pojawiać na zdjęciach?
wątek zamknięty
Gosic to ogona też do stawów skokowych!  😎 a loczek zostaw, pięknie wygląda 🙂

Pączunio terenowy 🙂

wątek zamknięty
Pursat znowu sie powtarzam,ale nie moge sie napatrzec.Wiecej!wiecej! 😀
Sznurka Fin podzielcie sie sniegiem  😕

I moj osiołek z racj braku śniegu przypominamy lato  😀


wątek zamknięty
Burza - szał ciał i kolorów  😀

Ami_071 - ale się cieplutko od razu zrobiło. Piękny ten Twój Siwy
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
20 grudnia 2008 21:07
Pursat - mów ile za konia

Wawrek, co to za niemoralne propozycje? 😁 On jest bezcenny 😍 Zresztą nawet jakbym chciała go komuś opchnąć, to nie mogę, bo go tylko dzierżawię, nie jest mój 😉 Ale traktuję go jak własnego synusia najdroższego 😎

[quote author=Alicja_8 link=topic=37.msg125235#msg125235 date=1229802289]
Foch Posmana niezly  🙂
wyobrazam sobie jak biegalas za nim na pdoku z aparatem w reku  🤣 hehe[/quote]
Na szczęście nie byłam zmuszona biegać cały czas, bo miałam dobrą pomocniczkę, dzięki której powstała większość z tych zdjęć :kwiatek:

ależ posman ma śmieszną kreskę ciemną na kości policzkowej! jak indianin idący na wojne :P
Swego czasu niektórzy się z niego śmiali, że ma oczy podbite 😉

[quote author=ami_071 link=topic=37.msg125293#msg125293 date=1229806326]
Pursat znowu sie powtarzam,ale nie moge sie napatrzec.Wiecej!wiecej! 😀[/quote]
Dziękuję :kwiatek: Więcej nie mam. Może jutro uda się pstryknąć coś jeszcze 🙂
A Twój siwy jaki błyszczący 😀 Ja chcę lato!
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
20 grudnia 2008 21:10
Burza-Jak zwykle pięknie
wątek zamknięty
ami_071 ślicznie, takie ciepło bije z tych zdjęć 🙂
Burza piękny, pasuje mu ten kolor!

Ja dodam coś od siebie 🙂. Co prawda nie moja, ale moja ulubiona, zaraz po Kolekcji 🙂. Niestety mam do niej 130 km, więc nie widuję jej zbyt często... Jak plany wypalą, będę się na niej wozić w wakacje 🙂.




Z jazdy pohubertusowej, jeszcze było tak ciepło 🙂











Mój pierwszy i pewnie ostatni pucharek :P


I jeszcze jako roczniak na championacie w Białce:


wątek zamknięty
Break, co to?? Strasznie mi przypomina 'moją" klacz trakeńską... Skoro białka to pewnie jakieś młp?
wątek zamknięty
breakawayy Śliczny KOŃ! 😉
wątek zamknięty
Dzionka owszem młp 😉. Hortensja młp (po Oregon xx, od Hera młp/Dworny), czterolatka, po ZT dla klaczy, startowała w skokach LL i L, bardzo miła, grzeczna kobyłka 🙂. Kawał koniska, ale spokój ogromny. Miła w obejściu, bardzo spokojna pod siodłem, aktualnie zaźrebiona og. Hebab.
As94 dzięki, jak będę mieć okazję to jej przekażę 🙂.
wątek zamknięty
Slojma, Break dziękujemy 🙂 kolor jak kolor, tylko taką kurtkę mam 😉 😉
wątek zamknięty
Gosic, ciacho!  raz dwa pozbędziecie się nadmiaru ciałka, zobaczysz 😉 ale i tak wygląda świetnie, więcej proszę! i coś z roboty 🙂

Pursat, niesamowicie urokliwy jak zwykle, niesamowitą ma maść.. na drugim wyszedł jak źrebol 😀

kucunio, kate_ sympatycznie 🙂
wątek zamknięty
k_cian - uwierz że marzę, żeby ktoś nam porobił zdjęcia z roboty właśnie,a jak do tej pory nie ma kto. Ale obiecuję że jak tylko będą to ze specjalną dedykacją dla Ciebie  :kwiatek:
wątek zamknięty
breakawayy to jest stajnia w okolicach Zamoscia? Bo wyglada jakos tak znajomo (konia tam ogladalam chyba jak szukalam do kupna-tez rudy byl, ale walach 😉)

A zeby nie OTowac do konca to:

Akuku!

wątek zamknięty
owszem młp 😉. Hortensja młp (po Oregon xx, od Hera młp/Dworny),


ha, witam w gronie jeźdźców dosiadających Oregonek 😉
Fajne foty

Ja na Oregonkach :

jednej


i na drugiej
wątek zamknięty
aniaaa dokładnie ta 🙂. Stadnina Koni Małopolskich "Tarka", pewnie oglądałaś jej brata - Hermesa 😉. Czy to ten pan?
wątek zamknięty
fajnista wiewióra
wątek zamknięty
O kurde, ale śliczny ten rudy....
wątek zamknięty
breakawayy wiesz co nie pamietam juz dokladnie jak mial na imie, ale chyba to ten (tez mial napiersnik, ktory pieknie poplatalam jak zakladalam :hihi🙂 wiem ze stal w boksie naprzeciwko takiego jakiegos siwego ogiera araba, ktory mial podwyzszony boks, bo wyskakiwal z niego 😀 ( w wakacje to bylo jakos)
wątek zamknięty
aniaaa tak to on 🙂 w wakacje stał naprzeciwko Hebcia mojego ukochanego 🙂. On wcześniej stał w mojej stajni. I jeżeli to był ten napierśnik to na pewno on, bo tylko on taki ma :P. Też początkowo miałam z nim problem :P.
Śliczny śliczny, ale pod sufitem to ma nierówno... Dyga skubany nieźle, ale jak coś sobie umyśli, to nie skoczy i już... Np na zawodach nie chciał iść potęgi, bo przeszkoda stała w stronę publiczności, on stwierdził, że nie i już, a wtedy koniec. Na bata reagował od razu wywaleniem z siodła, ogólnie miał swoje humorki 🙂. Na rozprężalni zaczął fikać i buntować się na próbę zakłusowania, parkuru też początkowo iść nie chciał, ba, wymyślił sobie, że w ogóle nie wejdzie na parkur, ale potem jakoś poszło 🙂. Poza tym miły konik, też grzeczny w obejściu, choć ciężko było np z założeniem ogłowia, gdyż ma sarkoid na uchu, więc odruchowo zadzierał łeb do góry, przy próbie założenia ogłowia, a że to kawał konia (pewnie coś koło 175) to trzeba się było sporo namęczyć 🙂. Żeby nie robić ot, to jeszcze kilka jego zdjęć:




Flotkom mówimy zdecydowane NIE!



Rundom honorowym również mówimy NIE!




Zdjęcia nie są mojego autorstwa.
wątek zamknięty
tak to ten 💃 rzeczywiscie sliczny jest, jak w boksie tak pierwszy raz na niego spojrzalam to: "ooo ja chce takiego rudego!" 😀 pozniej rownie slicznie mnie przewiozl jak wsiadlam na niego 😎
wątek zamknięty
Hermes przewiózł? :PP Hehe jak mi było dane na nim pojeździć, to nieźle się musiałam opchać, żeby się ruszył xD. Pokłusowałam sobie z 10 minut i zeszłam mokra i nie czułam nóg  😁
wątek zamknięty
na pocztku tez ciezko bylo, ale cos powialo chyba: bryk i heeejaaa 🏇 ale nie bardzo mu sie chyba chcialo bo zaraz stanal 🙂

I jakies stare foty z hiszpani (kon nie moj jak by co 😉):



wątek zamknięty
ja też daję takie bardziej słoneczne, stare... Tęsknię za jazdą na niej, bo ona teraz brzuszek hoduje 😀 😀 😀 a co w nim, to zobaczymy w marcu 😀 😀 😀


wątek zamknięty
To pakuje snieg w słoiki i ups-em wysyłam!
Burza chyba bardzo udany teren - buzia cała się smieje!
Kpik ja tez nie mogę się doczekac, bo aparat który mogę pozyczyc to jakas porażka jest

Wawrek wiesz chyba juz czemu jestem fanka Rusałki!
wątek zamknięty
Gosic-dziękujemy  :kwiatek:
Pursat- to czekam na zdjęcia z niecierpliwością.My też chcemy lato  😕
breakawayy- dziękujemy  😀.Super stajnia taka klimatyczna  🙂 A kobyłka to wiadomo ślicznusia  😀
Sznurka to czekamy na te słoiki  😀
wątek zamknięty
breakawayy strasznie podobają mi się te zdjęcia, wszystko ładnie oblane słońcem.
aniaaa niesamowita grzywka i grzywa  😎 tylko do rąk i nie wypuszczać  😀
wątek zamknięty
k_cian
widzisz moje foty? to jak to się dzieje, że inni nie? ja na innym kompie niż mój też nie widziałam  🤔wirek: 🤔wirek: 🤔wirek:
breakaway anaa
no nie gadajcie, że wy z Zamościa jesteście!! jutro tam jadę do domu  🙂

zdjęcie- mam nadzieję, że będzie widać

moje ulubione- padokowe

bez żadnych tajemnic  😉

widać?
wątek zamknięty
_kate niestety nie z Zamościa, ja spod Lublina 😉. Do Zamościa mam więc jakieś 100 km, do Tarki dokładnie 130 :P.
Zdjęcie widać, swoją drogą śliczne 🙂
wątek zamknięty
zdjęcie czy zdjęcia? bo dałam 3. Chodzi Ci o Tarę w Wólce Wieprzyckiej czy jakoś tak ta nazwa szla? Tam chyba jeździł pewien trener drugiej klasy, jego nazwisko to nazwa miesiąca, a imię Wiesio?

nie chcę podawać publicznie takich infor
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.