kącik skoków

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 stycznia 2012 19:51
ciekawska - szykuj popkorn,jutro mam dostać  😀iabeł:

smerfi - przyłączam się do prośby koleżanki ciekawskiej  🏇
Przypomne i mam nadzieje, ze tym razem sie cos uda 😵

Ja to w ogole biedn jesli chodzi o zdjecia i filmiki jestem..... Nigdy nie ma nikogo kto by mogl cos porobic.....


Ja też  🙁 Nawet jak jest fotograf na zawodach to mi nie robi  😤

Ja też  🙁 Nawet jak jest fotograf na zawodach to mi nie robi  😤


W Arezzo kilka lat temu to meczylam fotografa zeby przyszedl i mi kilka fotek cyknal😀😀 To mam kilka pamiatek - na moich kochanych koniach z tamtych czasow😀
Ostatnie filmiki jakie mam to maja prawie poltora roku - i nie skakalam wtedy akurat  😵
Ostatnie zdjecie ze skokow z kwietnia ubieglego roku  😂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 stycznia 2012 20:04
u mnie też bieda,dlatego tak się cieszę z tego filmiku...mimo,że to jest ciągle ta sama stacjonata 😉
Ktos tyle ja Twoich zdjec widzialam na FB i tutaj, ze nie przesadzaj bo  🤬 🤬 🤬

Az sobie teraz powspomina stare czasy i poogladam stare  filmiki  😂
Dzisiaj skacząc koperty nie wiem jak pokonuje parkury 120  😵  😂

Jak jest mój przejazd to nawet bateria w kamerze odmawia posłuszeństwa  🤔
Ponia   Szefowa forever.
10 stycznia 2012 20:21
Dramka, smerfi,  bo Wy poprostu nie macie Strzygi blisko :P


a ja w pt do lekarza znów;(  nie zapowiada się,że szybko będę mogła normalnie jeździć.. 🙁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 stycznia 2012 21:11
Oj, dobra Strzyga nie jest zła 😀
Dramka, smerfi,  bo Wy poprostu nie macie Strzygi blisko :P



Sobie kiedys Strzyge wypozycze i tez bede miala sweeet fotasie😀
Dramka, smerfi,  bo Wy poprostu nie macie Strzygi blisko :P


a ja w pt do lekarza znów;(  nie zapowiada się,że szybko będę mogła normalnie jeździć.. 🙁


Ponia Dlaczego?  🤔  🙁 Co sie stało?
Ponia   Szefowa forever.
10 stycznia 2012 22:06
Dramka,  naderwany achilles daje o sobie znać niestety, ostatnio puchnie i boli mocniej 🙁 pomimo,że naprawdę staram się oszczędzać..

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 stycznia 2012 22:20
było PRP sobie strzelić
Ponia Współczuje  :kwiatek: Rehabilitacja?
Ponia   Szefowa forever.
10 stycznia 2012 22:31
Ktoś, miało wystarczyć nic nierobienie.:/
Dramka,  na pewno będzie, ale skoro jest gorzej niż było to zobaczymy co mi lekarz powie w pt.
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
10 stycznia 2012 22:38
ej a ja w końcu mogę powiedzieć, że kocham swojego konia 😍 cały czas mi ta miłość nie przeszła i zaczynam się powoli łamać ze swoją żelazną zasadą "nie rozpieszczać"

trener w końcu na grupowym zebraniu oświadczył jakie ma wobec nas plany i...3 zagrwyki open N i finał w Janowie. dziękuje bardzo kalendarz do kwietnia załatwiony. a potem co? no potem to się będziemy zastanawiać i pewnie CSI w Bogusławicach. siedzę i nie mogę w to uwierzyć przy odrobinie szczęścia furka będzie na małą runde i open C na przyszły sezon 😜

stary zobaczymy co właściciel zaplanuje ale obawiam się że będzie go chciał wozić wszędzie za Rudym.
a młody też szaleństwo jakieś treningówki jedne i zagrywki warka, gajewniki, legia i finał w sierpniu.

Ponia ile już Cię trzyma i co dokładnie tam siedzi? w sensie czy tylko ból i pozrastane czy ciągle szarpnięte? bo jeżeli "tylko" boli to szczerze polecam akupunkture bo sama sobie coś takiego na desce załatwiłam i dopiero po tym puściło.
aralimbo   ...marzenia są po to, żeby je spełniać...
10 stycznia 2012 23:59
a moja kobyłka na razie kica sobie pod trenerem - Markiem Lewickim, a ja przyjezdzam w sobote, wsiadam..no i zobaczymy co to bedzie ;P. Ale pewnie cos niewysokiego sobie skoczymy 😉 ..ojj jak ostatnio zaczela BOSKO kłębem pracowac  😍  normalnie wszyscy chwalą :P a 4-latka dopiero. .Noo ale na el. do MPMK sie juz pokazala, Leszno i te sprawy 2-dniowe na zero wiec ambicje maa  😜
Ja dzisiaj otrzymałam bardzo przyjemną wiadomość 🤔

Dysplazja kręgosłupa i rwa kulszowa   🙁

Dostałam skierowanie do neurochirurga i na rehabilitacje. Mam nadzieje ze neurochirurg nie będzie taki przystojny jak ortopeda przed ktorym musiałam sie dzisiaj rozebrać  😵
Tak na szybko - bylismy, skakalismy, z koni jestem mega zadowolona z siebie mniej  😂
Caly czas mysle co poprawiac nad soba i pewnie nocy nie przespie  😵 😵 😂
Smerfi to sa wlasnie cechy dobrego sportowca
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 stycznia 2012 07:44
wklejam obiecany filmik. i to w całości,żeby nie było,że coś cenzuruję albo czegoś się wstydzę 😉 nie zawsze jest słodko,ale idziemy w dobrym kierunku. moje zatrzymywania konia przed przeszkodą były na polecenie trenera, pracujemy nad kilkoma elementami, ale cóż,słowo się rzekło,oto film 😉
[[a]]http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fyoutu.be%2Fk6Rvus4eVp4&h=SAQG9GgDR[[a]]

p.s. jak widzicie,montażystka zdeydowała się zagłuszyć wrotka muzyką 😉
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
12 stycznia 2012 11:44
Ktoś widziałam, podoba mi się 🙂
A my jedziemy w terminie od 6.02 do 12.02 do Trach na trening tygodniowy u Kozów, cieszę się bardzo 🙂 Trenerka mi załątwiła po promocyjnej cenie 🙂 Może będą jakieś zdjęcia. Mam jedno zamazane z soboty, dawno bardzo triplów nie skakaliśmy i w efekcie użyliśmy wszystkie drągi i stojaki jakie mamy -.-, a z wcześniejszych filmików chyba nici.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
12 stycznia 2012 12:12
Ktoś, filmik fajny  🤣

A takie pytanko troszkę  🚫 Czy mnie się zdaje, czy to Siwe co się lonżuje chodzi cały czas w prawo?  😁
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 stycznia 2012 12:25
siwy miał przerąbane,bo go ciągle przestawialiśmy 😉 chciałam mieć miejsce na woltę przed przeszkodą, więc za każdym razem,jak zmienialismy kierunek,to prosilismy o przestawienie się 😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
12 stycznia 2012 12:32
A Wy niedobrzy ludzie  🤬 😁
Ile ma ten Wasz halo-namiot? Bo wydaje się nieduży  😉
Ktoś, namiot do Przywidza wstawili, czy się przestawiliście?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 stycznia 2012 12:57
przeprowadzamy się my jako ludzie,więc konie też przestawiliśmy do Zbyszka Kamzelskiego.już prawie 3 miesiące tam stoimy.

Mozii, no wielka nie jest,prawie mały czworobok to jest.... ale jest malutka szansa na drugą halę (malutka,bo nie chce zapeszyć :hihi🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
12 stycznia 2012 13:29
Ok, ok, kumam chach'ę  😁
No to nie jest tak źle, na takiej jak widać też da się skakać. Tam gdzie teraz stoję z koniem też mamy 20x40 i spokojnie 6 przeszkód z szeregiem da się postawić  😉 Oczywiście na krótszych drągach.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
12 stycznia 2012 13:36
Ktosiu mogę się zapytać na czym polegało ćwiczenie z zatrzymywaniem? Mnie zawsze uczyli, że zatrzymuje się konia przed przeszkodą w celu przywrócenia do ręki, przypomnienia "o sobie", natomiast mam wrażenie, że Integro (bo to Integro, prawda?) jest cały czas "z Tobą" i czeka. Absolutnie nie traktuj tego negatywnie, ja tak z czystej niewiedzy i ciekawości  :kwiatek:
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 stycznia 2012 13:59
potrafi mnie "puknąć w raczkę" i porwać w przeszkodę - zresztą na filmie jest taki moment,jeszcze na niskiej stacjonacie,skakanej "d*** do publiczności" porywa mnie w nią.
stosujemy to cwiczenie,rzadko,ale robimy.częściej robię wolty i czekam,aż koń będzie "cały mój". to takie ćwiczenie na posłuszeństwo i czekanie na jeźdzca.

i nie odbieram pytań,jako atak - wstawiłam film,bez komentarza co robilismy,nad czym pracujemy,to spodziewac się mogłam,że padną takie pytania.

jak ktoś coś jeszcze chce wiedzieć,to śmiało,nie gryzę i też tak jak wy cały czas się uczę 🙂
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
12 stycznia 2012 14:13
Dziękuję 🙂
To jeszcze jedno: przy pierwszych skokach (z lewej) masz wskazówkę, z prawej natomiast nie. Z lewej Ci trudniej doliczyć, tak o, czy skoki z prawej z wskazówką nie były uwiecznione?🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się