sklepy internetowe

Ogromny + dla animalia.pl
Ostatnio nie mogli sprowadzić dla mnie ściągaczki, więc za tę samą cenę dali mi inną (lepszą 😀). Zamawiałam tam jeszcze 1 rzecz dla świnki morskiej, a ponieważ przez tę ściągaczkę musiałam trochę dłużej poczekać-dostałam też smakołyki dla świnki 🙂
No, i od 40 zł za zakupy dla koni są próbki paszy gratis 😀

I + dla jezdzieckidomwysylkowy.pl
Zamawiam sobie u nich rzeczy, a następnego dnia idę do ich sklepu i odbieram 🙂
+ dla animalia.pl paczka dotarla bardzo szybko, pomimo tego, ze czesc artykulow, ktore zamawialam mialy termin realizacji do 7 dni. Paczka dotarla wczesniej 🙂
ogromny [font=Verdana]plus[/font] dla Pana Podkowy!!! Przesyłka dotarła błyskawicznie, rewelacyjny kontakt @, paczka dobrze zabezpieczona, miłe próbki nowych produktów dla konia i dla mnie cukierki🙂
bardzo polecam🙂
Mega + dla gnl.pl
Błyskawiczna wysyłka  :kwiatek:
+ dla sklepu gnl.pl  🏇
który ze sklepów wysyła zakupy pocztą polską? nie uśmiecha mi się dokładać za kuriera :/
calore, Okser na przykład.
o nim akurat słyszałam sporo negatywnych opinii... no i raz coś kupowałam i też czas wysyłki za długi jak dla mnie.
oki, już znalazłam, ostroga.pl 🙂 okser okazało się też nie ma moich rękawiczek. mimo to dzięki za odpowiedź 🙂
tym razem duży plus dla gnl, pomimo, że na wędzidło czas oczekiwania 10-14dni - było na stanie i od razu wysłane 🙂
+ dla okser.pl. Natychmiastowa wysyłka, paczka była u mnie po 2 dniach 🙂
Dużyy + dla bergo.pl dostalam za tę samą cene(120 zl) termobuty(lepsze) oraz bat(tez lepszy 😀) ponieważ nie mieli tego co zamawialam
ogólnie polecam ta strone bo mają rzeczy tańcze czasem o 50 zl od ceny rynkowej i mają duże przeceny
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
30 grudnia 2011 22:54
Nastepny mega minus dla Okser'a. 3 miesiace czekania na derke, 3 tygodnie czekania na zwrot pieniedzy (ktorych dalej nie mam!) i miesiac czekania na pilke... Szkoda slow.
kolejny plus dla animalia.pl 🙂 zawsze świetny kontakt, realizacja w terminie, kurier zawsze wcześniej dzwoni i umawia się na konkretną godzinę🙂
Jakby ktoś miał jeszcze jakiś problem z siodlarnią to piszcie na PW 😉.
Dawno nic nie zamawiałam ze sklepów internetowych. Ale ostatnio zachciało mi się nowego kantarka. I przeżyłam szok patrząc na ceny przesyłek. Większość sklepów posiada opcję kurierską i zazwyczaj kosztuje ona 20-25zł  🤔. Jej jeśli chcę kupić coś za 40-50 zł to jest po prawie 50% zamówienia...
żaczkowa   gone with the wind
01 stycznia 2012 22:59
Pierwsze słyszę, że tyle sklepów nie wysyła PP...
Może napisać do nich? Ja tak robię np. na allegro, gdy przy zakupie 3 płyt za 4,98 zł za przesyłkę paczką było 15 zł - wysłali listem za 4 zł. 😉
mega wielki [b]+[/b] dla bergo.pl - wczoraj po południu zamówiłam bryczesy, dziś przed 14tą były u mnie  :kwiatek:
Poza tym kilkukrotnie zamawiałam u nich towary spoza asortymentu sklepu (z katalogu), zawsze wszystko odbywało się bez problemu, kontakt był świetny, a dostawa w terminie .
rybka   Różowe okulary..
05 stycznia 2012 14:39
[glow=red,2,300]+[/glow] dla animalia.pl doskonały, szybki kontakt, elastyczność do zmian w zamówieniu z dodatkowym mini rabacikiem, dostawa na czas Polecam!
Wielki + dla konika, wysyłka od razu po wpłacie, a kolejnego dnia miałam już paczkę w domu 😎
a co sądzicie o sklepie ostroga.pl ??
Domi ja zamawiałam z tego sklepu. Bardzo pozytywnie, kontakt ok i szybka przesyłka  😀
Ode mnie ogromy + dla okser.pl od kilku lat robię już u nich zakupy, czasem idzie się trochę zdenerwować na czas oczekiwania, ale generalnie żadnych problemów. Świetny kontakt, brak problemu jeśli chodzi o zwrot pieniędzy no i bardzo szeroki asortyment 🙂
To samo dotyczy sklepu gnl.pl 🙂
Również + dla sprzetjezdziecki.com Krótko i na temat, pełen profesjonalizm 🙂
czy Equishop ma gdzieś na stronie cennik przesyłek?
Fantazja, nie ma.
Klami, dzięki, bo myślałam że ja ślepa
Mustang !! Chyba obecnie mój ulubiony sklep. Ściagną co trzeba, czesto również rzeczy, które wedle innych sklepów są juz niedostepne. No i super przemiły stały kontakt !

Fantazja, hehe. Prosze.  😀
+ dla galopada.pl za miłą obsługę, szybką i darmową wysyłkę kurierską 🙂
Na liście nie widzę sklepu www.horseteam.pl, kupiłam od nich derkę Masta. BOSKA!!! I cena naprawdę niezła.
MEGA WIELKI+ dla dryf.eu !!!
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
11 stycznia 2012 20:31
plus dla http://www.equestrian-equipment.pl/
Miły kontakt i szybciutka wysyłka 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się