telefony komórkowe

ja od kilku dni mam samsunga galaxy s2 i również jestem zakochana. Mimo, że duży to jest taki smukły, cienki i lekki! Klawiatura dotykowa świetna (wcześniej też miałam taką ale nie mogłam napisać nawet sms na klawiaturze qwerty). No i android market  😀 Świetny aparat, super filmiki
zen pracuję w T-mobile, ale w orange powinno być podobnie: na telefon masz 2 lata gwarancji, akcesoria pół roku. Zabierz ze sobą kartę gwarancyjna telefonu wraz z dowodem zakupu (paragon, faktura lub umowa).
se w715 a teraz doszedł se xperia neoV.
Chatonne, masz neoV? też problem z wifi?  🙄
trzynastka   In love with the ordinary
13 stycznia 2012 13:50
Jaki telefon do internetowania się na co dzień polecacie ?
Najlepiej dotykowy.

Nie iPhone - bo ten właśnie zdechł.
Co Ci zdechlo w iphone?

Mi "zdechl" po ios 5, caly dzien nic, pomogl tzw hard reset.
Dobre sa samsungi, 9100, 9000, 9003 tez spoko
trzynastka   In love with the ordinary
13 stycznia 2012 14:15
płyta główna, czyli "po ptokach".
A dlugo go mialas?
To 4 czy 3?
Sorry, ze tak dopytuje ale jestem w szoku.

Jesli chodzi o tel to moge polecic Ci te " chodliwe"...
trzynastka   In love with the ordinary
13 stycznia 2012 14:19
Mam go ponad półtorej roku, wiec już po gwarancji.
Niestety to mój drugi iphone który postanowił umrzeć przed końcem abonamentu.
Jeszcze rozumiem gdyby mi upadł, albo zamókł - okej, moja wina.
Ale on wczoraj powiedział sobie "nie złapie zasięgu" i pomimo zmiany anteny trwa w tym postanowieniu a, że mój TŻ który serwisuje telefony orzekł, że padła właśnie płyta i albo trzeba by kupić inny iPhone i złożyć z 2 jeden, albo coś innego.
Nieźle... A ile masz do konca umowy?
Chcesz kupic tel za gotowke?
Jaka siec?
Wiele moze zrobic wczesniejsze wymiany aparatu jesli spelnia sie kilka kryteriow
trzynastka   In love with the ordinary
13 stycznia 2012 14:25
Tu mój poprzedni iphone 😉 http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,10376.0.html jak masz ochote poczytać.

Do końca umowy mam.. nie wiem ile. Albo rok, albo półtora.
Chce kupić telefon za gotówkę. Sieć orange.
To troche dlugo jednak ;(

Z internetowych to te 3 samsungi co wczesniej pisalam, nokia E7, N9, SE xperia arc, SE xperia arc s, LG swift 2x P990, htc hd2, htc desire/desire hd/desire z, htc hd 7, se xperia play, lg swift 7..


To tyle co kojarze...
Ale jesli chcesz ze sredniej polki trzeba by juz sie uwazniej przyjrzec
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
13 stycznia 2012 14:55
Mam go ponad półtorej roku, wiec już po gwarancji.

A gwarancja nie jest udzielana na okres 2 lat?

edit: doczytałam we właściwym wątku
trzynastka   In love with the ordinary
13 stycznia 2012 15:12
Uh, histeria odwołana.
TŻ naprawił, sam do końca nie wie jak to zrobił ale po włożeniu mojej karty sim telefon ożył, mimo, że gdy wkładał swoją [też oragne] to żadnych oznak życia nie było...  😜

Edit: z tych ciekawszych rzeczy mój telefon kupiony w salonie, nigdy nie otwierany/ nie serwisowany miał w środku zerwane plomby i odcisk palca.
nine no to dobra wiadomość 🙂

mój przyszedł z allegro w kopecie babelkowej ( o zgrozo)

ale nic mu nie bylo na szczęscie i nie jest do tej pory, poza ios 5 😉

trzynastka   In love with the ordinary
13 stycznia 2012 15:29
Ja już oczami wyobraźni widzę walkę z serwisem gdyby mi nie uznali gwarancji, bo telefon kupiony jako nowy, w salonie ma pozrywane plomby i odcisk [sic!] palca w środku. 😉
nine, ja bym chyba w takiej sytuacji, zaraz po odkryciu braku plomb, poszła do salonu, w którym kupowałam i prosiła o wymianę lub przynajmniej o spisanie protokołu, że dostałam telefon w takim stanie. Kurczę, nawet w takim miejscu człowiek nie ma pewności, co dostaje :/
trzynastka   In love with the ordinary
13 stycznia 2012 16:16
AN, szczerze ? Minęło 1,5 roku ponad więc się pewnie nie wykłócę, a po przebojach z ostatnim telefonem chyba szkoda mi nerwów na to po prostu. :/
Ale sytuacja tragiczna. Tak samo jak ludzie kupujący auta z salonu, a potem okazuje się, ze były bite. :/

nine
Polecam Ci HTC Mozarta. Ja osobiscie nienawidze korzystac z netu przez telefon, ale na tym telefonie bardzo fajnie mi sie pracowało.
trzynastka   In love with the ordinary
13 stycznia 2012 17:52
To ten, który Twój mąż dostał na testy ? 🙂
wasia   Goniąc marzenia!
13 stycznia 2012 19:49
Czy jest ktoś w stanie zdać relację z użytkowania SE Neo V? Jak działa dotyk? Czy są jakieś problemy z oprogramowaniem- zacinanie, wyłączanie, wolna praca telefonu? Coś wyczytałam o problemie z WiFi? O co dokładnie chodzi?
Będę wdzięczna  😉
wasia- podobno zależy na jaki egzemplarz się trafi co do tego resetowania itd., ja najwyraźniej trafiłam na dobry 😉 ogólnie wrażenie mega pozytywne, wgrałam sobie właśnie nowego softa, więc chodzi jeszcze płynniej. Reakcja na dotyk- w porównaniu z jakąś szajską nokią, którą miałam- niebo a ziemia. Ogólnie czuły jest, ale dość łatwo i precyzyjnie można dotknąć nawet z wielkimi paluchami  😁 Wyświetlacz jest bardzo fajny, ładne kolory, dobrze się patrzy  🤣
Wi-Fi. no cóż. liczyłam, że po wgraniu nowszego softa kłopot przejdzie, ale pójdę do serwisu i dowiem się co i jak. Tu też kwestia na jaki egzemplarz się trafi, albo raczej po jakim czasie wyjdzie szydło z worka. U mnie wyszło po około 2 tygodniach. Wifi na początku działało bez problemów, ale któregoś razu włączając je zablokował się cały ekran (znaczy nie reaguje na dotyk), wyszukiwał sam dostępne sieci- nie wyszukuje. Kiedy w końcu ekran się odblokowuję i chcę zeskanować dostępne sieci, wifi się wyłącza, i tak w kółko. Podobno wystarczy wgrać jakąś tam aktualizację z poprawką, albo system od nowa. Mój tata ma znajomą zajmującą się tym, więc jak już telefon będzie po serwisowaniu, mam nadzieję, że dowiem się co było przyczyną. Na razie idę odinstalować wszystkie zbędne aplikacje, może to powoduje przeciążenie i kłopoty z wifi?
Ogólnie mogę polecić Ci ten telefon, zależy też czego szukasz i do czego oprócz dzwonienia będziesz użytkować, no i zależy też na jaki egzemplarz trafisz, ale nawet jeśli będzie się resetował, to aktualizacja softu i myślę, że po kłopocie.
Ja mam blackberry curve 8520 i bardzo go lubię, ma pełną klawiaturę, przez co szybko pisze mi się smsy, na zwykłych nie dawałam rady  🤣
htc trzyma mi 4 dni na jednym ładowaniu, więc jak ktoś się waha z powodu baterii to tylko informuje.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 stycznia 2012 21:04
wasia tu masz recenzję Webshake:

to + opinia maiiaF i myślę że można ocenić czy kupić.  😉
Moja siostra ma htc i uważam że jest dużo lepszy od iphona.
Ania., zależy jeszcze jaki htc 😉 nie wydaje mi się, żeby na przykład taki wildfire był lepszy 🤣
Ja wciąż jestem zachwycona moim Samsungiem Galaxy Ace. Bateria wcale nie jest taka tragiczna, spokojnie mi trzyma 3 dni przy dość intensywnym użytkowaniu. Jak na smartfona to spoko.
nine
Tak, ten co go dostał na testy. I tez był z niego zadowolony. Chyba nawet z bólem serca go sprzedaje 🙂
wasia   Goniąc marzenia!
14 stycznia 2012 17:01
Ślicznie dziękuję dziewczyny  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się