Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

ash   Sukces jest koloru blond....
11 stycznia 2012 20:56
Mój kary Tortillas Pamiras był dziś taki luźniutki i mięciutki, że szok. Jednak co masaż raz na jakiś czas to masaż 😍
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
11 stycznia 2012 20:58
lenka1z - dziękujemy :kwiatek: Mamy nadzieję poprawić się w tym roku by lepiej to wyglądało 😉
wątek zamknięty
Kto was masuje? Kasia Żukiewicz? Dobrze temu twojemu karemu 🙂
wątek zamknięty
Piórko się odrywa od ziemi 😉




On się naprawdę dobrze czuje w Grzmiącej 🙂
wątek zamknięty
Oooo Los Piorunos! 🙂 Więcej nie masz?
wątek zamknięty
Coś się jeszcze wygrzebie ale bardziej stacjonarne bo nie miałam czasu stać z aparatem długo 🙂 za szybcy dla mnie byli 😁

Motylem jestem? 😁


wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
11 stycznia 2012 21:28
Burza, piorek wygląda kwitnąco! pozdrowienia dla motyla 😉
wątek zamknięty
Dzięki 🙂 sama mam frajdę jak widzę, że owszem jeździectwo super ale poza tym, też koń chodzi uśmiechnięty 🙂
wątek zamknięty
Namiętnie wszystko czytam, ale piszę tylko jak mam wolne albo czas 🙂
Ale dziś jest tak wyjątkowy dzień, że trzeba się pochwalić.

Nie wierzę, że to już 4 lata z tym Dzieciakiem  😍
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
12 stycznia 2012 08:05
Dzionka tym razem masowala Olga Kulesza. Była przy okazji do innego kopytnego, wiec skorzystalismy. Następnym razem zaproszę polecaną Kasie Żukiewicz, bo od poniedziałku boli mnie portfel 😡
wątek zamknięty
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
12 stycznia 2012 09:02
Malina, nie ma takiego betonu, przez który się nie przekopiemy.  😉
wątek zamknięty
Burza
kocham jego ogon !!!!!!!!!!
wątek zamknięty
ash przepraszam za  🚫 ale jaki jest koszt takiego masażu u p.Olgi i p.Kasi? 😉 może być na pw. 😉
dobrze ma ten Twój kopytny!

wątek zamknięty
gryglodor, Ola 250zł, Kasia różnie 120-200.

lenka1z, 🙂
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
12 stycznia 2012 13:41
Olga wzięła 270zł z dojazdem. Kasia tak jak napisała Burza.
wątek zamknięty
Burza, ash dziękuję!  :kwiatek:
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
12 stycznia 2012 14:23
Burza - piorek widze dokazuje, ale ten latek boski. Co to ?
wątek zamknięty
Blondyna, gratulacje, ładna rocznica 🙂!

ash, oś kurde, faktycznie dużo... To ja też przy Kasi zostanę 🙂 Na pewno ją wezwę przed powrotem do roboty.

A w sobotę jadę z ekipą z nowej stajni w teren 😀 Będzie się działo 🙂
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
12 stycznia 2012 14:57
Dzionka zazdroszczę. Kocham tamtejsze tereny.
wątek zamknięty
Nalle  :kwiatek: Się wie...

No i właśnie się przekopaliśmy!
Pomijając sztywnościowe problemy po kuciu, które malały z każdą minutą, konik bardzo ładnie się spisywał. Jestem cała happy  😍
wątek zamknięty
Kastorkowa, ee.. koń 😀
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
12 stycznia 2012 21:03
Burza dobrze, ze powiedzialas bo bylam pewna, ze krowa 😍 😀 😀
wątek zamknięty
Oj tam 😁 no ale co mam powiedzieć? 😉 jest gruby, z tego co słyszałam kulawy, nie chodzący pod siodłem, hałasujący w stajni a mój kon się z nim uwielbia od pierwszej minuty 🙂
wątek zamknięty
Burza fajne te zdjęcia. Mój tak się lubi bawić z Deborem, przez co teraz chodzi z podbitym okiem 😉
wątek zamknięty
a moja nie ma zadnych kolegów ani koleżanek w stadzie własciwie to z kazdym drze koty . kiedyś w poprzedniej stajni mała taka koleżane że za sobą w ogień by weszły łaziły za sobą ciągle a jak jedna bez drugiej miała isc w teren to dopiero płacz. ciekawe jak konie dobierają sobie kolegów😉
wątek zamknięty
Arek przez długi czas przyjaźnił się z Atamanem, razem przenosili się między stajniami, zawsze stali koło siebie. Później Arek, ze swojej winy, musiał się przenieść na inny padok, gdyż gnębił kilka koni. Tam znalazł sobie dziewczynę, Kaminę, bronił jej tak zawzięcie, że w rezultacie, ze względu na szkody, jakie tą obroną wyrządzał wokół, przeniósł się do kolejnego stada 😁 Teraz już nie ma nikogo bardzo bliskiego, ale przynajmniej otoczenie nie cierpi 😎
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
13 stycznia 2012 15:30
A my ostatnio stwierdziłyśmy że Jasiek jest rasistą 😉
Jak mu wpuszczają rude na padok to jest ok, do gniadych natomiast ma jakąś awersję  😁
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
13 stycznia 2012 22:50
Niestety tylko komórkowe, ale zawsze coś :-) Najlepsiejse funfle od pierwszego puszczenia :-) Ale się bawiły, rany, normalnie żaden piątek trzynastego, tylko piątek rąbniętego ;-) Niestety było tak zimno, że bateria w telefonie padła mi lada moment (a szkoda, bo potem jak załączyły tryb głupawki...) i nakręciłam tylko parę mizernych filmików z tarmoszenia się za kantary i podgryzania po girach i cyknęłam kilka statecznych fotek, kiedy miały przerwę w łobuzowaniu.

Karusy Team :-)
wątek zamknięty
darolga, jak ten drugi ma w ogóle na imię 🙂?
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
13 stycznia 2012 22:56
Wendelin :-) Dla przyjaciół Wędlina. A Korab dla przyjaciół Kebab. I wszystko gra  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.