Końska rewia mody cz.VI (2012)

fin mi się tak niestety z lavenderem brillantem zrobiło... ;((
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
11 stycznia 2012 18:38
fin, marone  😍
a te kuleczki to normalny 'efekt' przy produktach (nie tylko czaprakach) z takiego materiału 😉 'odkulkuj' i będzie jak nowy 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 stycznia 2012 18:50
laura, fajne zakupy, czekam na zdjęcia na kuniu 🙂

gabb, boska ta łezka!

fin, z tego co dziewczyny pisały i piszą, to to "normalna" przypadłość brillantów.
wątek zamknięty
dziekuje  :kwiatek: zdjęcia na koniu będą jak pogoda pozwoli 🙂
wątek zamknięty
Kastorkowa, ja sama mam akurat cottona apricot, ale w ogóle mi się ten kolor nie widzi, ta lamówka psuje.

pamietaj, ze na forum jest osoba, ktora przygarnia takie niechciane, niekochane i "niewidzace" sie lezki w ladnych mocnych kolorach. ta osoba daje im dom i pomaga odbudowac poczucie wlasnej wartosci. 😁
wątek zamknięty
katija,  😂
Sorry, musiałam.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 stycznia 2012 00:35
katija, dobrze prawisz. każdy zasłguje na 'miłość', a już szczególnie łezki 😉  😁
wątek zamknięty
mi też się tak brilianty kulkują i traktuje je najtańszą golarką do ubrań i są jak nowe  🙂
wątek zamknięty
Czy istnieje Euro-Star Excellent w kolorze kremowym?

Jest (a raczej chyba był w poprzednich kolekcjach) ES Excellent w kolorze sesame. Ja mam taki:



Tylko, że na tej fotce kolor jest przekłamany. Jest sporo jaśniejszy. Tu wygląda na złoty, a w rzeczywisotości jest beżowy.
wątek zamknięty
Sezam to jest taki szaro-beżowy, a tu wyszedł taki beżowo-beżowy.
wątek zamknięty
ashtray a gdzie go dostanę ?  😀iabeł:, nie rzucił sie nikomu w oczy w sklepach superieur sesame/ebony dl?
wątek zamknięty
Precelek, wczoraj gdzieś widziałam ten sezam jak szukałam kremowego. Chyba w Equiversum, ale nie mam jak sprawdzić, bo piszę z telefonu. Wieczorem sprawdzę.

Czy jak mam beige, to ten sezam nie będzie zbyt podobny? Szukam takiego kremowego złamanej bieli, a nie beżu. Może w nowej kolekcji będzie coś takiego.

Ile czasu "żyją" brillanty? To kulkowanie nie wpływa na czas użytkowania?
wątek zamknięty
Fin - żyją długo i kulkowanie nie wpływa jakoś szczególnie. Jednak wygląda to paskudnie i przy kolejnych praniach będziesz miała tego więcej. Ja się przerzucam na cottony mimo iż brillanty podobają mi się bardziej - jak są nowe i nie wymagają jeszcze prania. Za tę cenę jestem po prostu zła, że coś takiego ma miejsce..
wątek zamknięty
Wieczorem w domu mogę zrobić foto real.
Precelek chyba tylko ebay 🙁 Ja swojego kupiłam od Minerwy. O ile się nie mylę, jest to kolekcja z 2009 r. więc może być ciężko go dostać.
fin w Equiversum te czapraki są dostępnych na stronie, a w magazynie fizycznie ich nie mają. Trzeba o każdy pytać.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 stycznia 2012 09:45
ale amartosa, to jest kwestia materiału. coś za coś. wszystkim się podoba że mają połysk itd. a jednocześnie są fajne w dotyku. to jest materiał, którego minusem akurat są kulki. i w jakiej cenie by nie był zawsze będzie działo się z nim to samo. co nie zmienia faktu, że ja osobiście wolę cottony. no poza DL. one wyglądają jak ścierki/płachty na tych 'biednych' koniach 😉
wątek zamknięty
Mi ES Excellenty też się skulkowały po pierwszym praniu 🙁
wątek zamknięty
Mi brillanty podobają się właśnie ze względu na takie pikowanie, ale szkoda, że cena nie jest adekwatna do jakości. Dlatego chciałam poszukać jakiegoś zamiennika dobrej firmy, a z Euro-Stara jedynie ten model excellent mi się podoba, bo inne mają "za dużo wszystkiego" - herb, krzyż, jakieś paski. Chociaż powoli się do nich przekonuję oglądając Wasze zdjęcia. Kupiłam ostatnio Schockemohle coach i jestem miło zaskoczona, bo tańszy o prawie 100zł od brillanta, a wykonany porządnie i przede wszystkim bardzo ładny 🙂
wątek zamknięty
Jedynymi czaprakami które są naprawdę porządne i warte ceny są E-Sy, te z zamszopodobnego materiału, i Anky, ale widzę że też nie wszystkie kolekcje. Każda bawełna się z czasem wytrze.
wątek zamknięty
ja się ciągle zastanawiam czy zostawić sobie euro starowego petrola czy puścić go w świat  🙄

a odnośnie zamszowych ESów to od następnej kolekcji ma ich już w ogóle nie być
wątek zamknięty
Pisząc zamszowe ESy macie na myśli Maxy?  👀
wątek zamknięty
stripe in i cross-in też
wątek zamknięty
Szkoda, że przeczytałam o brillianta'ch dzień po kupieniu swojego pierwszego... eh. Trzeba było się cottonk'ów trzymać.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 stycznia 2012 10:18
ja robiłam fotke moze nie do tego wątku ale zauwazyłam ciekawą rzecz 😉
Myslałam że Nici milka i violet z kolekcji aubergine maja dokladnie te same owijki.... jednak nie
mlika żywsza i ciemniejsza
wątek zamknięty
Brillant jednak moim zdaniem lepiej wygląda 🙂
Szkoda tych ESów. Jedyny niezniszczalny model czapraka z jakim miałam do czynienia to właśnie Max.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 stycznia 2012 10:29
ashtray Max w porównaniu do strip ina sie naprawdę potrafi zeszmacić 😉
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
12 stycznia 2012 10:41
Zairka, prawda to. stripe iny sa niezniszczalne. dopieraja sie fajnie, nie traca ksztaltu, nie szmaca sie... z innym materialem raczej nie bedzie juz tak dobrze...

bawelna jest po prostu tansza i mysle ze stad ta zmiana.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 stycznia 2012 10:45
ja sie zastanawiam zawsze nad 1 rzeczą, dlaczego stare kolekcje Es sa bardzo długo dostępne ( nie mowie o zabytkach), a Eskadrona cięzko juz dostac przy następnej kolekcji. Może Esy po prostu poszczają za dużo czapraków i te strip iny leżą w sklepach długo i dlatego im sie nie opłaca?
wątek zamknięty
Strip ina nigdy nie miałam, bo to wg mnie czapraki dla koni o jednolitej maści. Na moim to by było już zbyt wiele szczęścia 😀
W każdym razie szkoda, że rezygnują z czapraków tak dobrej jakości.
wątek zamknięty
Zairka a widziałaś gdzieś przeceny na ES, takie jak na Eskadrona?
Ja mam lightcordy już po 5/6 lat i też nie zauważyłam objawów szmacenia, maxy tak samo. Które maxy się Wam szmacą? Mam 10 samych maxów i każdy, jak nowy.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 stycznia 2012 11:42
ja nie mowie ze sie szmacą tak jak np. Eskadrony ale w porownaniu do Strip inów sa gorsze jakościowo. Po kilkunastu praniach robia sie wymietolone i dużo cieńsze, ubijają się. Miałam tak z delft i z plum
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.