Re-voltowe zbiórki część 2

AKCJA "koń LR" NIEAKTUALNA .
Kasuję namiary i zdjęcie żeby nie wprowadzać zamieszania.
dwunożny mówi, że afeee taki konik. więc na przekór włączam się do akcji! właśnie robię przegląd sprzętu na sprzedaż, dla rapera też mogę coś wystawić 🏇
Tania   ładnie to tak? zabrałaś zabawki i poszłaś do innego wątku  🤣 🤣
Ja mogę na niego powiedzmy 1/10 przelać- 50 zł.
A ja bym coś od horse art może kupiła.
Horse art- a porter mój i Tani z fotki byś trzasnęła?
Taki mały przynajmniej. Cooo?
Domiwa forumowa pilnie proszona na salę!!
i ja jak zwykle chętnie się dołoże. Moge też jakis sprzęt wystawic, porobie dzis zdjecia i wstaie na bazarek
i ja jak zwykle chętnie się dołoże. Moge też jakis sprzęt wystawic, porobie dzis zdjecia i wstaie na bazarek

:kwiatek:
Fajnie, fajnie. Tylko nie dokładaj 499,00 zł, cooo?  :kwiatek:
:kwiatek: czasami Taniu łatwiej jest dac pieniadze, niz dac dom , transport itp itd.  😉 ale okey ,powstrzymam się  przed dużymi wpłatami .
:kwiatek: czasami Taniu łatwiej jest dac pieniadze, niz dac dom , transport itp itd.  😉 ale okey ,powstrzymam się  przed dużymi wpłatami .

A Bóg ci zapłać.
Szukajcie kontaktów.
Może ktoś z okolicy zadzwoni tam czy aktualne?
Ja do horse art napisałam czy mi portret wyczaruje maleńki.
Mój głos się nie liczy..zamiast TAK nacisnęłam NIE  😡
Wpłata pójdzie na tego małego 🙂
czy tego rodzaju przypadki nie powinny sie raczej znalezc w watku ogloszeniowym, ewentualnie koni szukajacych domu?
ogierek fajny, wlascicielka w porzadku, ze nie chce sprzedawac go handlarzowi tylko szuka mu dobrego domu... no ale zeby go kupowac za skladkowa kase to chyba troche przesada, to nie jest kon potrzebujacy ratunku.
W tym wypadku pomoc powinna sie ograniczyc np. do popytania wsrod znajomych czy nie chca tanio kupic zrebaka...
Jesli zamierzacie wyszukiwac konie na allegro, kupowac je i szukac im domow wsrod re-voltowiczow, to podejrzewam, ze te chetne domy sie za chwileczke skoncza, o ile w ogole jakikolwiek sie pojawi i kiedy zajdzie potrzeba szukania domu dla konia w naprawde tragicznej sytuacji nie bedzie co z nim zrobic.
Takie jest moje zdanie, mozecie sie z nim nie zgadzac.
Za chwilke zrobie wplate na zbiorkowe konto (jest juz dostepne?) i wystawie cos na bazarku, skoro prawo glosu maja tu tylko osoby finansujace akcje :>
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
12 stycznia 2012 11:23
tes kcę portret  🙄
,
no ale zeby go kupowac za skladkowa kase to chyba troche przesada, to nie jest kon potrzebujacy ratunku.


Za chwilke zrobie wplate na zbiorkowe konto (jest juz dostepne?) i wystawie cos na bazarku, skoro prawo glosu maja tu tylko osoby finansujace akcje :>


Przesada ale wplace?

[quote author=marta__sz link=topic=81077.msg1257187#msg1257187 date=1326367793]
Przesada ale wplace?
[/quote]

Wplace na cala akcje, nie na tego konkretnego konia.
ash   Sukces jest koloru blond....
12 stycznia 2012 11:38
dorzucę się, ale również uważam że mały nie potrzebuje ratunku.
A to nie jest watek poswiecony lee royowi?

duunia - ok, ale tylko  kury!  🤣
tania - jasne 🙂 tylko mały problem ja ludzi nie maluje ;/ no nie lubie no... może być samego konia?
tylko wpłaćcie kase:P

tylko dla mnie akcja to tak - najpierw znajdujemy dom, potem powiadamiamy właścicieli, że wezmiemy pod warunkiem, że sie nikt inny nie trafi. np przez 2 tygodnie? no i żeby ktoś podjechał i wypytał o niego, dlaczego sprzedają itd... żeby nie było, że to zwykłe kupienie konia ....
to pomoc ma być w końcu ...ok?

bo dalej uważam, że mamy pomagać -czyli brać takie których nikt nie chce, którym sie krzywda dzieje...
A ja myślę, że ten mały, jak najbardziej potrzebuje ratunku, tylko ktoś nie zastosował terminologii typu "smutne puste oczy patrzące w kierunku zachodzącego słońca życia".
No ja też protestuję, Chyba ze zrobicie zbiórkę na moją klacz, tez mam problem, mamy koniec stycznia prawie, zaraz wiosna a ja nie mam wystarczajacej ilosci kucy, bo mam klacz ktorą muszę trzymac bo mimo ze opuscilam juz 50 % z ceny to nie moge jej sprzedac, Mam zobowiazania finasowe i musze ją sprzedac. Kon jest bardzo fajny i zdrowy, zaden wariat, nawet ma pelen rodowód, wiek w sam raz.
Kon wymaga sporej dawki jedzenia bo trafila do mnei delikatnie móawiac odchudzona, ponioslam koszta tarnikowania zębów, odrobaczen....szkoda gadać. To co zrzucacie się?
[quote author=marta__sz link=topic=81077.msg1257200#msg1257200 date=1326368407]
A to nie jest watek poswiecony lee royowi?


[/quote]

Jest. Wlasne wyrazamy w nim swoje zdanie na temat wykupu lee roya. Chyba, ze tu tylko pisac na TAK wolno? Ale po co w takim razie ankieta z opcja NIE?
To chyba maja sie tu zebrac osoby ktore chca pomoc w tym konkretnym przypadku.
I nie chodzi o kase ale o lokalizacje, zeby ktos pomogl tak jak moze o ile chce.
A jak nie chce to zaklada onny watek zeby nie robic balaganu.

Chyba, ze ja zle rozumiem zamysl Tani,
jednak tytul watku jednoznacznie sugeruje o co chodzi...
Moze zmienic jesli chodzi o wieksza ilosc koni.

Taki miałam zamiar.
lepiej pomagać, zanim poleje się krew - taka moja opinia 🏇

sprawdziłam saldo z allegro - daję 30zł na chłoptasia z zadziornym spojrzeniem 🏇
a ja dalej podkreślam i uzależniam swoję decyzje :

"tylko dla mnie akcja to tak - najpierw znajdujemy dom, potem powiadamiamy właścicieli, że wezmiemy pod warunkiem, że sie nikt inny nie trafi. np przez 2 tygodnie? no i żeby ktoś podjechał i wypytał o niego, dlaczego sprzedają itd... żeby nie było, że to zwykłe kupienie konia ....
to pomoc ma być w końcu ...ok?

bo dalej uważam, że mamy pomagać -czyli brać takie których nikt nie chce, którym sie krzywda dzieje..."

ok? co wy na to? no zeby to kurcze z rozumem było...


edit - bo doczytałam :

Met - zabeiraj swoją kase - wsparcie merytoryczne- jak najbardziej ale ty masz wydatki na swoje bidy!  rrrrrrr.....
a jeśli dzięki wątkowi pomocowemu znajdzie się kupujący to jest najlepsza pomoc, jaka może być. na ten temat zdania nie zmienię. a tak często jest właśnie
no ja sie zgadzam, moja klacz pojdzie do handlarza na zamiane, a od handlarza to kto wie gdzie tarfi.....a teraz jasno i na temat, to jest szantaż emocjonalny!


"mamy pomagać - czyli brać takie, których nikt nie chce, którym sie krzywda dzieje..."

amen.

a skad wiadomo, ze tego ogierka nikt nie zechce? w jakim sensie mu sie jakas krzywda dzieje?
naprawde niech kazdy popyta wsrod znajomych czy ktos by moze nie chcial go kupic i juz bedziemy super pomocni, a kasa zostanie na naprawde potrzebujacego konia.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
12 stycznia 2012 12:02
To ja tak INFORMACYJNIE
Konik stoi w okolicach KWIDZYNA nie Kwidzynia.
Konik sprzedawany jest cyt:"  tylko i wyłącznie z braku miejsca W stajni "
JEST w OGŁOSZENIACH w FORUM.
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,45077.120.html
W allegro chyba inny powód sprzedaży ....

Proponuje ochłonąć ....
A niby dlaczego jest tu prowadzona akcja wykupywania tego konia? Co mu takiego zagraza że sie tutaj znalazł? Bo ja nie widze podstaw. Równie dobrze możecie mi jakiegos konia z allegro kupić... .
Oni nie mają miejsca  a ja nie mam kasy, to który kon jest bardziej potrzebujący?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się