100dniowka

Fanga, pochwal się!
Ja pierwsze co, o kupiłam buty... Już w listopadzie 🤣 Potem sukienka w grudniu, dodatki 2 dni przed. Ale się udało 😁

flygirl, czemu? 😲 Klasa nie taka, miejsce, brak partnera...? ❓
ja mam studniówke już 28 stycznia i w sumie to na razie mam tylko buty. Zwykłe czarne wysokie szpilki, sukienkę zamówiłam, dodatki musze kupić, torebkę też. Podzielam zdanie flygirl też mi się nie chce iść... ale podobno jak się nie chce iść to potem impreza okazuje się bardzo udana, więc mam nadzieje, że i tym razem tak będzie 😉
Ja już mam buty, torebkę, biżuterię. Jutro idę na ostatnie przymiarki sukienki. Najgorsze jest to, że całkiem zapomniałam, że mam tragiczne baleriny na przebranie, bo nie wytrzymam całej nocy w szpilkach...

Czy taka bransoletka i pierscionek mogą być?
[img]https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=d734b640f4&view=att&th=134ce80a0b0f33ef&attid=0.1&disp=thd&realattid=1390741495211884544-1&zw[/img]
[quote author=neśka link=topic=169.msg1256493#msg1256493 date=1326314330]
Podzielam zdanie flygirl też mi się nie chce iść... ale podobno jak się nie chce iść to potem impreza okazuje się bardzo udana, więc mam nadzieje, że i tym razem tak będzie 😉
[/quote]
Popieram,tuż przed swoją zupełnie misię odechciało a zabawa była niesamowita,czego i Wam życzę 😉
ksiaceq - mnie właśnie kolor urzekł bo krój jest dość prosty i kolor robi całą robotę, że tak powiem.

Maea
- w mojej szkole jeśli chodzi o 100dniówkę to bywało różnie. Dziewczyny przychodziły zarówno w mini jak i w maxi sukienkach. Ja uważam, że długość przed kolano jest jak najbardziej ok, myślę że nikt nie poczuje się urażony  😉

A jak z partnerami u was, jeśli chodzi o ubiór. Mój będzie totalnie nie do kompletu ze mną. Tzn żadnych koszuli czy krawatów pod kolor sukienki  🙄
Maea, narazie nie mam jak zrobic zdjecia 🙁
Sukienke tez mam zielona przed kolano, a z ubiorem partnera nie mam problemu bo ide sama 🙂
DeJotka dziękuje bardzo :kwiatek:
tulipan u mnie mój partner będzie miał zwykła biała koszule i czarny krawat, bo akurat taki będzie pasował do mojej sukienki 😉
A jak z partnerami u was, jeśli chodzi o ubiór. Mój będzie totalnie nie do kompletu ze mną. Tzn żadnych koszuli czy krawatów pod kolor sukienki  🙄


Mój partner stanowczo zaprotestował przeciwko granatowemu krawatowi, także... Raczej nie będziemy do kompletu 😉
tulipan jak to moja mama powiada: 'piękno tkwi w prostocie'. jeśli chodzi o partnerów, mój się bardzo przejął, bo i koszula w fioletowe pasy i krawat fioletowy. i właśnie, jeśli ktoś szedł w parze, to krawat był pod kolor sukienki, raczej się tego trzymano.
Maea nie tyle co klasa, po prostu szkoła. Szczerze jej nienawidzę. A poza tym męczy mnie to wszystko, te sukienki, fryzury i Bóg wie co jeszcze.
Ja od mojego nawet nie wymagam krawatu czy koszuli w takim kolorku jak moja sukienka  😁 Garnitur ma coś na kształt popielatego, więc czarna koszula i bez szaleństw.
Jasnowata, bardzo ładnie wygląda ta sukienka, pokaż się 🙂

Ja miałam fryzjera o 8, potem musiałam isc na kursy w tych włosach, potem jeszcze spałam w niej godzine i o 20 była identyczna jak o 8. Grunt to dobry fryzjer 🙂

Widze, ze miałam szczescie co do partnera, bo kupil sobie fioletowy krawat idealnie pasujący do mojej sukienki 🙂

Lubie czytat ten temat, bo mam miłe wspomnienia związane ze studniówkami, więc jak któraś z Was nie chce iść, to ja chętnie pojde 😀
Pokażę się później  😀
Ja już zamówiłam fryzjera. Ma mi upiąć włosy (notabene śliskie piórka żyjące własnym życiem) do góry w takim jakby nieładzie 🙂
Nie wiem co zrobic z makijażem. Jakkolwiek się pomaluję, to zaraz wszystko spływa, cień zbiera się w rowkach powieki (nawet gdy użyję bazy), a kreska odbija się tam gdzie nie powinna :/ Chyba szkoda zachodu i pójdę full natural.
Za to chciałam nakleić sobie tipsy, takie naturalnie wyglądające. Na codzień mam oczywiście paznokcie przygotowane do wszelakich prac stajennych 😉
Jasnowata daj na powieki dużo pudru. oczywiście nie przesadzaj. ale makijaż wtedy będzie i lepiej wyglądał i dłużej się trzymał. będziesz sama robiła sobie tipsy? masz w tym jakieś doświadczenie? bo moja znajoma też wpadła na ten pomysł i uwierz, nic dobrego z tego nie wynikło. dziewczyny, pamiętajcie - grunt to dobra zabawa! mamy już zdjęcia, dodam kilka jak już będę w domu  🙂
Ja dostałam niezłego nerwa,tata koleżanki robił zdjęcia na imprezie i jakimś cudem są na nich wszyscy oprócz mnie. Na dobrą sprawę nie wiem nawet za bardzo jak tam wyglądałam...
Ksiaceq, puder też przerabiałam. No nie w ząb nie chce się utrzymać :/ A tipsy zrobię u kosmetyczki, tzn. teraz się zastanawiam, bo mi tu mama truje, że sobie paznokcie zniszczę.
Jasnowata, dobrze przypudruj powieke, zrób kreske, przypudruj ją pudrem do twarzy, ew jakimś dobrym byle jakim cieniem i od nowa połóż. Gwarantuję dobre trzymanie się. U mnie działa. A bez tego po minucie kreske mam na powiece u góry, a nie koło rzes;p
Celem pierwszych przygotowań do 100dniówki, byłam u kosmetyczki, poharatała mi twarz i nie widzę na oczy, ale nie było źle ogólnie  😁
Arroch padłam  😂
Jasnowata ja robiłam jakąś nową metodą, o której kosmetyczka powiedziała mi, że paznokcie nie mają prawa się zniszczyć. metoda nazywała się 'one touch'. zobaczymy jakie paznokcie będą później. a makijaż u kosmetyczki nie wchodzi w grę?
Ada   harder. better. faster. stronger.
12 stycznia 2012 21:51
korsik, nie widać zdjęcia, chyba z poczty dodawałaś.


Moja pierwsza "studniówka" już jutro.
Wszystko mam, sukienka, buty, chusta, pierścionek i rajstopy.
Jedyne czego nie kupiłam to torebka i będę musiała zabrać tę co mam 🙁
Niestety wszystkie torebki, które pasowały i podobały mi się nie mieściły nawet mojego telefonu (a będziemy się przemieszczać pewnie nie raz, więc wszystko muszę mieć przy sobie).
Ada, tez mam dzisiaj studniowke  😀 wszystko jest, oprocz pomyslu na fryzure, kompletnie nie wiem co z tymi wlosami zrobic  🤔
A ja jak wczoraj miałam tylko podwiązke ( studniówka w tą sobotę), tak dzisiaj mam wszystko. Poczta nie zawaliła. Sukienka, pierścionek, naszyjnik, buty idealne 😍
Jeszcze partnerowi znaleźć krawat, bo strasznie chce pod kolor sukienki i finito 🙂
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
13 stycznia 2012 19:53
To już jutro  😲 nie chceee  🙁
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
13 stycznia 2012 20:21
Ja mam 18.02. I nie mam jeszcze partnera, sukienki ani butów...
Zu, koniecznie pochwal się zdjęciami jak będzie po! 😀
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
13 stycznia 2012 21:40
http://szafa.pl/c8145397-sukienka-hm-pudrowy-roz.html
Pasuje na studniówkę czy za skromna? Koleżanka napisała, że bardziej do biura niz na studniówkę i w kropce jestem 🙁
Jak dla mnie na poprawiny jak najbardziej, ale na samą studniówkę...trochę za poważna i skromna 🙂 Chyba, że lubisz takie sukienki, tylko w takich sie dobrze czujesz 🙂
Jasnowata specjalna baza na powieki sprawi, że cienie nie będą spływać ani się rolować, a kreska się nie "odbije" 😉
tyskakonik, ja miałam sukienkę, która czysto teoretycznie nie była wcale studniówkowa, ale ja czułam się w niej bardzo dobrze. 😉
Tak bardzo nie chciałam iść, a było tak -> 😜 I mam najlepszą klasę w szkole. 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się