Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)


Nigna
[u]przynajmniej[/u], nie bynajmniej.


monia też mnie to: 
ostatnio zadziwiło/przeraziło ale potem dowiedziałam się o rasie iberyjskiej  CABALLOS MENORQUINES, czy rasa sie tak nazywa - nie wiem, jakaś odmiana. Rzadka, na tym: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=msWUcn5ov3o#! filmiku widać że robią taki 'chód' na dwóch nogach (od 1:35) więc nie jest to chyba akt ZŁA  😉.
o kolejny znalazłam, od 10 sek. Niezłe  😉


Dobrze że ten koń z bryczki wstał - i stał. Dziwne że tak długo, ale chyba dobrze się skończyło.
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
09 stycznia 2012 21:09
Nagina bynajmniej to nie to samo co przynajmniej 😉

A co do ochraniaczy to właśnie mnie od jakiegoś czasu nurtuje na sprawa mianowicie przecież normalne jakie używamy na codzień i tak nie chronia nogi od przody czyli w miejscu gdzie jest narażona na uszkodzenie jeśli skok sie nie powiedzie..zapinane są tak,że z przodu mamy tylko gumki 🤔wirek: znam przypadek osoby która na skoki zakłada ochraniacze odwrotnie tak żeby skorupka osłaniała narażone miejsce albo padokowe osłaniajace całą nogę i wywołuje tym oburzenie w stajni a jak dla mnie ma to większy sens w tym przypadku..tak mi logika nakazuje ale może ktoś wytłumaczy o co chodzi w tym całym zamieszaniu? :kwiatek: sama jeżdżę w ochraniaczach zawsze i wszędzie ale jestem nieskacząca i mają chronić przed strychowaniem do czego też służą..
a zeby taki  🚫 mi totalny nie wyszedł to
pomijając irytujący głos tej bardzo zaangażowanej pani to ale mają fajnie 😍

edit:o!pisałam równo z Zorilla  😉
lacuna dokładnie o tym samym dziś myślałam! Bo nie chciało mi się zawijac na kawaletki, ale w tym przypadku owijka juz bardziej chroni... I mnie to zastanowiło...  Trzeba pognębić ludzi w wątku o ochraniaczach  😀iabeł:
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
09 stycznia 2012 21:20
No to koniec  🚫 i wyruszamy na pognebienie 😉
cieciorka   kocioł bałkański
09 stycznia 2012 22:36
Zorilla, lacuna, o, super, że napisałyście, by byłoby, że się czepiam, a kusiło!
To jednak z niewielu rzeczy która mnie w 100% RAZI.
Nawet Łona którego b. lubie i  poważam w "To nic nie znaczy" mówi bynajmniej zamiast przynajmniej, ale może "to nic nie znaczy"? Albo zrobił taki głęboki celowy zabieg  😀

Polecam te filmiki które wrzuciłam poprzednio, świetne te konie z Minorki  😍
Zorilla ten koń z bryczki nie wstał o własnych siłach tylko na linach  😉  A co do poprzednich filmikach to mi się nie podoba ,niech sobie to będzie rasa jaka chce . Żeby koń skakał jak pies na 2 łapach  😵 
monia widze ze nie o własnych siłach ale wstał i stał a nie przewrócił się od razu.

"Jak pies" to też tak średnio, dla pas to też "nie naturalne" zachowanie  😉. Mnie ciekawi, jak to się ma do mechaniki ruchu konia i zdrowia. Konie iberyjskie mają tendencje do wspinania i cudowania wszelakiego, niestety o koniach z Minorki wiem od niedawna i wiem że są mało popularne także póki co nie wiem nic na temat czy to bestialstwo itp  😉,
Nigna   Warto mieć marzenia...
10 stycznia 2012 07:22
Dziki za poprawienie bo szczerze mówiąc nawet nie wiedziałam że to nie to samo  😵  Jakoś zawsze używałam tych słów zamiennie ;D Tępak  Będę już teraz wiedzieć  :kwiatek:
przed chwilą skończyłam oglądać "War horse" http://www.filmweb.pl/film/Czas+wojny-2011-554556 
bardzo bardzo polecam... poryczałam się na koniec jak dziecko  😡  cudowny film 😍
hugolina009, mam nadzieję że film się dobrze kończy bo się na niego wybieram 🙂
Smutne to.Przecież to jeszcze dziecko.
Smutne to.Przecież to jeszcze dziecko.


To okropne, co za kretyni  😕
szekla brak słów, krótko mówiąc  😵
O matko, jakie to straszne 🙁
Łza się w oku kręci jak się to ogląda.Czasem nie wierzę,że tacy ludzie istnieją. 🙁
jedyny sposób - powybijać 😤
Cobrinha nie powiem jak się skończył, bo nie będzie radości z oglądania 😁  mam nadzieję, że będziesz zadowolona z filmu 😉
szeklaBiedny  😕 ustrzelić tylko tych debili 👿 jak można tak się nad dzieckiem znęcać 😕

edit. dodaje film


Boże jak można zrobić coś takiego 😕
Jeżeli chodzi o film War Hors to nastawiłam się juz na niego jakiś czas temu.Jutro w multikinie premiera.Wchodzę na stronę,chcę zabukowac bilety,a tam komunikat,że w Szczecinie go nie wyświetlają 🤔.Jestem nie pocieszona,zostaje mi obejrzec na necie,ale to nie to samo 🤔
Nie wiem jak to możliwe,żeby w tak dużym mieście go nie grali.
PinkPanther, a o co chodzi, bo ja nie rozumiem po rusku?
PinkPanther - ja też nie zrozumiałam ani słowa, ale następnym razem daj znać proszę, że dość drastyczne ujęcia występują, brrr
Google translate mówią że to jakieś cmentarzysko (ofc. nielegalne) w bliskim pobliżu klubu sportowego - koń po kolce, inny po nieudanym zabiegu wet.
Ale po rusku nic nie rozumiem także 😉
lacuna, według mnie ochraniacze mają chronić przed uderzeniami noga o nogę. A zasłanianie przodu to jakby "znieczulenie" przez co koń nie będzie  odpowiednio uważać a co za tym idzie również ocenić ryzyka.  Koń ma drągi szanować, a nie stukać ochraniaczami, bo one nie dają przecież pełnej ochrony.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
13 stycznia 2012 08:33
widzieliście to?
z tym źrebakiem to naprawde 😲 witki mi opadły i ciśnienie skoczyło

tutaj 0:29 nieciekawie to wyglądało  🤔


tu również....niefortunny poślizg :/


hehe a tu na 2:37 dosyć zabawnie to wygląda 😉
Nigna   Warto mieć marzenia...
13 stycznia 2012 08:42
derby: hahahahaha masakra ; d  Boski filmik 😀  😵
Nat, ostatnie świetne 🙂 🙂
Nigna   Warto mieć marzenia...
13 stycznia 2012 11:44

hahaha 😀



Jaka kluska*.*   A na niej Wiśniewski ; d ?



krowa krową ale na takiego rogacza bym nie wsiadła ; o
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
13 stycznia 2012 17:59
,,War horse" bez limitu z napisami: http://www.kino.pecetowiec.pl/video/17070/Czas-wojny--War-Horse--2011--Napisy
Zajebisty! Polecam  😍
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
13 stycznia 2012 19:04
PinkPanther dodaje film


Boże jak można zrobić coś takiego 😕
[/quote]

W pewnej stajni w Polsce też coś takiego było.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się