sklepy internetowe

plus dla konik.pl - zamówienie zrealizowane stosunkowo szybko jak na okres około świąteczny
kujka   new better life mode: on
21 grudnia 2008 00:01
edit
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
21 grudnia 2008 10:07
tja, na zamknięcie jednego z zamówień w okser.pl czekam miesiąc i 2 dni.
I nie zapowiada się, żeby rękawiczki dotarły do mnie jeszcze tej zimy.
ja na owijki z oksera czekalam prawie 5 miesiecy. i wiecej niczego od nich nie kupie :P

a za to z gnl zawsze wszystko ok, szybko to co zamawialam docieralo do mnie bez zadnych problemow, zawsze z jakims malym gratisem 🙂
W GNL czekałam ponad miesiąc na ogłowie i 2 kantary. A najgorsze było to że do ogłowia nie dali mi PASKÓW POLICZKOWYCH i musiałam kolejny tydzień czekać na paski  😤 👿

EQUIVERSUM
bardzo polecam. paczka doszła mi w 3 dni ( bez soboty i Nd. )
Monny   bez odbioru .
21 grudnia 2008 22:33
Czy ktoś kupował w tym sklepie? 🙇 🙇
http://sklep.rekin.elblag.com.pl/


up
KuCuNiO   Dressurponyreiter
22 grudnia 2008 11:15
Ja najczęściej korzystam z takich sklepów:
Equi-Shop - bez zastrzeżeń. Wszystko jest prefekcyjnie. Mega szybka dostawa, stały kontakt, służą dobrą radą a ceny są moim zdaniem dosć konkurencyjne. Poza tym mają niezły asortyment.
Eltan - Również polecam ten sklep, chociaż czasami trzeba było poczekać na jakiś towar, ale zawsze informowali o tym. Nigdy nie czekałam dłużej niż mówili.
Amigo - Bez zastrzeżeń. Szybka wysyłka, bezproblemowy kontakt, zawsze podpowiedzą. Nie ma żadnego problemu z zamawianiem produktów niedostępnych w sklepie.
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
22 grudnia 2008 12:15
Ja z GNL mam zupełnie odmienne doświadczenia, nie dość że połączyli mi aukcję z Allegro (pad) z zamówieniem (i to mailowo nie poprzez sklep internetowym), dobrali kolor owijek do padu - a nie było to łatwe bo kolor specyficzny, to jeszcze ściągnęli mi derkę z hurtowni, informując na bieżąco na kiedy będzie. Cały czas miałam kontakt z osobą od nich, jako potwierdzenie przelewu przyjęli ... zrzut z ekranu bo mi się śpieszyło  🤣 😉

Wysyłka błyskawica, a do tego mały świąteczny gratis. Więc nie wiem... mam szczęście po prostu?  💃
Ja w gnl ciagle musiałam sie dopytywac, czy to meilowo czy to przez telefon, nigdy sami nie napisali. dodatkowo musiałam czekac nie 2 a 4 tygodnie, przysłali mi rekawiczki ktorych mialo nie byc i kantar nie w tym rozmiarze. Generalnie mam mieszane uczucia co do tego sklepu...
Ja też w GNL musiałam sie dopytywać -,-
Wiec nie jestem zadowolona.
efka jak mniej więcej tak samo miałam z konik.pl też kupiłam na allegro, potem w mailu napisałam co bym chciała ze sklepu i wszystko rzaem podliczyli i wysłali 🙂 naprawdę duży +

W zeszłym roku jak zamawiałam z GNL to czekałam i czekałam tylko że było to przed świętami więc trcohe ich rozgrzeszam :P
galopada_   małoPolskie ;)
22 grudnia 2008 13:38
ja do tej pory zamawilamam w okserze i nie narzekalam. szybki kontakt i realizacja. raz nie bylo jednej z dwoch zamowionych przeze mnie rzeczy wiec przeprosili i wyslali najpierw jedna a pozniej druga. pokryli koszty obu przesyłek. ale ostatnio ( miesiac dwa temu?)zamawialam kalosze i gumki do wedzidla i jakos sie nie doczekalam na razie...  🤬 👀
Hmmm...

Amigo - wszytsko zawsze szybko i sprawnie.
Eltan - szybko, sprawnie, OK.
Equishop - tutaj duuuuzy plus, super kontakt, mila obsluga, wszytsko mozna dogadac, blyskawiczna wysylka. Chyba moj ulubiony sklep.
Okser - jak dla mnie OK. Zamawialam sporo, nigdy nie mialam problemow.
Apollosa - dobry towar, dobry kontakt. Wszytsko sprawnie. Aktualnie ich strona nie dziala, ale nie ma najmniejszych problemow z zalatwianiem wszytskiego przez maila. +
a kupował z was ktoś w tym sklepie: www.hipikar.pl  ?? Kuszą mnie tam ceny i wysyłka free, ale nigdy nic o tym sklepie nie słyszałam wcześniej...
+ dla gnla- szczezrze to sie zdziwiłam ze przesyłka tak szybko doszła  😁
+ dla kariny, dobry kontakt wszystko ok. tylko paragonu nie dostałam  🤔 musze do nich napisać  😎
dla eltana też + wszystko ok
a ja wściekła jestem na animalię
zamówienie złożyłam 12-go i do dzisiaj ani widu ani słychu mojej paczki
Co wy wiecie o czekaniu na przesyłkę z oksera 😎 😎 😁 😁

3 lata (słownie: TRZY LATA) temu zamówiłam pokrowiec na siodło i mimo maili nadal do mnie nie dotarł 🤦

Za to + dla www.dlakonia.pl.
Szybka wysyłka kurierem maszynki do golenia, bardzo dobry kontakt
Laguna dla mnie wygrałas ten plebiscyt!
haha to moje 7 miesiecy to NIC  w porównaniu z Twoim rekordem  😁
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
23 grudnia 2008 19:43
Ja w animalii raz zrobiłam awanturę - winny okazał się kurier GLSu, nie animalia.
Suma sumarum facet dowoził mi żarcie dla kotów w sobotę, swoim prywatnym samochodem.
laguna a co z pieniędzmi? wplacalas na konto czy za pobraniem mialas dostac?
Dlatego zamawiajac cokolwiek ze sklepow, ktore "musza towar dopiero sprowadzic" zawsze biore opcje za pobraniem. Nie mam ochoty wplacic kasy a potem jej dochodzic jak co nie wyjdzie.
przesyłki z oksera to jakaś porażka  🤔
dostawałam ratami po jednych nausznikach albo owijkach. potem sie dopytywałam co tydzien co jest z resztą i jak juz dostałam odp. "nie doszły " "jeszcze nie ma" "nie wiem kiedy będą"  😫 grrrr...
za to wielki + dla P.Marka <ursus> do ogłowia dostałam/śmy obroże dla psa z inicjałami  😍
Moniaa- miało być za pobraniem. Taki fajny pokrowiec z postacią z Looney Toones (już nawet nie pamiętam którą :hihi🙂
Minus dla konik.com.pl, Mieli wysłać kurierem, pan powiedział ze wysłał w sobotę a póki co środa (wiem, wiem swięta ale to i tak ich nieusprawiedliwia) a kuriera nie widać...

A wracając do sklepu www.hipikar.pl to sama nie wiem co myśleć. Nie ma numeru kontaktowego, nie można założyć konta... Mają bardzo atrakcyjne ceny i dokładnie te czapraki których szukałam ale jakoś mam obawy... Przesyłka byłaby gratis ale tylko przy przedpłacie na konto.

Może mi ktoś poradzić?? Znacie ten sklep??
duzy+ dla siodlarnia.com
xxagaxx  hipikar jak najbardziej polecam dostalam sliczne brydzesy ,  wszystko przebieglo wmiare sprawnie 🙂

Sklep ze Sprzętem Jeździeckim Hipikar
Karina Jasińska
ul. Ofiar Piaśnicy 4
84-200 Wejherowo



Telefon: 517684683
duzy+ dla siodlarnia.com
xxagaxx  hipikar jak najbardziej polecam dostalam sliczne brydzesy ,  wszystko przebieglo wmiare sprawnie 🙂

Sklep ze Sprzętem Jeździeckim Hipikar
Karina Jasińska
ul. Ofiar Piaśnicy 4
84-200 Wejherowo



Telefon: 517684683



Dzięki wielkie 🙂 to mnie uspokoiłaś 🙂 myślę że dzisiaj albo jutro zamówie sobie czapraczki 🙂 Mikołaj przyniósł kase to trzeba teraz wydać :P
No, faktycznie, przedstawia się ciekawie 🙂 Może tez się skuszę, bo czaprak w ładnej cenie... A miałam oszczędzać...
+ dla animalia.pl Przesyłka bardzo szybko doszła chociaż pan powiedział, że dołączy z racji ceny sprzętu gratisowo próbki paszy no więc szukałam, szukałam i nie ma  🤬
Gillian   four letter word
26 grudnia 2008 14:33
ja na oksera nie mogę narzekac, zamówiłam dwie rzeczy z przedpłatą na konto, minęły dwa miesiące i "sie przypomniałam" a rzeczy na mnie spokojnie czekają, przy okazji odmówiłam jedną z nich i też bez problemu. Wsszystko miło grzecznie i z kulturą 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się