produkty ANKY

Livia   ...z innego świata
09 stycznia 2012 14:45
Aaa, przyszły moje zakupy 🙂 Jak pogoda dopisze w środę, to będą zdjęcia 🙂
Takk zdecydowanie to jego kolor 😀😀 Fukcjs Bosko wygląda na nim.


Livia a co kupiłaś?
Livia   ...z innego świata
09 stycznia 2012 14:52
xxagaxx, Ankę Navy i Mocca, jestem bardzo ciekawa, jak na moim będą wyglądać 🙂
Livia   ...z innego świata
11 stycznia 2012 11:43
Odkopuję 🙂 Pogoda nie dopisała, ale cośtam udało się zrobić i nawet kolory dość fajnie wyszły 🙂

Anky Mocca:



Anky Navy:



Jak na mnie to dość nietypowe kolory, ale ciągnie mnie ostatnio w stonowane i klasyczne kolory 🙂
Nadadzą się do szmato?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
11 stycznia 2012 12:41
Livia jk dla mnie się nadają  😉
Ładnie w obydwu kolorach, ale bardziej mi się mocca podoba  🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
11 stycznia 2012 15:03
Livia oby dwa kolory nie trafione 🙁
Livia   ...z innego świata
11 stycznia 2012 15:40
Nasturcja-Renata, dziękuję 🙂 Mnie też na dziś się bardziej Mocca podoba, Navy pewnie będzie lepiej wyglądać na letniej sierści 🙂

juliadna, ile osób, tyle gustów, dla mnie to miła odmiana po wszelkich szaleństwach 😉
Livia a mi w obu bardzo się podoba, szczególnie w Mocce 💘
To jakiś rarytasik ściągnięty zza granicy ?
Livia   ...z innego świata
11 stycznia 2012 16:01
Demonowa, dzięki 🙂 Zza granicy tak, czy rarytas - nie wiem (pewnie nie, bo u nas jakoś mało tego koloru się przewinęło), ale jest z tej samej kolekcji, co Seagreen 🙂
mnie też w mocca się podoba.
Livia, w mocce fajnie, podoba mi się 😉
Livia - mnie tez się Mocca podoba 🙂 nie sądziłam że odcienie brązu na karym będa tak fajnie wyglądać, a jednak.... natomiast granat mi osobiście w połęczeniu z karością mniej przydpadł do gustu
Livia   ...z innego świata
11 stycznia 2012 18:52
akzzi, gabb, Tamtam, dziękuję  :kwiatek: Sama jestem Moccą bardzo pozytywnie zaskoczona 🙂 A co do Navy, poczeka na letnią sierść i myślę, że wtedy będzie wyglądać super 🙂
Ja nie jestem fanką brązów na karym i to zdjęcie mnie jeszcze bardziej utwierdza w przekonaniu że czarny koń nie pasuje do brązu. Dla mnie za to pięknie jest w Navy.
Livia   ...z innego świata
12 stycznia 2012 06:42
xxagaxx, dzięki 🙂 Też nie byłam przekonana do karego w brązie, ale to chyba Dorotheah wcześniej już pisała, że do karego musi być odpowiedni brąz 🙂
Livia, Dla mnie zdecydowanie fajniej w Navy! Piękna jest ta anka🙂
Livia, mocca masakra, masakra, masakra kolor glinanego błota, który pasuje tylko i wyłącznie kasztanom IMO. Ale navy bardzo ładnie!
Livia   ...z innego świata
12 stycznia 2012 14:26
Ola, Burza, dziękuję 🙂
Navy mi się też bardzo podoba na karym 🙂
Dziewczyny czy da się coś zrobić z tzw. spurchleniem? Nie znalazłam nic w wątku, a jestem Ankowym laikiem, pad przyszedł do mnie z taką dużą kulką w środku wielkości pięści (mam nadzieję, że to nazywacie spurchleniem?  :icon_redface🙂
Wiem, że dziewczyny to prasowały po praniu. Ja po prostu prałam po jazdach i z czasem się to rozeszło samo.
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
13 stycznia 2012 16:20
xxagaxx, dzięki 🙂 Też nie byłam przekonana do karego w brązie, ale to chyba Dorotheah wcześniej już pisała, że do karego musi być odpowiedni brąz 🙂

Tak pisałam 🙂 I tu jak dla mnie jest fajny przykład, że niektóre brązy pasują karuskom. Tylko światło na zdjęciu blade, mało barw - może dlatego niezbyt przemawia? 
Livia Mocca mi się bardzo podoba na Twoim. Wszystkie kawowe fajnie wyglądają na karych.
Za to granat  mniej do mnie przemawia. Sama szybko się wyzbyłam granatów od mej karej. Ale rozumiem, że się podoba i wiele osób po prostu lubi jeździć w granatach na karuskach.
Livia   ...z innego świata
13 stycznia 2012 17:48
Dorotheah, dziękuję 🙂

Brzoza, tak jak napisała pokemon, prasowanie pomaga 🙂
Nigna   Warto mieć marzenia...
13 stycznia 2012 22:24
A ja sie chyba skusze na moją siwkę na komplet :
Madeira anky

Będzie pasować *.* ?
Nigna - będzie cudownie, mam ten komplet i to jeden z moich ulubionych, uwielbiam ten kolor
pokemon, Livia dzięki  :kwiatek:
Nigna   Warto mieć marzenia...
14 stycznia 2012 09:56
Kurde zachorowałam na ten zestaw *.* (madeira)
Nigdzie go nie ma ._.  Nie chce sie ktoś z ankowiczów pozbyć może tego kolorku ; d ?

A błękit do siwego ( anky sky lub dusc blue ) ?  Co myślicie ? Nie będzie sie zlewać?
Nigna- też uwielbiam moją madeirę  😀iabeł: na siwce widziałabym bardziej coś ciemniejszego, Olympia Blue ? 😉
Livia   ...z innego świata
14 stycznia 2012 11:50
Nigna, Madeira byłaby super, poluj - może się uda 🙂 Z niebieskich faktycznie lepiej wziąć coś ciemniejszego - Olympię albo wręcz Navy 🙂
Nigna - jeśli chodzi o błękit to Olympia zdecydowanie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się