Pensjonaty we Wrocławiu

Landorecki: wydaje mi sie, ze to byl Grafik wlasnie teraz juz sobie reki nie dam uciac, ale Grymasa nie kojarze to na pewno🙂 zaraz sie do wiem.
Nigna   Warto mieć marzenia...
11 stycznia 2012 13:41

na ferie zimowe chciałabym ściągnąć do mojej stajni ( Jelenia Góra) użytkownika "Bogdan" do  dopasowywania siodła .
Nie chciał by ktoś też skorzystać z usług ?
Ten Grafik o którego pytała się Zairka na pewno nie stał w krzyżowicach. On stał w Sadkowie, Małkowicach, Samotworze i teraz Wojnarowice. Kiedyś też we Wrocławiu, ale nie pamiętam gdzie dokładnie.
I jest to wałaszek siwy.



E: Przepraszam, bo jak się okazało stał pół roku w Krzyżowicach 🙂
Grafik stał kiedyś w kembrydż jak chodziłam do 2 albo 3 klasy czyli dawno temu  😉 i bardzo krótko miesiąc może dwa, ale był. Myślę vampiria , że to Grafika miałś na myśli  😉          wszystko by się zgadzało, wiek płeć , wygląd, właściciel oraz to kto go jeździł i trenował.
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
11 stycznia 2012 15:11
Grafik stał również w Smolcu. Jakieś dwa lata temu (może 3...? )
Ten Grafik o którego pytała się Zairka na pewno nie stał w krzyżowicach. On stał w Sadkowie, Małkowicach, Samotworze i teraz Wojnarowice. Kiedyś też we Wrocławiu, ale nie pamiętam gdzie dokładnie.
I jest to wałaszek siwy.



E: Przepraszam, bo jak się okazało stał pół roku w Krzyżowicach 🙂


Grafik stał kiedyś w kembrydż jak chodziłam do 2 albo 3 klasy czyli dawno temu  😉 i bardzo krótko miesiąc może dwa, ale był. Myślę vampiria , że to Grafika miałś na myśli  😉          wszystko by się zgadzało, wiek płeć , wygląd, właściciel oraz to kto go jeździł i trenował.



ha! wiedzialam, ze to ten 😅

Matrix: jak ja bylam w I to Ty bylas w III 😉 nie zapomne mojego pierwszego terenu w kembrydz z Toba 😉
Dranga: tak stal bardzo krotko bynajmniej jak ja trafilam do krzyzowic , bo wczesniej to nie wiem. Miesiac, dwa pozniej po nim ja konia zabralam 😉
no tereniki bywały przaśne i w ogóle kembrydż było zajebiaszcze, bardzo miło wspominam te cztery lata 😀
Co byscie polecili z tej strony Wroclawia co Borowa, Mirków, Sieldec Trzebnicki, Ramiszów?

Zalezy mi na hali lub dojezdzie do hali, do dogadania za jakas oplata miesieczna.

Jakie opcje i z jaka cena? 🙂

Stajnia nie musi byc luksusowa 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 stycznia 2012 11:10
chyba Borowa najlepsza
A co tam słychać w Wielkiej Lipie?
tereska, W jakim sensie? Pensjonat praktycznie pełny, ludzie zadowoleni z tego co wiem.
zulu   późne rokokoko
12 stycznia 2012 15:02
zadowoleni, a co 🙂

Stajnia pełna, sporo nowych koni doszło. Coś mi się obiło o uszy, że mają być pod koniec stycznia konsultacje z Justyną Dysarz i potem jakieś zawody towarzyskie. W planach jest też chyba coś z naturala, w lutym.

Na pólnoc od Wrocławia jest też nowiutka stajnia w Borkowicach (parę kilometrów od Trzebnicy, na Oborniki), bardzo ładna i lekko ekskluzywna - ale tam nie ma hali, jest za to elegancka całoroczna ujeżdżalnia. Otwarcie będzie w lutym.
zulu, dokładnie - konsultacje Piotrek z Justyną organizuje i jak się uda to zawody towarzyskie uj.  🙂.
Mam nadzieję, że się spotkamy tam.
ovca   Per aspera donikąd
13 stycznia 2012 17:14
Nie wiecie czy któryś z wrocławskich sklepów jeździeckich sprowadza rzeczy z oferty pffifa? :>
mi się wydaję, że Mustang na Partynicach
ovca, sklep obiegly na rakowej sciaga pfiffa.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 stycznia 2012 20:36
katija co to za reklama 🤬 😁
Zairka, a niby czemu reklama? Po prostu informacja, szczególnie obecnie...
Zairka pewnie nie na bieżąco 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 stycznia 2012 22:38
ok, ja nic nie wiem 😡 tak jak nie wiedziałam że katija u Was stoi 😁

epka śmieje się bo jak kiedyś napisałam że w lizawicach będzie 1 wolny boks to mnie skrzyczała że reklama 😉
Zairka, hmm, jakby to powiedziec- na chwile obecna to ja jestem jedynie osoba, ktora wie, ze w tym sklepie jest taki asortyment 😉 nic wiecej.
...........no to zniżki na paszę poszły się jeb**  👿  😉
MATRIX69, oj tam, oj tam, po prostu gdzie indziej bedziesz jezdzic 😉
Witam
Czy jakaś dobra dusza może mi pomóc i podać, które stajnie-pensjonaty we Wrocławiu i okolicach mają:
1.  halę + pastwiska lub duże trawiaste padoki, gdzie konie są wypuszczane co najmniej na kilka godzin dziennie?
2. jest instruktor /trener/ na miejscu, który poprowadzi jazdy
    i jakie się orientacyjnie ceny w tych miejscach?

Co ewentualnie polecicie? (chętnie też na priv).

Dziękuję i pozdrawiam. :kwiatek:





Ozorowice 🙂
wojnarowice
Wierzbna 😉
🚫 zima Ty opowiadaj jak dzisiaj, pisze na fb  😉
Poszukuje jakiejś niedrogiej stajni w okolicach Wrocławia, gdzie mogłabym wstawić konia na emeyture.
Ważne żeby były pastwiska i dobra opieka.
Mozecie coś polecić ? 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
15 stycznia 2012 20:43
musi byc Wroclaw? Moze do katki forumowej  120km ale warto, latem łąki chyba 250zł
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się