Howrse gra :)

na pl oczywiście 😉
dejotka ja moge...
edytuj post 🙂
już 😉
wystawiłam innego konia też 😉
tylko raz da się zmienić godzine pokrywania jednorogów?  😵
Raz na 30 dni jeśli się nie mylę  😉
uff dzięki 😀

edit: czy ktoś uczciwy mógłby się zaopiekować przez tydzień moim kontem?
Wystarczy wysłać tylko 2 koniki na GP, a jeśli ktoś mógłby, to mile widziane również krycie rogów przy okazji 😉 To co, ktoś pomoże ? Zależy mi :kwiatek:
No, to mamy kolejną "promocję" - jednorogi w RO. Ktoś będzie próbował? Jak dla mnie się nie opłaca, lepiej kupić za equusy na sprzedażach, tym bardziej, że te z RO pewnie będą miały PG startowe..  😁

Szukam piorunów zeusa  😉
ja otworzyłam róg i mam ogierka fiorda rogasia 😉 sprzedaję go jbc 😉
kupie klacz hanowerska z dobrym PG 🙂...w miare mloda i w rozsadnej cenie.
kupie klacz hanowerska z dobrym PG 🙂...w miare mloda i w rozsadnej cenie.


Co to znaczy dobre PG i rozsądna cena? Zapraszam do obejrzenia moich koni  😉
http://www.howrse.pl/elevage/chevaux/cheval?id=6695515

Proooszę ślicznie, pomóżcie wycenić🙂
Nesca, zły link. Musisz wejść na swoją stronę, tam znaleźć konia i dopiero wtedy wysłąć linka, z tego co podałaś każdemu pokażą się jego konie  😉
Ma ktoś na zbyciu różdżkę płodności? Dałabym za nią dwa razy ostrogi alvo jedne ostrogii puszke pandory 🙂
Za RP można dostać om 😁
OM?
Już wiem. No nie dysponuje OM. Nie mam też odpowiedniego konta bankowego, żeby kupować kupony 😉
Edytuj posty 🤬 Nie no, ja nawet nie mam RP  😉
Dunkaa, a mogłabyś wycenić mi tego konia ? Nie chcę jej za tanio sprzedać.
Ktoś wie, jak mniej więcej będzie wyglądał ten quiz na howrse? Nigdy nie trafiłam na coś takiego  😉
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
13 stycznia 2012 07:29
Laski właśnie wchodzę na to konto co zostało mi skradzione, a tam prezentacja i tekst, że ona nie toleruje oszutów, mój przyrostek dalej ma, to jest bezczelność!
mam takie glupie pytanie,ale nie mogznalesc nigdzie na nie odpowiedzi....w jaki sposmoge zdobyc zwoj plutona ? 😀
Jiska Ja mam chyba z trzy Zwoje Plutona, mogę się wymienić 😉
a jak je zdobylas ? 🙂
co chcesz w zamian? edit:  moze mi ktos wyceniac konia? nie chce go sprzedac za tanioi www.howrse.pl/marche/vente/voir?cheval=6827598
AtlantykowaPanna, ja bym pisała na kontakt/do modów, gdziekolwiek. Nawet jeśli miałabym nie odzyskać konta - zrobiłabym wszystko, żeby franca nie mogła na nim grać  🤔
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
13 stycznia 2012 17:14
zmień email i hasło. wtedy nie będzie problemu.
zmień email i hasło. wtedy nie będzie problemu.


Jakim cudem, skoro konto zostało jej skradzione?  🤔
A ja się tak zastanawiam jak oni wykrywają te multi konta, jak ktoś ma np z siostrą na jednym kompie to co? Inny email niby, ale równie dobrze ktoś mógłby zakładać konta i jednocześnie zakładać nowe maile. Już nie mówie o tym że czasem banują/usuwają konta niewinnym graczom :/
Jak by ktoś był zainteresowany to mam różdżkę 😉 Jak coś to pw 😉
Ja gram cały czas z młodszą siostrą na jednym kompie - odpukać nic się nie dzieje i nigdy się nikt o nic nie czepiał  😉 Też jestem ciekawa po jakiemu to sprawdzają  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się