Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
15 stycznia 2012 12:29
Cieciorka, tak jest właśnie w mixie, tak jak Katija napisała. Myślałam o tym żeby mieć tel w mixie ale jak mi powiedzieli cene tego samego telefonu w abonamencie i w mixie to się załamałam... W mixie tel był ok. 3 razy droższy 😵
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 stycznia 2012 13:12
robakt taka oferta jest w Orange. 😉 w Play, T-mobile, Pulsie mają do zaoferowania albo na kartę (i nazywają to mix) albo zwykły abonament.
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 stycznia 2012 14:46
jeśli chcę udekorować ćwiekami czarne dżinsy, to lepsze będą ćwieki srebrne czy w odcieniu starego złota?
A.   master of sarcasm :]
15 stycznia 2012 16:22
w jakiej stadninie był kręcony serial Karino?


w Iwnie i Bialym Borze
Czym wyczyścić paznokcie od nadmanganianu potasu? dostały mi się kryształki pod paznokcie i nieciekawie to wygląda.
tajnaa jeśli się nie boisz to włóż palce do wybielacza (jakiś Vanish np.)

Czy ktoś z Was się orientuje na temat darmowych kursów językowych/dofinansowanych przez EFS/może być w ramach aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych - chodzi mi o Wrocław. Płacę za hiszpański, a okazało się, że przyda mi się francuski, na dwa kursy mnie już nie stać, nie chcę rezygnować z hiszpańskiego.
Czy ktoś z wam był na zabiegu usuwania blizny po operacyjnej ? chodzi mi o bliznę po szyciu która się rozeszła...
Jak wygląda taki zabieg ? szyją ? czy wygładzają ?
POMÓŻCIE !
Potrzebuję pomocy 😉 Jest tu ktoś mówiący po niemiecku (a raczej piszący) potrzebuję przetłumaczyć jedno zdanie:

Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem przedmiotu, bardzo proszę o informację.

Czy coś w tym stylu 😉 Kupiłam na ebayu spodnie i do dziś nie doszły  😵 😵
opolanka   psychologiem przez przeszkody
16 stycznia 2012 06:29
Jak układać pranie w pralce, żeby nie skakała po łazience? 🙁 Mam w sumie nową pralkę, raz jak włożę pranie to jest super, a czasem boje sie, ze gdzieś wyskoczy ... 🙁
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
16 stycznia 2012 06:51
wypoziomuj dobrze pralke 🙂
opolanka, gienia ma racje, jak wypoziomujesz, to bedzie stala 🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
16 stycznia 2012 09:03
ponoć jest wypoziomowana - mąż tak twierdzi... Może nie ma racji. Spróbuje i zobaczymy 🙂
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
16 stycznia 2012 09:09
Opolanka moja pralka też latała, też podobno była wypoziomowana. Mąż wsadził pod nóżki taką pociętą na cztery podkładkę żelową, do przyklejania telefonu, już po prostu zniszczoną. Od tej pory co bym nie włożyła do pralki, nawet nie drgnie  😀

Chodzi o coś takiego:
http://www.sunnygift.pl/Zelowa_podkladka_pod_telefon,c8010,p11045.html
moze byc tez taka mata lazienkowa- pianka taka rurkowana. mam tym wylozona pralke, zeby mi z niej rzeczy nie spadaly, pod nozki tez sie nadaje.
.
Gdzie mogę kupić mleko acidofilne? Narazie biedronka, stokrotka i lidl mnie zawiodły. Strona leclerka też nie posiada w swoim asortymencie tego.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 stycznia 2012 19:11
czemu do Play z innych sieci jest drożej?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
17 stycznia 2012 19:24
Jest drożej?  🤔
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 stycznia 2012 19:28
no tak, z Orange, T-mobile, i nie wiem czy z Plusa też  😡
Ponieważ najwięksi operatorzy mają podpisane wewnętrzne umowy między sobą, których nie podpisał Play i Cyfrowy Polsat. Dlatego z Orange, T-Mobile i Plusa do Playa i CP jest drożej niż wewnątrz tych sieci.
Ludzie gdzie mam szukać francuskich koniarzy? Chciałabym poznać się i ewentualnie naciągnąć na wymianę żeby podszkolić mój kulejący francuski. Zupełnie nie mam pomysłu gdzie szukać ;/. Może wy kogoś znacie?
cieciorka   kocioł bałkański
17 stycznia 2012 21:15
i play zaniża ceny, na co pozostali operatorzy się nie godzą 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
18 stycznia 2012 09:11
Czy jeżeli w środę tydzień temu doczepiałam rzęsy (kępkami) i wczoraj je oderwałam i mam swoje rzęsy strasznie krótkie teraz to one mi odrosną? Bo można powiedzieć, że nie mam praktycznie rzęs teraz i się trochę martwię czy mi odrosną  😡
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 stycznia 2012 09:29
Hermes, rzęsa żyje od 30 do 90 dni, więc tak czy inaczej przez całe życie Ci wypadają i odrastają. Smaruj olejkiem rycynowym rzęsy, wzmocnią się.
Mam laptopa o matrycy 15,6 cali i chcą do niego kupić torbę. Tyle, że ta, która mi się baardzo spodobała jest dedykowana do matryc 15,4.. Nie mam możliwości 'przymiarki', bo przez internet zamawiam. To duża różnica, nie wejdzie mi laptop do tej torby?
moze nie wejsc... ja mam 11,6, mam torbe na 12 i jest wlasciwie na styk 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 stycznia 2012 14:15
upchać na siłę może się go da, ale torba się zapewne nie zapnie...
Horsiaa, o tu:
http://dodomku.pl/produkt/19738/5900027020065/Mackowy_mleko_acidofilne_truskawkowe.html
Po za tym zadzwoń do marketów blisko siebie i spytaj.
Siedzę przy cudzym laptopie. Coś ma poprzestawiane - cały obraz na monitorze wszerz rozciągnięty (jakby szeroki monitor myślał, że jest 3:4?). Gdzie to się ustawia?
Teodora, a jaki system operacyjny?
Ogólnie to kliknij prawym przyciskiem na pulpit i w właściwościach grafiki lub ustawieniach obrazu będziesz miała takie opcje
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się