Konie czystej krwi arabskiej

Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
13 kwietnia 2009 21:09
Kochani, czy możecie mi powiedzieć coś więcej o ogierze Gamin De Carrere ? Wiem tyle, że był wyhodowany we Francji i był kasztanem. Może ktoś posiada jego zdjęcia? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź!
Słuchajcie.. Czy w Janowie na aukcji można kupić klacz arabską w cenie 6-7 tys  ? Czy to jest raczej niemozliwość 😉 ? Ogółem czy znacie stajnie w których można kupić klacz arabską w takich cenach ?
tak na Silent Sale mozna kupic za 6-7 tys Euro 😉
Kochani, czy możecie mi powiedzieć coś więcej o ogierze Gamin De Carrere ? Wiem tyle, że był wyhodowany we Francji i był kasztanem. Może ktoś posiada jego zdjęcia? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź!

Gamin to boski konik🙂 jakieś 3 lata temu stał na wyścigach u mnie w stajni. Jako ogier kryjący chodził tylko do maszyny, było mi go szkoda bo codziennie to samo i zapytałam się trenera czy mogę go trochę po rozpieszczać i na nim pojeździć hmmm  tylko on X czasu nie chodził pod siodłem ale był mega spokojny trochę na nim skakałam ale zaczął się sezon kryć i wyjechał🙁 obecnie daje ładne i dobre potomstwo wyścigowe.
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
17 maja 2009 13:30
meander dzięki za info! :kwiatek: A nie posiadasz jakiejkolwiek fotki?
hmmm jeżeli chodzi o fotki to muszę sprawdzić bo chyba coś mam jak znajdę to dam znać🙂 a mogę spytać skąd takie zainteresowanie Ghaminem??
Wojenka   on the desert you can't remember your name
18 maja 2009 16:40
No bez przesady z tym ładne.A i na wyścigach za bardzo nic klasy nie pokazało.
Poszukuję informacji o
og. Zachodni Wiatr (Emigrant - Zuzanna/Wojsław)
mile widziane zdjęcia  :kwiatek:
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
29 maja 2009 08:52
Og. Zachodni Wiatr, zdjęcia znalezione w necie :







dzieki wielkie  :kwiatek:

szukam arabskiego kawalera dla mojej mlp 😉
Więc jesli ktos miał z koniem bezpośrdeni kontakt to będę wdzięczna za każde słowo.


No i oczywiście rozważę inne ciekawe propozycje 🙂
podlinkuję ten temat tutaj bo może nie wszyscy miłośnicy arabów zauważyli 🙂
http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,5967.0.html 
Witam i pozdrawiam re-voltowiczów 🙂

Niektórzy z Was pewnie kojarzą tego konia...
Plico oo (Ecaho-Pliszka po Gwarny)  ur.1997r, 155cm, wałach





Na drugim zdjęciu jestem ja 😉
Nie jest mój, dzierżawię go od ponad dwóch lat, obecnie wystawiony na sprzedaż.
Kolebka, własnie widziałam...

Czemu sprzedajecie? Dawaj to foto z sesji sprzedazowej😉 jest genialne.
Alice
Właścicielka nie ma obecnie konia do startów, utrzymanie Plika kosztuje, finanse finanse finanse...

Z sesji sprzedażowej:

Ciąg w kłusie, siedzę ja:



Galop, siedzi właścicielka:


Żeby nie było, że ja taka fajna jestem i jeżdżę na munsztuku a właścicielka na wędzidle... To były dwie sesje - jedna na wędzidle, druga na munsztuku i akurat wybrałam dwa takie zdjęcia  😉
Szkoda go...
Szkoda, szkoda, bo naprawdę świetny koń (mimo że czasami mam o nim zupełnie inne zdanie  🤣 )
Dobrze zrobiony ujeżdżeniowo, naskakany do kl.L, wymarzony koń do terenów...  😉
Moje siwe to Eremita oo (po Gamin De Carrere oo od Ejnia oo)

Nas dawno nie bylo a Padi rosnie i rosnie

Paddington (od Penelopa oo po Pabian oo)


A ja wstawiam wam źrebola po Gangesie z mojej ex stajni 🙂 co myślicie?
Presja, Pięknie malowany! 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
30 maja 2009 21:22
Presja, ale cukiereczek! 😵 😍 Z jakiej matki?
Mamusia Mu-deneb , tam w tle troszkę ją widać jutro wam wstawię samej mamci zdjęcia, chociaż chyba już wstawiałam w jakimś temacie.
Jak będę na mojej stajni z kolei to porobię zdjęcia innego ogierka oo też taki malowany tylko póki co gniady 🙂
Czy ktoś z was znał gniadego ogiera Puchacz? w tej chwili ma ponad 10 lat, jeśli tak to zapraszam na PW, szukam informacji 🙂
A kto sie wybiera na sportowe mistrzostwa Polski? 😉
Hej🙂 jesteście ostatnią moją nadzieją😉


Poszukuję informacji/ zdjęcia o ogierze :

Epistratos(siwy, 2000,  pb. 81, Hod sk. Michałów)

od Egoznera/Monogramm
po Laheeb/Imperial Imdal

Ogier jest własności SO Łąck, ale obecnie stacjonuje w SO Kętrzyn
Przegrzebałam cały net i nic. Nigdzie nie ma foto tego ogiera.

Zainteresowałam się nim ze względu na rodowód ale i licencję na półkrew.
Aby zobaczyć ogiera mam troszkę daleko (5h jazdy)🙁

Poszukuję też informacji o ogierze Calderon oo

siwa /o:Eukaliptus ;m: Celna/Alegro

Foto w necie znalazłam ale,  w sumie na nim mało widać...ogier wydaję się na nim mało suchy i łękowaty , ciekawe czy tak jest w rzeczywistości🙂
Może ktoś widział konie po nim ????

Calderon
ur. 9 kwietnia 2000
155-182-19 cm
biegał 2/14 (5-3-2)
Jego linia męska jest dość znana z tego, że czasem przekazuje miękką górę.

Epistratos
ur. 14 marca 2000
155-181-20 cm
biegał 2/11 (1-3-1-4)
fot. Lidia Pawłowska

TROL

Calderon ma miękki grzbiet jak większość, koni po Eukaliptusie, poza tym jest bardzo urodziwy i moim zdaniem lepszy od innego araba stacjonującego w Łącku, og. Don Carlos, który dla mnie jest malo typowy, dla mnie wyglada bardziej jak połkrewek.


Mnie zaciekawił kiedyś og. Equin (Arbil - Equitana/Aloes), też ma licencję na półkrew jest fajnej sk.gn maści, dosyć kalibrowy, o ile dobrze kojarzę Joanna Rosicka w kategorii pony startowała na jego synu skoki.
M aktoś styczność z jakimiś jego dziećmi półkrwi ??
Dzięki wielkie za odpowiedzi i zdjęcie :kwiatek:

I teraz mnie czeka trudny wybór 😉
No to jeszcze jedno pytanie  Calderon czy Album ?

Zależy mi na tym aby ogier był jak najbardziej urodziwy, nie chce kryć arabem, który wygląda jak koń półkrwi😉

Masz rację co do Don Carlos, szkoda, że jest tak mało arabowaty.... chłopak  ma bardzo fajny papier

Szkoda, ze jest tyle pięknych arabów, a tak mało ma licencję na półkrew 🙁
Bischa   TAFC Polska :)
03 czerwca 2009 21:20
Był ktoś może w Białce ( przypuszczam , że Ty Wojenko  😉 ) i ma zdjęcia rocznej klaczki Prady ( Armani - Pikawa/Murat-Nur ) ? NR 100 . Byłabym wdzięczna . A i startowała w klasie 4C , zajęła 13 miejsce . Pytam o nią , bo jeździłam sporo na wyścigach na jej ojcu Armanim ( szkoda , że po roku krycia sprzedany do rajdów w Niemczech i jest w Polsce tylko jakieś 10-cioro jego dzieciaków i więcej nie będzie - wykastrowali go w Niemczech ) i był jednym z moich ulubionych wyścigowych arabów . O to Armani :

http://www.finisz.pl/zdj_pok.php?id=5203
http://www.finisz.pl/zdj_pok.php?id=5202
http://www.finisz.pl/zdj_pok.php?id=5195
Dzięki wielkie za odpowiedzi i zdjęcie :kwiatek:

I teraz mnie czeka trudny wybór 😉
No to jeszcze jedno pytanie  Calderon czy Album ?

Zależy mi na tym aby ogier był jak najbardziej urodziwy, nie chce kryć arabem, który wygląda jak koń półkrwi😉

Masz rację co do Don Carlos, szkoda, że jest tak mało arabowaty.... chłopak  ma bardzo fajny papier

Szkoda, ze jest tyle pięknych arabów, a tak mało ma licencję na półkrew 🙁



Album daje bardzo fajne połkrewki 🙂 do tego on sam super chodzi pod siodłem
Ostragon daje super ruch ale slyszalam opinie ze jak na połkrew czasem mały wzrost - co dziwne bo sam jak na araba jest b. duzy 157cm
jego połbrat Oset daje ciekawe połkrewki i do tego ma poszukiwaną maść
Don Carlosem - o ile ma licencje na połkrew bym spróbowała. Ma fajny użytkowo papier
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się