Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

Martva mnie tez to denerwuje a w szczególnosci ten janek15  same bzdety nie wiadomo po co  w szczególnosci w wątku o ZWK


Dokładnie.

Mnie wkurzają ludzie, którzy obgadują za plecami jak tchórze, zamiast powiedzieć mu w twarz co się nie podoba.


Ja Ci już nie raz pisałam, że piszesz od rzeczy, albo to samo.
zaba   żółta żaba żarła żur
21 grudnia 2008 23:44
Mnie wkurzają ludzie, którzy obgadują za plecami jak tchórze, zamiast powiedzieć mu w twarz co się nie podoba.

ale to jest forum...i nie ma takiej możliwości twarzą w twarz... 😁


ludzie co wyżej srają niż dupę mają,



normalnie dałabym się pochlastac żeby to na żywo zobaczyc!  😜
Żaba aj low ju  😁
zaba   żółta żaba żarła żur
21 grudnia 2008 23:56
Żaba aj low ju  😁


mi tu,mi tu  :kwiatek:
Dziewczyny, Jankowi już chyba wystarczy na dziś atencji  😉
  A żeby nie było off-topowo: irytowały mnie (bo to jeszcze na Volcie było, R-V się zjawiska nie dorobiła póki co) pary flirtujące w każdym wątku, w którym jedno wypowiedziało choćby głupi równoważnik zdania. Natychmiast zlatywał się oblubieniec/oblubienica i wątek zamieniał się w pasjonujące kilkunasto postowe wymiany różnych mniej lub bardziej dwuznacznych jednozdaniowych wpisów. Bywało czasem kilka wątków pod rząd, w którym można było śledzić takie wymiany. 🤔
  I tak szczerze mówiąc, to zawsze śmieszyło mnie zjawisko polegające na tym, że w jakimkolwiek wątku "zdjęciowym" w którym pojawi się fragment kobiecego ciała, prędzej czy później zawsze znajdzie się jakiś samiec, czujący potrzebę ocenienia urody jakiejś użytkowniczki.  😉
  I tak szczerze mówiąc, to zawsze śmieszyło mnie zjawisko polegające na tym, że w jakimkolwiek wątku "zdjęciowym" w którym pojawi się fragment kobiecego ciała, prędzej czy później zawsze znajdzie się jakiś samiec, czujący potrzebę ocenienia urody jakiejś użytkowniczki.  😉


Taka rola samców  😎
Już wystarczy. Usłyszałem to co trzeba.
zaba   żółta żaba żarła żur
22 grudnia 2008 08:19
Usłyszałem to co trzeba.

PRZECZYTAŁEM  😉
to jak usłyszeliście, to gadajcie o kimś/ czymś innym.  😉
a Ty to raczej przeczytałAś. 😉
zaba   żółta żaba żarła żur
22 grudnia 2008 08:44
a ty to raczej przeczytałAś. 😉

zwracając się w sposób Ty,Ciebie,Twoje itd... zawsze używamy DUŻYCH liter!!!Takie drobne okazanie szacunku innym!  😎
Dzięki za wspomnienie, już poprawiam. Szacunek dla wszystkich.
Mnie też wkurza awatar Buschmenki, zawsze przewijam go i przez to czytam jej wypowiedzi od połowy, albo wcale.
Zaba - sama napisałam, że mnie okradli, a pod spodem teksty, a ja dzisiaj kupiłam coś tam  😜 na starej volcie napisałam, że musiałam uśpić psa i dokładnie tak było, kilka osób wkleiło zdjęcia rozradowanych swych żywych piesków. Ale to tak, jak w życiu, są ludzie mniej lub bardziej bezczelni i egocentryczni...
Notarialna - oglądałam Ociosanka, super film! Po prostu czeski  🙂
zawsze przewijam go i przez to czytam jej wypowiedzi od połowy, albo wcale.


a myslalam ze tylko ja tak mam😀
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
22 grudnia 2008 11:39
Ociosanek, rewelacja ze sie pojawila ta nazwa bo za ch...re nie moglam sobie przypomniec jak sie to cudo nazywalo.Ogladalam to kiedys jak sie troche zmeczylam winem i nastepnego dnia bylam pewna ze mi sie to przysnilo bo to nie realne zeby byl taki film.
To Otik był;]
m.indira   508... kucyków
22 grudnia 2008 12:02
w sumie nie wkurza ale zastanawia , fakt , przejrzałam logownia Volty , tzn , nowych uzytkowników , i zastanawiajacym dla mnie jest fakt dziury , między 19 maja 2008 a 6 grudnia 2008 , czyżby w tym czasie nikt sie kompletnie nie logował jako nowy ? no i ta ilość zalogowań po 6 ... oraz intensywność wypowiedzi nowych użytkowników ... nasze , czyli r-v statystyki wygladaja deko inaczej , czyzby wiec ludzie bali sie rozmawiać ?
busch   Mad god's blessing.
22 grudnia 2008 12:03
Wizja nieczytania moich szanownych postów mnie przeraziła i wywaliłam mordę pojednania 😁
caroline   siwek złotogrzywek :)
22 grudnia 2008 12:27
[quote author=pokemon link=topic=785.msg126400#msg126400 date=1229937681]
zawsze przewijam go i przez to czytam jej wypowiedzi od połowy, albo wcale.


a myslalam ze tylko ja tak mam😀
[/quote]
nie, nie jestes jedyna 😉



w sumie nie wkurza ale zastanawia , fakt , przejrzałam logownia Volty ,
dlaczego ty ciagle w tym temacie grzebiesz? po co?
to jest jak grzebanie kijkiem w gownie - ani to potrzebne ani rozsadne. tylko smrod sie robi  🙄
daruj sobie juz te porownania, nikomu to nie jest potrzebne zeby znowu zaogniac sytuacje  🙄
czyzby wiec ludzie bali sie rozmawiać ?
A dziwisz się? przy braku tolerancji dla tzw. qniar (czy jak to sie pisze) i krytyce postów uznawanych za bezsensowne itd. ? Voltopiry straszą 😀 (swoją drogą nie bardzo widze sens tych karcących wypowiedzi- bo forum ma trzymac poziom? to nie książka tylko forum na którym i tak "popycha się pierdoły"(nazywa się to w nomenklaturze kobiecej "ploty" i tym podobne). Niektóre wątki są praktycznie tylko od tego. Dlatego ja wchodze tylko w te wątki które mnie interesują.
A denerwuje mnie prężność tego forum, ilośc wypowiadających sie użytkowników, to ile postów "produkują" i że nie zawsze chce mi się wszystko czytać mimo że mnie to nawet interesuje.
Wkurza mnie pisanie dla pisania - typowe nabijanie postow by zaistniec na forum, poprzez na przykład wielokrotne pisanie tego samego ale w innej formie... Wydaje mi sie,ze jak sie powiedzialo juz cos raz to nie trzeba tego ponownie pisac kolejne 15 razy...  👿


jej, martva , nie obraz sie ale i kto to mowi.... wybacz moze juz sie troche nawrocilas ale Twoj post to dokladny opis Twojego zachwania na starej Volcie
Pursat   Абсолют чистой крови
22 grudnia 2008 13:43
M.indira - bo do 6 grudnia Volta nie działała, więc jak się mieli ludzie logować? A wcześniejsze dane przepadły - od maja do grudnia jest pusto. Jak naprawili, to się użytkownicy zaczęli rejestrować.
To nie książka tylko forum na którym i tak "popycha się pierdoły"(nazywa się to w nomenklaturze kobiecej "ploty" i tym podobne). Niektóre wątki są praktycznie tylko od tego. (...)
A denerwuje mnie prężność tego forum, ilość wypowiadających się użytkowników, to ile postów "produkują" ...


Sam sobie zaprzeczasz - z jednej strony forum ma być miejscem do "bleblania" i przedstawiania całemu światu wieści i myśli o trzeciorzędnym znaczeniu - a z drugiej strony chciałbyś, żeby tak nie było  🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 grudnia 2008 14:09
Ociosanek, rewelacja ze sie pojawila ta nazwa bo za ch...re nie moglam sobie przypomniec jak sie to cudo nazywalo.Ogladalam to kiedys jak sie troche zmeczylam winem i nastepnego dnia bylam pewna ze mi sie to przysnilo bo to nie realne zeby byl taki film.


W ogóle film lepiej na trzeźwo oglądać. Porąbany totalnie. Ale czeskie filmy maja to do siebie, ze są porąbane. Szczególnie tego reżysera, co Otesanka wyreżyserował 🤔wirek: 🤔
nie zawsze chce mi się wszystko czytać mimo że mnie to nawet interesuje.


Mam dokładnie tak samo, człowieka nie ma godziny i kolejne  musi poświęcić na czytanie interesujących go tematów.
[Śmiech] piszę aby nie było nieporozumień.
😀
wkurza mnie ten wątek, więcej tu nie zaglądam
A ja przeciwnie  🙂
Mi ten wątek podoba się coraz bardziej. Na początku myślałem, że jest bez sensu, ale...

Ileż tu można prawdy dowiedzieć się o sobie!  😀

Naprawdę, teraz zmieniam swoje postępowanie; Jak się ma pisać bez sensu, to lepiej nic nie pisać- taka lekcja wyniesiona dokładnie z tej strony tego wątku  😀
Pursat   Абсолют чистой крови
22 grudnia 2008 15:09
Naprawdę, teraz zmieniam swoje postępowanie; Jak się ma pisać bez sensu, to lepiej nic nie pisać- taka lekcja wyniesiona dokładnie z tej strony tego wątku  😀

Proszę jaka zmiana... Normalnie sukces wychowawczy Re-Volty.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
22 grudnia 2008 17:04
[quote author=martva link=topic=785.msg125633#msg125633 date=1229857264]
Wkurza mnie pisanie dla pisania - typowe nabijanie postow by zaistniec na forum, poprzez na przykład wielokrotne pisanie tego samego ale w innej formie... Wydaje mi sie,ze jak sie powiedzialo juz cos raz to nie trzeba tego ponownie pisac kolejne 15 razy...  👿


jej, martva , nie obraz sie ale i kto to mowi.... wybacz moze juz sie troche nawrocilas ale Twoj post to dokladny opis Twojego zachwania na starej Volcie
[/quote]

Jak to mowia - tylko krowa nie zmienia zdania. Stara Volta to stara Volta. A i jeszcze jedno, forum jest akurat takim tworem,ze wypowiedzi jakos specjalnie nie wplywaja na moje obrazanie sie lub tez nie/
No żebyś wiedziała Pursat, wyciągnąłęm wnioski i popatrzyłem na tą dyskusję z moim udziałem, że się wygłupiłem i pisze same bzdety. Potwierdzam.  😉Nabijacz nie, ale że piszę bez sensu i kilkanaście razy to samo- tak  😀
Ważne, że to zauważyłem w końcu, teraz się zmienię. Pozdrawiam  😉
janek15 póki co dalej powtarzasz w kółko to samo, o jakiejś zmianie, a zmiany nie widać jakoś...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się