Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

👀 tylko nie ciąża- lepiej mnie na stos  🥂 A że będę "tą najgorszą" przewidziałam od pierwszego postu o tym, że może do mnie koń przyjechać 💃 💃 💃
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
18 stycznia 2012 13:20
[quote author=Kopyciak link=topic=73901.msg1264839#msg1264839 date=1326887788]
Podobno też Patera była teraz chętna na niego  😎


Edit:
Nowy tytuł wątku : Re-voltowe zbiórki czyli burzliwa historia o tym jak kupić komuś konia, którego sobie sam wybrał .  😎
[/quote]

aj lowju nine  😉
A teraz już poważnie. Nie wolno sobie robić jaj! Koń cierpi i ma oczka ! I brata.
Taki plan:
Patera bierze laptop do stajni, Remedioss zaklina via net , pokemon zapewnia dostawę chrupek Nico wychodzi.
Ubiera kantar i siada za kierownicę. Jedzie do Met i tam zaczyna jej pomagać finansowo prowadząc transport koni.
Kopyciak czeka na rozwiązanie . Ojcem jest arkady66. Mieszkają w Czechach. Faza adoptuje dziecko Kopyciak i arkady66 .
Duunia zakłada bar z koniną gdzie pomaga jej Magda Gessler. Presja pisze powieść "Cała prawda o Nico" i dostaje paszport Polityki.
Ja zapadam w śpiączkę a jak się budzę nie pamiętam całej afery. I zakładam wątek "Czemu naturalsi budzą kontrowersje?"
JARA przypomina mi,że ten watek już jest. I od nowa....
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
18 stycznia 2012 13:43
Dobra... to ja mogę być w ciąży i będzie komplet 🙂
Ja mogę zapewnić dostawę dobrego stafu  😜 na chrupkach to za daleko nie zajedziem panie.

I miałam się nie poddawać emocjom, ale się poddałam. I nawet się wkurzyłam.
Tania  🤬 Ty sobie żartujesz a tu prawie tak było  😂

Edit:


Pokemon
za późno- już nie zostaniesz Królową Chrupek- kto inny wygrał casting     (przepraszam, nie mogła się powstrzymać  :pije🙂
Taniu, po co laptop? Przez  telefon można. 

Poza tym zakładanie wątku „Czemu natura naturalsi budzą kontrowersje?" nie pasuje do telenoweli. Raczej do horroru. Poza tym wciąż czekamy na infromację, gdzie dokumenty. Może okaże się, że to film sensacyjny.

aj lowju nine  😉

No, no, tylko bez takich wyznań, bo z tego ciąże się biorą.
 
Ja mogę zapewnić dostawę dobrego stafu  😜 na chrupkach to za daleko nie zajedziem panie.

I miałam się nie poddawać emocjom, ale się poddałam. I nawet się wkurzyłam.

Wkurzyłaś się?  Odkurz się. Masz ten robot od odkurzania.
Coś Ty? No zrobili nas w konia w Nico nawet.
Po południu pojawi się Patera i odkręci wszystko. Odeśle kasę, konia sobie kupi i już.
Ja proponuję tak- ten kto ma dokumenty - wygrywa casting na właściciela  😁
Idę do kina na "Dziewczynę z chrupkami...tfu! z tatuażem" Aż żal mi odchodzić od telenoweli.
Będę paczeć w telefonie co i jak.
trzynastka   In love with the ordinary
18 stycznia 2012 13:58
Prrrr... Proszę mnie tu nie zaźrebiać !  😂
Już widzę pierwszą stronę faktu " Zostałam zaźrebiona wałachem na końskim forum! Kto będzie płacił alimenty?! "

[quote author=lets-go link=topic=73901.msg1264898#msg1264898 date=1326889803]
Poczekajcie:
Czy Wy kupiliście konia od HODOWCY?  🤔
http://www.orh-caballo.dev.vot.pl/konie

No... my porządnego konia kupujemy.  😂
Ale zwrot akcji. Warto było zapłacić.
[/quote]

Phi, Taniu ja to mam za friko ! :P
Ale ja występuję w roli drugoplanowej a Ty statystujesz.
😉
Telenowela:
"Baśka, Nico, Nestor - historia oczu, które patrzyły"
Wiecie, co? Jakoś mi się smutno zrobiło.  🙁
<chrupki dla Tani na drogę>
trzynastka   In love with the ordinary
18 stycznia 2012 14:03
Ja już dzisiaj Metce przez telefon mówiłam, że zaniedbałam wszystkie seriale dla tego wątku   😁
Co ja będę 40 min plotkary oglądać, jak tu zabawa trwa dzień 😉

[quote author=nine link=topic=80308.msg1264791#msg1264791 date=1326886129]
Oglądnęłam ten filmik :
przedstawiający z stajnie, z której Niko jest "ratowany".
Więcej chyba pisać nie trzeba.
Edit: Szkoda, że Mefistowi nie załatwiłam lepszej, bardziej łzawej historyjki. Miałby dom. A "mieszka" mu się znacznie znacznie gorzej.

No fakt. Wszystkie jak jeden mąż – tfu, koń – wyglądają jak okazy do ratowania (mimo że mają kantary).
Nine, po prostu zbyt uczciwie opisałaś sytuację Mefista. To wszystko tylko potwierdza teorię, że im gorzej dla konia tym lepiej dla sprzedającego.
[/quote]

Przerywając na chwilę żarty - żałuje, że chciałam szczerze opisać sytuacje, koń miałby dom, którego w moim odczuciu bardzo potrzebuje.

Telenowela:
"Baśka, Nico, Nestor - historia oczu, które patrzyły"


PACZAŁY !  😀
Prrrr... Proszę mnie tu nie zaźrebiać !  😂
Już widzę pierwszą stronę faktu " Zostałam zaźrebiona wałachem na końskim forum! Kto będzie płacił alimenty?! "

Jakim wałachem, jakim wałachem? Przecież to ogier    🏇


Taniu, lepiej idź na film o koniu wojennym. Ku pokrzepieniu serc. I w razie nagłego zwrotu akcji, gdybyśmy mieli zamiast telenoweli nagle powieść historyczną (nie mylić z histeryczną).

Wiecie, co? Jakoś mi się smutno zrobiło.  🙁

Taniu, ja myślę, że jednak jest też dobra strona tej sytuacji. Nauczka na przyszłość.  Jak na razie najgorsze jest to, że nie zdążyliśmy z Baśką. Drugie najgorsze to krzywda wyrządzona źrebakowi podczas próby ładowania. A reszta – cóż, nic nie poradzimy, ale jeśli wyciągniemy z tego wnioski na przyszłość – przynajmnej będzie jakiś sens tej szarpaniny.     

trzynastka   In love with the ordinary
18 stycznia 2012 14:14
[quote author=nine link=topic=80308.msg1265055#msg1265055 date=1326895132]
Prrrr... Proszę mnie tu nie zaźrebiać !  😂
Już widzę pierwszą stronę faktu " Zostałam zaźrebiona wałachem na końskim forum! Kto będzie płacił alimenty?! "

Jakim wałachem, jakim wałachem? Przecież to ogier    🏇
[/quote]

Ah no tak, ale... 🙂 Jesteś w tej chwili czegokolwiek pewna w tej akcji?
Może mu po wczorajszym załadunku z wrażenia odpadły ? 😉
Met  🤬 nie dawaj Tani chrupek, bo zamiast do kina to do przyczepy wejdzie  😵
😡

miałam nadzieję, że nie wyjdzie na jaw mój niecny plan ściągnięcia Tani do szkapy w roli zakładnika z amnezją

😡
A.   master of sarcasm :]
18 stycznia 2012 14:36
dzien dobry  👀  wydaje mi sie, ze to watek odpowiedni dla mnie  👀
A. wbijaj się  :emota200609316:    😁
[quote author=trusia link=topic=80308.msg1265068#msg1265068 date=1326895942]
Jakim wałachem, jakim wałachem? Przecież to ogier    🏇


Ah no tak, ale... 🙂 Jesteś w tej chwili czegokolwiek pewna w tej akcji?
Może mu po wczorajszym załadunku z wrażenia odpadły ? 😉
[/quote]

No proszę, kolejny zwrot akcji, tym razem weterynaria przyszłości, czyli kastracja bez narzędzi i bez weta, bo wet + narzędzia to zło kastracyjne gdyż

[quote author=horse_art link=topic=4093.msg1213102#msg1213102 date=1323255757]
ich narzedzia nigdy nie są jałowe.
[/quote]
Nasze narzędzia nigdy nie są jałowe! Są żyzne, ociekające krwią i żądne mordu.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
18 stycznia 2012 16:01
Met  🤬 nie dawaj Tani chrupek, bo zamiast do kina to do przyczepy wejdzie  😵


eee? tak bez zaklinaczki??  😂 nie wlezie za nic

swoją drogą pomyśl Kopyciak, jak juz ten niko dojedzie, co napiszesz o nim w watku "historia mojego konia"  😀
Ten wątek może tego nie pomieścić  😁
A najsmutniejsze jest to, że muszę  o 18 na trzy godziny wyjechać, bez dostępu do netu  😕 Kto mi smsa prześle z relacją?  👀  🤣
Jestem! W kinie chciałam zerkać na telefon, ale puszczali taki filmik, że jak się dotknie telefonu to świnka Piggy człowieka ukopie.
Poczytałam o chrupkach etc. i powiem,że takiej r-v mi brakuje.  💃
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
18 stycznia 2012 19:41
Tania, co widzialas? jaki film?
trzynastka   In love with the ordinary
18 stycznia 2012 19:55
Ale czekaj czekaj czekaj... w sumie teraz pomyślałam.
Dokumenty z PUSTYM miejscem na właściciela pojechały w Polskę? 🙂 Czyli..  "uzupełnij lukę jeśli chcesz zostać włascicielem konia" ? 😀

Param pam pam pam Ajm Lowin it !  😍
Drugie najgorsze to krzywda wyrządzona źrebakowi podczas próby ładowania.
(...) przynajmnej będzie jakiś sens tej szarpaniny.      

trusia,jemu sie zadna krzywda nie stala, do przyczepy to on nawet nie podszedl. bac to sie moze bedzie, ale uwiazu nie przyczepy 😉
Wiwiana   szaman fanatyk
18 stycznia 2012 21:00
Tak się przyglądam z boku tej całej akcji i tylko utwierdzam w przekonaniu, że gdybym miała "ratować" jakiegoś konia to tylko sama, do własnej stajni, za własną kasę, bez pośredników, pomagierów, wywiadów z trzeciej ręki i innych takich.
Never ever żadnych zbiórek z udziałem innych osób, przekazywaniem kasy, określaniem kompetencji, szukaniem domu u kogoś itd. Za dużo zmiennych poza kontrolą.
Chęci były dobre, a wyszedł fuckup.
[quote author=trusia link=topic=80308.msg1265068#msg1265068 date=1326895942]
Drugie najgorsze to krzywda wyrządzona źrebakowi podczas próby ładowania.
(...) przynajmnej będzie jakiś sens tej szarpaniny.      

trusia,jemu sie zadna krzywda nie stala, do przyczepy to on nawet nie podszedl. bac to sie moze bedzie, ale uwiazu nie przyczepy 😉
[/quote]

Jak to pisalam, nie było jeszcze tego zwrotu akcji. Żyła wersja o krwawiącym koniu, który teraz nie chce wyjść z boksu. Ale to dobra wiadomość.

Nie sądzicie, że rzeczywistość przerasta fikcję? Gdybym przeczytała taką historię w gazecie czy książce, pomyślałbym, że autor zmyśla. A tu bach - niemalże na naszych oczach się to dzieje.

Tania, wobec powyższego nie rozumiem, po co chodzisz do kina.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się