Końska rewia mody cz.VI (2012)

Jaka to będzie kolekcja, o ile w ogóle kolekcja... Jaśniutki, blado różowy z antracytową lamówką? Upolowałam takie coś, ale nie wiem co to...
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
18 stycznia 2012 16:07
wstaw fotos będzie łatwiej  😉
wątek zamknięty
pewnie rost.
wątek zamknięty
Mam problem ze zrzuceniem zdjęcia z telefonu.. Jak tylko mi się uda to od razu wrzucę  😉 Zaraz wyszukam zdjęcia rosta. Zobaczę cóż to...
wątek zamknięty
akzzi, chyba rosa, a nie rost 😉
wątek zamknięty
tfu, no jasne że rosa. Myślałam o jednym a napisałam co innego...
wątek zamknięty
Medziiik odnośnie padu, jesli mówisz o tym z allegro to ja mysle ze nie 😁
wątek zamknięty
Proszę wybaczyć. Muszę poczekać na powrót chłopa, bo ja sobie jednak nie poradzę z tym telefonem. Rosa to na pewno ten kolor. Teraz pytanie czy to staruch wyciągnięty z czeluści sklepu, czy jednak czaprak, który można sobie zamówić dobierając kolory lamówek i innych dodatków.
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
18 stycznia 2012 16:31
[quote author=laura_2013 link=topic=79630.msg1265204#msg1265204 date=1326903667]
Medziiik odnośnie padu, jesli mówisz o tym z allegro to ja mysle ze nie 😁
[/quote]

Ja myślę o VS 😉 ale skoro podsunęłaś mi DL to się chyba skuszę  🤣
wątek zamknięty
Hmmm ;D a juz myslałam ze będzie mój 😀 ale mam w zapasie co innego upolowanego
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
18 stycznia 2012 16:34
hehe, a na co się czaisz :P? Co do tego ES to sprawa dyskusyjna jeszcze muszę spr czy w ogóle do czegoś co mam będzie pasować bo jak nie to nie jest, dla mnie aż tak wart zachodu  😉
wątek zamknięty
Amarotsa, rosa jest dostępna w standardach Eskadrona.
wątek zamknięty
ja sie czaje na innego stripe-in, który mi sie marzy juz x czasu  👀
wątek zamknięty
Tak właśnie sobie pomyślałam... Exclusive też oglądałam dziś i bardzo fajne i soczyste kolorki. Ja jednak się boje kombinować jeszcze z kolorami na karym. Po za tym do marca nie mogę nic kupić, bo czekam na placki ziemniaczane, które obiecała mi Cierp1enie  😉
wątek zamknięty
Medziiik, brać, śliczny jest 🙂
wątek zamknięty
asds do rosado idealnie pasują owijki api 😉

Forta dam znać jak już zapłacę i potwierdzę że wszystko jest 😀
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
18 stycznia 2012 20:49
Dotarło do mnie w końcu Choco-Petrol! Dera super, polopad jeszcze lepszy, kantar, uwiąz śliczne. Tylko kolory rombów pasują bardziej do Anky coffee niż do marone, ale mniejsza o to. Zdecydowanie przerzucam się na brązy z dodatkami.

Zrobiłyśmy dziś zdjęcia, głównie śniegu, z Nadżafową. Całus pozazdrościł chyba ogierowi Klami i zaczął strzelać miny. Nie komentuję koloru mojego konia, zimą najwyraźniej robi się żółto-pomarańczowy 🙂

ANKY coffee



ANKY coffee + derka w romby z 'Choco-Petrol'







brilliant berry z 'Coffee-Berry-Apricot



I wrzucę jednego Nadżafa w ANKY fuchsia 😉


wątek zamknięty
emptyline pięknie kucykowi w brązach  😜 a i w tym berry też super!!

tylko dera...znasz już moje zdanie na jej temat, chociaż na kucyku wygląda jakoś nienajgorzej!

Polo pad marone ładny, nie??
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
18 stycznia 2012 21:00
emptyline ja go wolę w wesołych kolorach np Berry  😜 ,bo w samych brązach tak smutno. I nie wywołuje to u mnie efekty  "wow" ani nawet "o fajnie".
wątek zamknięty
emptyline - bardzo ładnie w brązach. Klasycznie, elegancko na każdą okazje. Lubię bardzo takie zestawienia - chociaż czasami wesołe kolorki są potrzebne  😉 Ale golnie super!
wątek zamknięty
Mi się kucyk w tych brązach bardzo podoba! Berry z brązową lamówką też mu pasuje. Ładnie brązowe akcenty się komponują z jego nakrapianiem
wątek zamknięty
Młoda w komplecie Eskadron Starlight, co myślicie? 😉

wątek zamknięty
emptyline dla mnie w coffe jakos tak ponuro. Za to berry  😍

Shantowa obłędnie!
wątek zamknięty
Shantowa szał 😜 Leć z fotą na szmato bo jest prześliczna 💘
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
18 stycznia 2012 21:32
Shantowa, moim zdaniem prześlicznie.

Louisa, Amartosa, juliadna, akkzi, xxagaxx, dziękuję bardzo. 🙂 Mi jednak stonowane, dopasowane kolorki jak najbardziej pasują, ale berry koniecznie kupuję, bo to strzał w 10-tkę wg mnie. Pokusimy się chyba jednak raczej o cottona - brillant troszkę przydrogi.
juliadna, będzie dralon z Coffee-Berry więc zrobi się bardziej kolorowo do tych brązów 🙂
akkzi, marone jest zdecydowanie przepiękne, kolor idealny jak dla mnie. A dera mi się podoba jak cholera i kropka.  😀



Jeszcze mam owijki ANKY coffee do brillanta berry. Pasują conajmniej średnio, chociaż jak jest pochumurno ujdą w tłoku.
wątek zamknięty
emptyline, ślicznie mu w tym kolorku, chyba mój ulubiony czaprak na kucuniu 🙂 I jak on pozuje!
wątek zamknięty
emptyline ale ja nie mam nic przeciwko stonowanym, tu może przez sierść, pogodę wyszło smutno.. A kolory mogą być stonowane, ale hmm pogodne 😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
18 stycznia 2012 21:40
xxagaxx, bo to zimny brąz, a dziś było co najmniej paskudnie. Latem był weselszy ten czaprak, aczkolwiek też nie jakoś bardzo.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 stycznia 2012 09:04
emptyline, w Coffe bardzo elegancko, w Berry nutka szaleństwa, ale też ładnie 🙂
wątek zamknięty
Shantowa Super , myśle ze w galeri odrazu je wezma🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.