Końska rewia mody cz.VI (2012)

Cotton burgundy i kantar z tej samej kolekcji🙂

wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
19 stycznia 2012 10:42
**Ola**, czy zdjęcie dobrze oddaje kolor czapraka, bo jeśli tak to muszę go mieć!!!
Emtyline, IMO ostatnie zdjęcie brillanta berry jest dużo lepsze do szmato. Fajnie wygląda w tym berry, ale chyba coffy bardziej mi się podoba.
Shantowa,  😜
wątek zamknięty
arivle, właśnie wybrałam zdjęcie, które moim zdaniem najlepiej oddaje kolor, ciezko go uchwycić 🙁 może w rzeczywistości jest ciut jaśniejszy (?)
wątek zamknięty
Polinezja w niciaku hellblau 🙂
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
19 stycznia 2012 11:19
insanity...ladnie ale dla mnie nie ma tego WOW jak to czasem przy  zdjeciach Poli jest
wątek zamknięty
insanity, mi się bardzo podoba ! fajnie wyglądają takie odcienie na ciemnych koniach 😉
wątek zamknięty
insanity, ładnemu we wszystkim ładnie . Mnie się podoba  🙂
wątek zamknięty
insanity  ładnie 🙂  💘  albo nie, wygląda okropnie,fuj,ble, w ogóle mu nie pasuje... a teraz możesz mi go sprzedać. 😁
wątek zamknięty
Zdjęcie jak najbardziej oddaje kolor Burgundy. Wręcz moim zdaniem idealnie pokazuje piękno tego koloru!. Ja się przekonałam, że jest to kolor tak elegancki, że nie wyobrażam sobie końskiej garderoby bez niego!. Jeszcze muszę dokupić kantar, polar może dralon i Kary będzie miał cały komplet. Moim zdaniem kolor cudo! Dla odrobiny szaleństwa i zabawy kompletuje mu jeszcze Niciaki - Ocean komplet już czeka w domu, jeszcze tylko muszę dorwać polar i kantar  😉. Ogólnie dziwię się sobie, bo z początku dosłownie nic nie przemawiało do mnie z tych kolekcji. A teraz... chciałabym mieć wszystko, choć zakupo-wariatem chyba jeszcze nie jestem  😉.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 stycznia 2012 13:24
Ola, piękne zdjęcie! Burgund to naprawdę cudny kolor 🙂

insanity, ładnie, ale bez "łał" - jednak w różu Poli najładniej 🙂
wątek zamknięty
a ja się dzisiaj poddałam urokowi pomarańczowego schockemohla 😡 🙄



mam nadzieję, że szybko do mnie dotrze  😜
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
19 stycznia 2012 17:27
Bardzo ładnie ten szokmol wygląda! Pieknie na siwku!
wątek zamknięty
zdjęcia znalezione w necie 😉 to one mnie przekonały do kupna, bo kolor "na żywo" wygląda duuużo lepiej niż na katalogowych
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
19 stycznia 2012 17:31
A ja mam dylematy bo musze przegląd rzeczy w końskiej szafie zrobic i coś sprzedac, a tutaj serce boli cokolwiek sprzedac.... Auc....
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
19 stycznia 2012 18:08
martuha, piękny!  😍
wątek zamknięty
martuha, śliczny kolor 😍
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
19 stycznia 2012 18:30
Wie ktos co to za pad ES? Pytam bo znalazłam w necie przypadkiem i nie wiem co to za cudak...




I  ktos szukał stripe in navy-red? Jest w Dojczlandii

http://www.amazon.de/exec/obidos/tg/detail/offer-listing/-/B005XCHL0M/new

I na e bayu

[[a]]http://www.ebay.pl/itm/Schabracke-euro-star-SimiLeath-STRIPE-IN-/250973487758?pt=Sattelzubeh%C3%B6r&var=&hash=item8013390e40[[a]]
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
19 stycznia 2012 18:42
widziałam kiedyś ten pad, nie wiem co to za kolekcja ale jest świetny  😍
wątek zamknięty
asds
ES stripe in Black/Graphite/Brandy
wątek zamknięty
asds ja szukałam dziękuję jesteś wielka.
wątek zamknięty
**Ola**: i tym zdjęciem zmuszasz mnie chyba do zakupów, a przy mojej krytycznej sytuacji finansowej, powinnaś się wstydzić 😁
Martuha: imo bez szału, ale ja ostatnio w klasycznych kolorach gustuję, także 😉
wątek zamknięty
martuha o jaaa co to za szokmol jakaś nowa kolekcja czy standard?
wątek zamknięty
Jak to jest z hooksowymi czaprakami/padami warto zainwestować?  :kwiatek:
wątek zamknięty
wątek zamknięty
ola burgundy jest obłędny!! Normalnie aż ślinka leci. Ehhh, ale już powiedziałam sobie NIE. Muszę być twarda. Choć u mnie słabiutko, mam tylko 6 sztuk 😉
wątek zamknięty
mi też się burgund strasznie podoba...nie dam się  🤬
wątek zamknięty
a ja się już dalam !! 🙁

OLA dlaczego? 😀 ... ale czy na rudego będzie dobrze pasował burgundy? ma ktoś foto może ???
wątek zamknięty
Mamy brillanta Lavender  💘 - Odkąd zobaczyłam ten kolor na Karym Livi - wiedziałam, że i mój musi mieć go w swojej garderobie. Tym samym pożegnałam się z plackami ziemniaczanymi...
wątek zamknięty
Amarotsa z kąd ty teraz wyciągnęłać Lavendera a do tego brillianta ? 😜
wątek zamknięty
Ba! Nowego w komplecie z owijkami  😉 - Ebay oczywiści. Ten plus, że w Niemczech mieszkam  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.