Stajnie w Lublinie

Malaaa widzę, że jesteś z okolic Włodawy? jak wygląda sytuacja z pensjonatami w tamtej okolicy?
hej 🙂 mam taką nie typową sprawę. Usiłuję prześledzić drogę mojego konia zanim do mnie trafił. Dowiedziałam się że urodził się w stajni kaskaderów pod lublinem.Ponieważ jestem spod Warszawy kiepsko orientuję się w stajniach pod Lublinem. Czy ktoś z was słyszał może o takiej stajni? Może jeszcze istnieje i ktoś tam stoi? Koń nie jest już młody urodził się w 1993 r imię Dragon, wałach ,kasztanowaty (o. dimitr, m. nn). Bardzo zależy na kontakcie z chodowcą
Witam wszystkich re-voltowiczów 🙂. Zauważyłam, że mało się tutaj pisze o stajni Wieża p. Wójcika. Chciałabym więc  zaprosić osoby które nie mają własnych koni a chciałyby pojeździć, można i poskakać i pojeździć bardziej ujeżdżeniowo/rekreacyjnie,mamy naprawę fajne konie  🏇 Zaznaczam że ten post ma charakter czysto towarzyski.
koola w okolicy Włodawy nic ciekawego nie ma.
Chętnie odwiedzę Wieżę, ale bliżej wakacji 🙂
Znacie jakieś stajenki w ok. Bełżyc, Zawieprzyc, Pojezierza Łęczyńsko - włodawskiego(jeziora Krasne, Jedlanka, Rogóźno)  ?
Gdzie można by było porobić zdjęć i pojeździć 🙂
.
mikas w Zawieprzycach od niedawna ma Tomek Wójtowicz stajnię, ale bardziej sportową. Była p.Jaworskiego, ale on już zlikwidował i to też była hodowlana. Ja będę Ci polecać na wakację stajnię Renaty Grabowskiej (wklep w google i zobacz), to centrum Polesia 🙂 A okolice Łęcznej to znajomy jeździ w Łuszczowie w mini stajni, bardzo przyjaznej, mogę dać namiary.

Tak w ogóle, gdzie Bełżyce, a gdzie Zawieprzyce, to dwa końce miasta..

wesola odezwij się do użytkowniczki any, ona takich znalazła gdzieś niedaleko Lublina 😉
mikas w okolicach Krasnego/Rogóżna jest stajnia i agroturystyka Hacjenda 🙂 z tego co wiem organizują kolonie i prowadzą jazdy. Nr telefonu podam na pw jeśli chcesz 🙂


Malaaa nie ma żadnej szkółki ani pensjonatu? a przydomowe stajnie?
Byłam w Hacjendzie na obozie kilka lat temu i bardzo miło wspominam. Dokładnie to jest w miejscowości Krasne Krzywe 🙂
koola, nic a nic,pustka.
Wiem, że to dwa krańce miasta, ale w jednym ja mieszkam a  w okolicach drugiego spędzam wakacje i wolne chwile 🙂
Dzięki 🙂
Orientuje się ktoś może czy dużo koni jest zgłoszonych na jutro do Pikera? 🙂
ponad 50 koni jest zgłoszonych
Dzięki 🙂 Całkiem sporo 😀
Mikas a nie lepiej to u źródeł pytać 😉
W Zawieprzycach raczej nie pojeździsz, Krasne - Hacjenda jest, ale od roku z innym instruktorem, w Rozkopaczewie jakaś prywatna stajenka ale kadry instr. brak z tego co wiem - ale jeździć można i konia dzierżawić, w Łuszczowie facet ma konie i pozwala jeździć narazie chyba nawet bezpłatnie ale coś szkółkowego zdaje się planuje, w Nowogrodzie U p. Tracza chyba też ktoś uczący został choć szkółka jako taka nie istnieje już chyba (?) na pojezierzu masz jeszcze Goniec Kaniwola nad Piasecznem ale nie wiem czy tam szkółka się ostała jeszcze 😉
nad samym Piasecznem jeszcze w leśniczówce? są konie, kiedyś prowadzili jazdy ale nie wiem jak jest na chwilę obecną
tak faktycznie zapomniałam o leśniczym ale nie wiem kilka lat temu to dosłownie 3 konie tam stały i nie wiem czy jazdy były jeszcze...
mikas jeśli chodzi o pojezierze łęczyńsko-włodawskie to jest jeszcze cyców (obrzeża)
w Jedlance też jest jakaś stajnia z tego co się orientuję /konkretnie to chyba by była Jedlanka Stara/
w Nowogrodzie zdaje się p. Magda Strąk prowadzi jazdy
chwilowo i prywatnie bo tam "zimuje" tylko, generalnie to chyba u Drwala od niedawna 🙂
fruity_jelly a skąd masz info o niej? - może być PW

Znacie jakieś stajenki w ok. Bełżyc,
Gdzie można by było porobić zdjęć i pojeździć 🙂

14 km od Bełżyc koleżanka ma stajnię,miło,profesjonalnie,swojsko,agroturystyka więc można zostać kilka dni.Jeździmy razem,latem uprawiamy włóczęgę po okolicy
http://koniczynka.chodel.com/
Ja od ludzi jeżdżących / trzymających konie u Drwala słyszałam, że Magda Strąk miała za mało osób na jazdy i zrezygnowała... Nie wiem tylko, ile w tym prawdy.
orjentica, ojaaaa byłam tam miliard lat temu w wakacje 😜
Dzięki bardzo 🙂
Chodziło mi głównie o zdjęcia 🙂
Iż, ponieważ uczę się fotografować konie
A jak jest z LKJ ?
Podobno ruszyła budowa tego toru. Wie ktoś coś więcej ? Kiedy będą pierwsze wyścigi ?
Na tor to jeszcze przyjdzie poczekać... i na pierwsze gonitwy też. Na razie jeżdżą wywrotki i wywalają różne ciekawe rzeczy celem utwardzenia terenu. Jest sobie szkółka, jest sobie pensjonat i mini sekcja skokowa ot. tyle dzieje się w lkj

Chodziło mi głównie o zdjęcia 🙂

w takim razie
wiosną i latem zapraszam do mnie,konie stoją na pastwisku z dostępem od ulicy.Można pstrykać do woli
Orjentica
oo arabki widze, bardzo chetnie wpadne jak bede miala jak dojechac :-)

Planuje jezdzic po zawodach w lublinie i robic zdjecia. Dlatego szkoda ze nie bedzie tych nad zalewem :-(
mikas, o - to ja zapraszam do Dominowa, mój koń jest chętny na zdjęcia ;P.
oo bardzo chętnie będę robić zdjęcia 🙂
Dominów ? Wieża  tak ?
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
23 stycznia 2012 16:39
sio na PW  🤬
A jak oceniacie organizację zawodów w pikerze?
Może nie była najgorsza, ale według mnie na całej starej hali powinna znajdować się rozprężalnia, wszystko szło by o wiele sprawniej, a kręcenie się w kółko mając pod sobą np ogiera jest niebezpieczne dla jednej i drugiej strony i żadne to rozprężenie, podłoże uległo znacznej poprawie to na plus, niestety brak osób odpowiedzialnych za wyczytywanie zawodników, po przyjeździe na miejsce dowiadujemy się o zmianie godziny rozpoczęcia, brak list startowych podczas przyjazdu na miejsce, pod tym względem fatalnie!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się