Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Wyglądałam w tym Kasku jak muchomorek  😂
też dostałam katalogi: HORZE, B-Vertigo, Cortaflex, MH i jeszcze jakiś butów, plus skarpetki, breloczek  😜
rivik a brałaś udział w konkursie na fejsie?? Bo fajne niespodzianki dostałaś.
Ciekawe kiedy d mnie przyjdą katalogi, niby 1 miały być wysłane. 😀
tak, wystawiłam linka na moim profilu fb i zdążyłam, a maila przeczytałam chyba koło 9 rano, a i tak byłam w drugiej dziesiątce 🙂 fart
Dziękuję za wypełnienie formularza.


Katalogi i prezent niespodziankę wyślę do Ciebie jak tylko otrzymam ich kolejną partię.


Pozdrawiam


Magdalena Kuc


ahh to sobie poczekam :P
też dostałam podobny
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
19 stycznia 2012 19:49
Ja dostałam w mailu info że "wysłała wszystkie katalogi jakie tylko znalazła w sklepie" 😁 Ale na przesyłkę cały czas czekam, kocham pocztę polską 🙄
też dostałam taką wiadomość. A tak mniej więcej to orientuje się ktoś kiedy je wyśle?
W biedronkach wyprzedaże organizują. U mnie są kamizelki za 15 zł i gumowe" sztyblety" też za 15 zł 😉
A ja również dostałam informacje, że będą wysłane dopiero jak będzie nowa partia...:/
Ja dostałam taka informację:
"Wysłałam wszystkie katalogi jakie tylko udało mi się znaleźć w naszym sklepie :-)

Chętnych osób jest tak wiele, że nie wszyscy otrzymają katalogi w tym tygodniu,
ale lada dzień otrzymam ich kolejną partię i wyślę je jak najszybciej."
Ciekawe czy dostanę teraz czy później.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
20 stycznia 2012 09:34
siwaaa, dostałaś takie samo info co ja, skoro napisane "wysłałam" to zapewne trzeba już czekać na listonosza 😀
Ja dostałam Katalogi, Skarpetki Horze i jakąś zawieszkę - Tyle wiem z relacji mamy, bo przyszło na adres w Polsce  😉
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
20 stycznia 2012 10:08
Mam  pytanie dotyczące tych katalogów . Czy one na 100 % są bezpłatne ? chodzi mi również o wysyłkę
A ja również dostałam informacje, że będą wysłane dopiero jak będzie nowa partia...:/

zawiozłam na stajnię wszystkie 😉

tak w 100% bezpłatna akcja
promocje w sklepie ostroga.pl 🙂 produkty Villa Horse przecenione, strzemiona i puśliska gratis do siodła Daw-Maga 🙂
U mnie paczka była 17.01, dostałam 2 katalogii, Konia Polskiego, breloczek i skarpety Horze 😉.
W Lamri już od dawna fajne promocje http://www.lamri.pl/promocje-i-wyprzedaze-61.html.
W Equishop promocja na koszulki zapobiegające wycieraniu łopatek. Obniżka ze 140 zł na 84 zł.
w gnl niciaki eskadrona 15 prockow taniej
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
23 stycznia 2012 11:14
Pasi-Konik:

WIELKA ZIMOWA WYPRZEDAŻ - WSZYSTKIE PRODUKTY -30% !!!
😅


A moich katalogów dalej nie ma 🙁
miss ja tez jeszcze czekam na katalogi...
Do mnie też nie doszły.
Ja także czekam niecierpliwie na katalożki 🙂
Mogłyby przyjść, ciekawi mnie co tam Horze fajnego wypuściło.
Ja też na nie czekam, Pani napisała, że wysłane więc na dniach powinno być  😉
Tristia katalog Horze to ten na zimę 😉
CeraŁ   dużo dużo zmian..
23 stycznia 2012 18:07
EQUISHOP:
Kingsland zima -40%
Pikeur zima -40%
Eskadron zima -30%
oficerki Sergio grasso na zamek 1264 zł
termoofiverki - 1110
rekawiczki zimowe RSL - 40%
I znowu spam...
Mona- nawet jak na zimę, to ja go i tak nie widziałam, więc a nóż coś w oczko wpadnie 😉
czy ktoś się orientuje za jaka cenę można kupić artemisa hooks'a? bardzo proszę o info! 🙂
czytałam kilka komentarzy na jego temat w tym wątku ale nie koniecznie nadarzam bo rozmowa ciągnie się od dłuższego czasu 😉
będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc bo szukam go już od jakiegoś czasu!
A Hooksowe rzeczy to nie tylko w Hooksie 😀 ? Albo w ogłoszeniach napisz to może na używkę trafisz...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się