Końska rewia mody cz.VI (2012)

Martuha dzięki tak myślałam, ale przez moment wydawało mi się, że na zdjęciu jest ciemniejsza lamówka podchodząca pod granat a to już byłoby cudo 😍

**Ola** piękny ten kantar burgundy!
wątek zamknięty
Amarotsa, To cieszę się, że udało mi się dobrze uchwycić odcień🙂 jak tylko wyszła ta kolekcja od razu zakochałam się w burgundach.
cudna_11, Ja ten czaprak kupiłam właśnie dla Rudego i w sumie mam w nosie czy będzie pasował, bo tak czy siak kupiłabym go🙂 Wydaje mi się, że to taki klasyk, że do wszystkich maści pasuje😉
trelemorele, Moja skromna kolekcja zamyka się w 9 szmatach, jeszcze daleko mi do szmatoholizmu🙂
Livia, Dziękuję🙂
zuza_anna, eee tam od jednego skromnego cottona jeszcze nikt nie zbankrutował🙂
wątek zamknięty
Przepraszam, mam takie hmmm wstydliwe pytanie 🙂  :kwiatek: no krępujące. Czy ktoś miałby ochotę mi doradzić, czt ten mój Pan Koń będzie dobrze wygladał w ciemnobrązowym rzędzie daw-maga, czy lepiej czarny zamawiać? (siodło i ogłowie). Szukałam zdjęć gniadoszy w brązach w galerii ale nie znalazłam nic podobnego albo jestem ciapa 🙂 a tak sobie wymysliłam te ciemne brązy połączone z granatem i bielą 🙂

wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 stycznia 2012 07:57
Cejloniara, jeżeli ci pomoże gniade w brazowym sprzęcie z granatem:



to samo gniade w czarnym:


ja się wyleczyłam z brazów,ale chyba każdy musi przeżyc to szaleństwo 😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
20 stycznia 2012 07:59
Cejlonara, ciemny brąz będzie super 🙂
wątek zamknięty
O raju Ktoś dzięki  :kwiatek: wielkie 🙂
No ja o brązach HBC to sobie tylko marzyć mogę narazie ale w końcu kiedyś i tak to dopadnę hehe 🙂
Bardzo mi pomogłaś 🙂 znowu.
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 stycznia 2012 08:01
Cejloniara, Badzaszko,tzn. Poniuś ma brąz HBC,nasz jeden klient ma... pięknie jest - ale Zakała ma kasztana,klient karego i to mi bardzo pasuje.

braz na moich zdjęciach,to nie HBC,to Equipe Synergy 😉 jakbyś chciała więcej zdjęć,to mogę Ci na pw wysłać,nie będę tu zaśmiacac,bo nie są pozowane 😉
wątek zamknięty
Ja wieeeeem, znam siodełko Ponii, slinie się na nim w galerii BHC regularnie od 2 miesiecy jak mnie jakas depresja lub złu humor dopadnie. Tak dla odprężenia sobie dzieła Bogdanowe oglądam hihi
Ja mam swoją ujeżdżeniówke czarną a chce kupic siodło terenowo-wszechstronne i w tej roli testowałam GP i póki co bardzo dobrze się sprawdziło, ładnie na koniu leżało i w tej chwili na więcej mnie nie stać. Mam też możliwość potestowania różnych rozmiarów tego siodło, mierzenia i to mi bardzo pasuje. No i tak pomyślałam, że będę miała jeden zestawik brąz a drugi czarny, o 🙂 poproszę męża może mi komputerowo jakiś brąż DM nałoży to Wam pokażę 🙂

Ktoś, jak Ci się chce i to nie jakiś wielki kłopot to chętnie zdjęcia zobaczę 🙂
Sei, dziękuję 🙂

ps. no własmnie, to mnie "niepokoi", że brązy cudnie wyglądają na kasztanach, ciemno i skarogniadych koniach a na takim jasnym gniadym jak mój? hmmm
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
20 stycznia 2012 08:14
Cejloniara, Dorcysia kiedyś wstawiała foty jasno gniadego w brązach
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 stycznia 2012 08:20
Cejloniara, wejdź w moją galerię,tam sporo zdjęć,jeszcze w equipie... mi się chyba brąz po prostu znudził 😉 i granat mi bardziej do czarnego jednak mimo wszytsko pasuje 🙂
wątek zamknięty
Dziękuję 🙂 dokopałam się też do zdjęć Dorcysi i padłam z wrażenia 🙂🙂 ależ elegancka kobieta 🙂 chyba będę losować te kolory kurde!!
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 stycznia 2012 08:40
przypomniało mi się,że juniorka na Ancymona ma skokowy komplet w brazie,a ujezdżeniowy czarny - może tak załatwić tę kwestię?
wątek zamknięty
Ktoś, no właśnie tak wyżej napisałam ale wiesz... teraz jaki brąz?? Bo jak zobaczyłam zdjęcia Dorcysi z rzędem raczej w jasnym brązie to też fajnie wygląda na jasnym-gniadym 🙂🙂 ale to już takie hmmm na rozpieszczenie dywagacje 🙂
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 stycznia 2012 08:46
to zrób dwukolorowe siodło - ciemny brąz z jasnym podbiciem,albo czarne z brazowym - DM chyba własnie robi takie kombinacje?

tu masz jasno gniadego,siodło praktycznie od nowa obciągnięte skóą przez Bogdana - jest własnie dwukolorowe:


sorry,ale nie mam innego zdjęcia.
wątek zamknięty
No własnie takie jasno-ciemne siodło ma Dorcysia i z jasnym ogłowiem slicznie to wygląda... no i jeszcze z tymi jej matesami.. no nie wiem jak te zdjęcia tu pokazać, ona sama chyba by musiała. W jej "hisotrii choroby" (ostatnie wiadomości) ogladałam 🙂 i ona ma DM właśnie.

(bosh, jak tu śnieg pada, jak ja do domu wrócę???? 🙁 )

Ktoś, fajne zdjęcie i to z czaprakiem, jaki chciałam kupić hehe
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 stycznia 2012 08:58
ja bym poszła w czarne - masz czarny ogon,czarne nogi 😉
wątek zamknięty
Ale oczy zielone hihihih

No cóż uprzejmi doradzacze 🙂 chyba muszę się jakoś pogodzić z myslą, że jemu we wszystkim ładnie 🙂🙂🙂 Z pewnością dam znać o decyzji i pokażę zdjęcia 🙂🙂 pewnikiem w lutym 🙂 jeszcze raz bardzo dziękuję za zainteresowanie i pochylenie się nad moją sprawą 🙂
wątek zamknięty
przyda się komuś takie porównanie kolorów eskadron royal, es max delft i eskadron deepblue? wrzucić do szmato?
wątek zamknięty
Cejloniara, im dłużej myślę tym bardziej jestem nad klasyką czernią ew, zamów do siodła w Daw Magu jedno i drugie podszywane na brąz 🙂
wątek zamknięty
Czarne z brązowym spodem było moim pierwszym typem 🙂 wróciłam ze szkolenia i w drodze pomyślałam, że jak kupie czarne takie to będzie łatwiej zbywalne, bo mam nadzieję, że za dwa-trzy lata będę mogła sobie pozwolić na BHC na nowego już konia, Cejlon w końcu będzie musiał mieć wolne 😉
wątek zamknięty
To i ja sie pochwale nowym zakupem - wlasnie mama dzwonila, ze przyniosl kurier  💃

wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 stycznia 2012 12:45
Cejloniara, nie wiem,czy w przypadku HBC czas działa na Twoją korzyść 😉 w sensie ceny :P
wątek zamknięty
akzzi - ten deepblue to wyszedł jakoś strasznie ciemno na tym zdjęciu. On w rzeczywistości jest głębokim granatem, bardzo ładnym zresztą. A mi na zdjęciu u Ciebie wygląda prawie jak czarny. Może mój monitor przekłamuje kolory, ale niech wypowiedzą się inni  😉 Po za tym porównanie super! Przydatne bardzo, więc jak tylko potwierdzi ktoś jeszcze kolor to jak najbardziej do galerii. Takie porównawcze fotografie są bardzo przydatne.

besteros - Dera fajna, ogólnie to fajny produkt i chwali się, że z kapturem. Jednak wygląd tych derek, ich styl to dla mnie największa pomyłka Eskadrona. Tak samo jak dralony z tym wielkim napisem eskadron, który to z kilometra widać. Chyba standardy są takie? Jak dla mnie kicz do potęgi  😉 Jednak z funkcjonalności będziesz na pewno zadowolona  😉
wątek zamknięty
Amarotsa , mi wlasnie podoba sie ta kolorystyka. Lubie polaczenie tych kolorow i to juz mojego Grafa drugie ubranko w takich barwach. A firma reklamuje sie jak moze na swoich produktach. Dla ciebie moze to byc i kicz, a ktos bedzie szukal z napisem jak najwiekszym... Kazdy ma swoj indywidualny gust.
wątek zamknięty
zadzwonił do mnie dzisiaj pan z konika z informacją, że jednak mają tylko dresażowe te pomarańczowe schockemohle i już się prawie popłakałam, że nic z tego nie będzie  🤔wirek: (no dobra, trochę przesadzam, ale zrobiło mi się smutno bo się na niego napaliłam strasznie 😁 )
wtedy zadzwonił jeszcze raz, że jednak znaleźli w swoim drugim sklepie wszechstronny i już do mnie jeeeedzie  😍 😅
wątek zamknięty
Nadżaf w brilliancie Berry i Anky Fuchsia🙂

za duze zdjecia
wątek zamknięty
Amarotsa, Impuls właśnie taki jest, ciemny granat podchodzący pod czarny, brillanta na oczy nie widziałam więc się nie wypowiem
wątek zamknięty
Nadżafowa, Fuchsia  😍 😍 😍
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
20 stycznia 2012 13:24
Nadżaf w obydwóch wersjach rewelacja!!!!
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
20 stycznia 2012 13:26
Nadżafowa - forum się rozjeżdża zmiejsz foty  🤬
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.