Trenerzy na Śląsku

Witam. Jeśli temat był...przepraszam. Możecie mi polecić jakiegoś trenera z woj.śląskiego, który by dojeżdżał do 2-3 konie dwa razy w tygodniu, chodzi mi o skoki... 😀 Pliss, pomóżcie-brak pomysłów... 🤣
Lub z kim wy jeździcie, o kim słyszeliście...xd
Wojtyczka, Kośnik, Tura

o namiary nie pytaj  😉
ok...o namiary nie pytam. A możesz mi coś powiedzieć o panu Kośniku?
A gdzie konkretnie na śląsku ?
możecie polecić kogoś kto dojechałby do Gliwic?

nie musi być trenerem wystarczy że ma doświadczenie i będzie potrafił poprowadzić konia skokowo.
A mnie interesuje ktoś kto mógłby dojechać w okolice Żywca.
Niekoniecznie skoki.
A gdzie konkretnie na śląsku ?


Okolice Kobióra tzn, blisko Mikołowa, Wyr, Tychów, jakieś 20km od Katowic...a masz kogoś godnego polecenia?
To ja sie podepnę, tyle, że ja szukam osoby,która mogłaby mnie poprowadzić westernowo. Koń stoi w stajni w Mikołowie.
Z trenerów na śląsku znam:
p.Tura
p.Wojtyczka
p.Kośnik
p.Sedlaczek
p.Koza
p.Cieślar
tylko intreresuje mnie jak najwięcej informacji o panu Sedlaczku i Kozie...no i czy znacie jeszcze kogoś? I co o tej dwójce panów sądzicie?
p.s trenerzy-skoki
trzynastka   In love with the ordinary
22 grudnia 2008 15:29
ja znam

M. Słodczyk
K. Rajtar
B.Barczyk
M. Jońca

Ale którzy dojeżdżają - nie mam pojęcia 🙂
Abstrakcyjna Siedlaczek jak już 😉 czego byś się chciała dowiedzieć?
Abstrakcyjna Siedlaczek jak już 😉 czego byś się chciała dowiedzieć?


Co o nim sądzisz, skąd jest, czy dojeżdża na treningi do stajni czy też trzeba do niego jeździć, ogólnie opinie..bo już tak trochę poczytałam i chyba zadzwonię do tego pana  🙂 jak prowadzi treningi...ogólem wszystko mnie ciekawi...! 😜
A powie mi ktoś jeszcze lub napisze na pw...doradzi, odradzi p.Turę, p.Słodczaka i p.Barczyka? I miałby ktoś do nich numer?
p.s. do p.Janika i Kośnika też by mi było miło...zresztą temat o jeszcze innych trenerach jest dla mnie wciąż aktualny...
trzynastka   In love with the ordinary
26 grudnia 2008 17:01
p.Barczyka

P. Barczyk [Panią 🙂]
Przpraszam, nie wiedziałam że to pani.
Hej co do trenerów to znam b.dużo dobrych i wymagających trenerów:
1. Kuchejda
2. Mleczko
3.Cieślar(dobrze trenuje znam jego córke i konie)
Nie polecam:
Juliusza Kajzara
Pawła Przybyłe(to nie trener;/)
Andzieliki Machej

Sama trenowałam z tymi 3 niepolecającymi i poprostu nic się nie nauczyła ale 3 pozytywna to osby wymagające ale b.dobre szczególnie polecam Kuchejde🙂
Abstrakcyjna
Od pana Janika stajnia z tego co weim jest w Mikołowie. Wystrczy, że przejedziesz sie do Ochab tak on jest lub jego żona p.Ela i z nimi musiała byś pogadać. 
Hej,

Pilnie poszukuję dobrego trenera, który dojeżdża na miejsce. (konkretnie okolice Mikołowa) Czy może mi ktoś kogoś polecić? Wątek padł więc może go trochę odświeżymy?
Jeżeli ktoś jest zainteresowany dojeżdżającym trenerem , to prosze na pv. Znam jedną osobę godną polecenia, którą sama poznałam przez re voltę. Głównie ujeżdżenie , ale skoki L,P też poprowadzi.
A ja dodam Marcina Kurala i Karola Walasa. Obaj stacjonują obecnie w Udorzu. Prowadzą treningi jeźdźców, koni, zajeżdżają konie. Można przyjechać ze swoim koniem na określony czas. Stadnina posiada halę i duży hipodrom. Polecam. Więcej informacji na priv.  😉
ja polecam pana Piotra Kubaczkę (Jaworzno- Ciężkowice)

edit: oczywiście można przyjechać ze swoim koniem, mamy ogromną halę 🙂
Potwierdzam, byłam , widziałam. Treningi godne polecenia.
Przywracam wątek do życia 😁

Okolice Rybnik-Racibórz.
Poszukiwany trener do skoków - dojeżdżający do stajni, w późniejszym czasie chętnie z opcją opieki nad parą na zawodach.

Nie musi mieć papierka, musi mieć wiedzę, doświadczenie w pracy z młodymi końmi (!), umiejętność dopasowania trudności treningu do fizycznego i psychicznego poziomu konia.

Bez barowania i narzucania jazdy na patentach.

Koń zaczynający skoki, jeździec dorosły i trochę kumający, więc nie da sobie wcisnąć byle bzdury 😏

Preferowany trener-mężczyzna, ale fajną babkę z jajem też weźmiemy 😁

Kto teraz jeździ w okolicy? Kogoś polecacie?
Lanzelet, Tomasz Somerla
Przywracam wątek do życia 😁<br>
<br>
Okolice Rybnik-Racibórz.<br>
Poszukiwany trener do skoków - dojeżdżający do stajni, w późniejszym czasie chętnie z opcją opieki nad parą na zawodach.<br>
<br>
Nie musi mieć papierka, musi mieć wiedzę, doświadczenie w pracy z młodymi końmi (!), umiejętność dopasowania trudności treningu do fizycznego i psychicznego poziomu konia.<br>
<br>
Bez barowania i narzucania jazdy na patentach.<br>
<br>
Koń zaczynający skoki, jeździec dorosły i trochę kumający, więc nie da sobie wcisnąć byle bzdury 😏<br>
<br>
Preferowany trener-mężczyzna, ale fajną babkę z jajem też weźmiemy 😁 <br>
<br>
Kto teraz jeździ w okolicy? Kogoś polecacie?<br>

Lanzelet,

Szukam dokładnie "tego samego"....😁
Z poleconym Panem powyżej zamierzam się skontaktować... aczkolwiek odświeżam wątek bo może ktoś jeszcze na tym biednym śląsku istnieje ? 😒 Wiele osób też już zwyczajnie nikogo wiecęj nie przyjmuje z racji czasu itd😭
Ziuum,
Może Agnieszka ze Stajni Dido Gorzyczki ( jak się nie mylę) albo Ania Warcholińska
Trochę odświeżę wątek, szukam do 50km od Katowic stajni (koniecznie z halą) gdzie mogę postawić konia i z kimś potrenować skokowo. Czy ktoś coś może doradzić?
Ochaby?
Vanto?


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się