Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

cieciorka   kocioł bałkański
21 stycznia 2012 10:55
Zu, auć! Mama spadła?
Kciuki dla niej!
wątek zamknięty
Zairka stooo lat dla Groty! Nie wiem czemu, ale zawsze mi się wydawało, że to taki młodziak 🙂 Doskonale wygląda!
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
21 stycznia 2012 11:52
100 lat 100 lat dla Grociszona! 😅
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
21 stycznia 2012 12:07
Koniczka - ojtam ojtam :p Ja tam Wasze próby zgorszenia mnie bardzo miło wspominam 😉
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
21 stycznia 2012 12:54
Dziękujemy  :kwiatek:
Spadła, spadła i to niestety z mojego własnego rumaka  🍴
wątek zamknięty
A u nas wreszcie choć trochę śniegu!!!
Z tej okazji udało się nam z Nalle zaliczyć bardzo przyjemny zimowy terenik:




Niesamowicie cieszy mnie to, że mój koń mimo zmiany trybu życia i zdecydowanego ograniczenia mu takich radosnych wypadów na dłuższe galopy, wciąż ma doskonałą kondycję i jest - jak na niego - totalnie spokojny  😅
wątek zamknięty
xxmalinaxx, uuu ale z was elegantki, piękny widok!
wątek zamknięty
a ja dziś wsiadłam na mojego konia  🏇 po dwóch miesiącach przerwy i był rewelacyjny  💃
niestety przy czyszczeniu kopyt po jeździe zauważyłam, że mu kopyto krwawi, więc kolejna pauza przed nami. No cóż, zaczniemy pracę od połowy lutego.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
21 stycznia 2012 15:25
Zairka wymizol ją ode mnie 🙂
Nalle haha Twój koń robi taką samą minę jak mój Lolek  😁
Zu kciukasy ode mnie też 🙂  Buziaczki dla Mamy  :kwiatek:
_kate zakwasy będą 😀😀


I moje 3 kuleczki włochate 🙂



Apaczyk



Czekunio
wątek zamknięty
Juliadna, nie będą. Tylko Barak miał przerwę, ja cały czas się woziłam na tej panience:
[img]http://i1041.photobucket.com/albums/b413/_kateb/DSC04249_1.jpg?t=1327160959[/img]

[img]http://i1041.photobucket.com/albums/b413/_kateb/DSC04264_3.jpg?t=1327160968[/img]

[img]http://i1041.photobucket.com/albums/b413/_kateb/DSC04266_4.jpg?t=1327160972[/img]

wiem, powinnam coś zrobić z jej buszem. Cały czas sobie obiecuję, ale nienawidzę zimna, a teraz jest cały czas zimno i po prostu nie mogę. Fajne kucysie! wiesz, że ja lubię  😉
"moje" dwa. Siwy Nikodemek, któremu też od wiosny się dobiorę do tłuszczyku i Amorek, którego jeżdzę z doskaku
[img]http://i1041.photobucket.com/albums/b413/_kateb/DSC04329_2.jpg?t=1327161396[/img]

[img]http://i1041.photobucket.com/albums/b413/_kateb/DSC04319_1.jpg?t=1327161384[/img]
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 stycznia 2012 16:40
Dziekujemy! Grocik ani nie wygląda ani nie zachowuje sie na 16 lat 😉
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
21 stycznia 2012 16:43
Pozdrawiamy zimowo, Niestety foto komórkowe, ale zawsze coś.





wątek zamknięty
Burza dziękujemy  :kwiatek:
juliadna koniska są rozkoszne, szczególnie w tej "misiowej" zimowej sierści 😀
_kate a skąd takie problemy z kopytami?
wątek zamknięty
kowal go zaciął, niestety zdarza się  🙁
wątek zamknięty
_kate o kurczę! Nienawidzę tego. Miałam swojego czasu doskonałego kowala, który kuł wspaniale - co do centymetra wszystko było wymierzone - ale też miał taką jedną wielką wadę, że wycinał Muskata do krwi prawie... Masakra. Jeszcze teraz zima, twardo... Cóż, życzę Ci jak najszybszego powrotu do pracy z konikiem  :kwiatek: Trzymajcie się!
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
21 stycznia 2012 19:02
xxmalinaxx, śliczne zdjęcie, jak z katalogu 🙂

Zu, nie spodziewałam się, że on taki złośnik 🙂
wątek zamknięty
gryglodor
Służy jej 😉 Jak dalsze plany? Po porodzie zostawiasz ją w Kołobrzegu?

Zairka
sto lat, sto lat (spóźnione :hihi🙂 Grota wygląda cudownie 🙂

xxmalinaxx
bardzo ładnie się prezentujecie 😉

juliadna
są mega urocze! 😍 Ale z kucykami mam tylko złe wspomnienia - wybite biodro, którym strasze babcie na przystanku, wybijając je i "chowając" 😁 To wszystko przez takie małe kasztanowate! :P

_kate
bardzo ładna panienka, taka dziewczęca - mój typ 😉 A dwa rozbójniki wyglądają świetnie, aa!

ash
świetne! żałuję, że ja w pobliżu nie mam lasku.. ehh..
wątek zamknięty
Kucyki
Buzi buzi czyli historia pewnej miłości











ależ mnie ta miłość zmęczyła


a Ty na co się tak gapisz
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
21 stycznia 2012 19:29
A a wpadam się pochwalić, bo od poniedziałku zaczynam współpracę z tym oto koniem 😅 wracam do jeździectwa i dostałam konia do opieki koleżanki 🙂
Oto ten Pan 🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
21 stycznia 2012 19:43
Hermes toż to Pamicio  😎 No jak fajnie 😀 Ja już widzę galerię która się zapełnia zdjęciami czapraków  😁  :kwiatek:
wesołej i udanej współpracy  😉
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
21 stycznia 2012 19:49
juliadna, oczywiście, że Pamcio 🙂 oczywiście już pewnie we wtorek jak się uda to obsypię zdjęciami ze mną na grzbiecie lub bez :kwiatek: oj dziękuję :kwiatek:
wątek zamknięty
cieciorka, Shantowa  :kwiatek:

Hermes przyjemności w pracy z koniskiem!
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
21 stycznia 2012 20:03
xxmalinaxx, nie dziękuję coby nie zapeszyć :kwiatek:
wątek zamknięty
Shantowa do października na bank zostaje w Kołobrzegu. 😉 teraz czeka nas najgorsza, bo najdłuższa rozłąka, bo na aż 3 miesiące!  😕 a potem zobaczę co zrobię ze źrebolem, ale zapewne zostanie w Kołobrzegu, albo pojedzie na 3 lata na jakieś łąki ogromne. 😉 a Siwa pojedzie ze mną tam gdzie będę studiować, czyli pewnie Warszawa, tylko tu się właśnie pojawia problem, bo będę musiała najpierw się wybrać na zwiedzanie stajni warszawskich, znaleźć trenera jakiegoś tam dla nas i wgl i przeraża mnie to, ale damy radę z Siwką. 😉 mam nadzieję, że przerwa jej dobrze zrobi i już nic nam nie przeszkodzi w dalszym rozwoju i w końcu zaczniemy coś startować w 2013 roku... 😉 tak bym chciała... 😉 ale i tak jestem największą szczęściarą, że Ją mam. 😉

Hermes fajny konik, w moim typie. xDD 😉 powodzenia w pracy !

juliadna cucysie są cudne! uwielbiam po prostu takie miśki. 😉 super są!  🏇

No to na zakończenie dodam jeszcze jedno zdjęcie Siwej. 😉
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
21 stycznia 2012 20:41
gryglodor, Warszawa nie taka straszna jak się wydaje, dużo tu voltopirów więc w razie czego w szukaniu stajni pomogą 😉 Jedyne co to wysokie ceny pensjonatów niestety :/
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
21 stycznia 2012 20:42
gryglodor, dziękuję :kwiatek: Fajny ten Twój siwulec 😍
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
21 stycznia 2012 20:44
Shantowa oo to natrafiłaś na jakiegoś niemiłego kucyka  😉 Moje są kochane 🙂 Tylko trzeba uważać na kieszenie w wpychają ryja i nieraz słyszę trzask i po kieszeni  😁 😁
gryglodor O rany 3 miesiące  😲 uu ja nie byłam u Latino tydzień i mam już wielgaśne wyżyty sumienia. A dlaczego tak daleko ją wywiozłaś  👀 
wątek zamknięty
Misskiedis  :kwiatek: mam w Warszawie rodzinę i najlepszą przyjaciółkę, co nie zmienia faktu iż to będzie pierwszza moja samotna podróż z koniem w 'nieznane'. na pewno bd szukać najpierw przez rv, a potem osobiście zwiedzać, a co do cen to chyba nie są o wiele wyższe niż we Wrocławiu? u nas to jest około 800 zł. 😉 mam nadzieję, że auto też już bd mieć, więc jakoś pójdzie (znaczy się prawko, bo pojazd już mam). w sumie odległość, czy dojazd nie bd grały dużej roli... 😉

Hermes  :kwiatek:

juliadna pojechałam na wakacje z kobyłą do pracy do stajni skąd ją mam i tam zapadła decyzja o zaźrebieniu, a że ja konia w czasie ciąży wozić 360 km nie chcę i nie będę, to tak już zostało, a poza tym ja mam maturkę i muszę się uczyć, nie dałabym rady chyba tego połączyć, a tu ma najlepszą opiekę na świecie i wiem, że jest jej tu dobrze. 😉 a co do kucyków to ja uważam, że są kapryśne, ale najsłodsze i najkochańsze na świecie! mam takiego jednego pupila- kucysia właśnie, miłość mojego życia. 😉

Przedstawiam Wam miłość mojego życia - Lockera. 😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
21 stycznia 2012 20:55
gryglodor ah takie buty! No to czekamy na źrebaczka  😎 😎
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
21 stycznia 2012 21:00
Misskiedis  :kwiatek: mam w Warszawie rodzinę i najlepszą przyjaciółkę, co nie zmienia faktu iż to będzie pierwszza moja samotna podróż z koniem w 'nieznane'. na pewno bd szukać najpierw przez rv, a potem osobiście zwiedzać, a co do cen to chyba nie są o wiele wyższe niż we Wrocławiu? u nas to jest około 800 zł. 😉 mam nadzieję, że auto też już bd mieć, więc jakoś pójdzie (znaczy się prawko, bo pojazd już mam). w sumie odległość, czy dojazd nie bd grały dużej roli... 😉


800 zł za jakie warunki? W Wawie za 800 zł trudno znaleźć w ogóle fajną stajnie z dobrą opieką. Na pewno za taką cenę brak hali, karuzeli i min. kilkanaście km od Wawy 🙁 W mojej stajni jest pensjonat za 750 ale brak hali (dopiero w planach), lonżownika czy karuzeli, mamy pastwisko, ogrodzoną ujeżdżalnie, fajne tereny, dobrą opiekę i trenera na miejscu. Tylko gnój wywożony rzadko (codziennie dościelane więc jest sucho i "czysto", za codzienne wywożenie trzeba dopłacać, pensjonariusze nie chcieli) i 30 km od Wawy. Stajnie z halą i dobrą opieką to 1000 i powyżej 🙄
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.