Nie tylko fotografowane, także rysowane... cz.III

jedyne prace jakie znalazlam na komputerze to takie tzw "pięciominutówki na zamowienie" ktore mozna bylo zeskanowac, reszta prac duzy format w większości. jak si euda to pofotografuje jakies 🙂

Abre więcej!! Wiesz , ze Ty w kwestiach fotograficzno-rysunkowo-malarskich jestes moim guru  :kwiatek:





Hexa ciekawą kreskę masz. fajny koń.

moja stara praca. może nie jest doskonała, i jest mnóstwo błędów, ale ją lubię.



pozdr.  😀
cieciorka   kocioł bałkański
21 grudnia 2008 18:30
mnie dziś naszło na akwarele. pożyczyłam od koleżanki. malowałam po raz drugi w życiu (za pierwszym razem nie wyszlo i sie poddalam) i tak mi sie spodobało ze poleciałam do sklepu i kupilam własne. juz żałuje ze taka małą paletę, ale wykosztowałam sie na święta. niby można kolory dokupywać, ale chyba wejdę z nimi w bliższa znajomość, zużyje i kupie sobie większy zestaw.


wziela sie ciotka za kredki zamiast za placki przed swietami... 🤔wirek:
[img]http://i34.photobucket.com/albums/d141/mamutowa/HPIM2303.jpg?t=1229949951[/img]
szkoda, że nie dodałaś większego rozmiaru 😉
cały koń ładnie komponuje się z tłem, ciekawą kreskę posiadasz 🙂
jedynie co mi deczko nie pasuje, to za małe nozdrze.
podoba mi się jak zrobiłaś szyję

Ja niedługo wstawię rysunek na zamówienie voltowiczki lets-go  😀
budynio   powrót do świata dźwięków!
22 grudnia 2008 13:11
on ma takie małe nozdrza 🙂 najpiękniejsze  to mój koń 🙂
uff..

bosssko!!
obydwa bardzo ładne  😉
Ja tez tak chce... 😉

Macie talent kochani !!!!!!!!!!
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 grudnia 2008 16:58
kasska
Oba są świetne, ale te drugi genialny!  😜

Ja za chwilkę siadam do rysowania zamówionego konia  😅 (nie pamiętam już kiedy ostatnio coś narysowałam...).
Kto jak kto Janek, ale Ty takich błedów nie powinienes wytykać :] Tym bardziej bezpodstawnie.

Kasska, wielki szacun!!!!  😵
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 grudnia 2008 17:14
Alice
Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie 😉
A no ma 😉 Tylko to mnie troche razi jak ktoś czepia sie u kogos małych niezauważalnych szczegółów a sam ma więcej sporych błedów 😉
Dzieki Wam kochane🙂
Alice - bez podstawnie. mówię tylko, że nie pasują mi nozdrza, nie widziałem zdjęcia, ale jak ktoś tu mówił, że tak koń ma. to zwracam honor. Wiem, że popełniam mnóstwo błędów, ale każdy ma wyrazić swoją opinię, nawet ja  😉
poza tym, czy ja wytykam mnóstwo błędów w tej pracy, to jest tylko nozdrze, czy to jest aż takie wytykanie błędów?

Kasska - ładnie, ekspresyjnie, fajna, ciekawa kreska. Tylko tak na marginesie  😀 : Brakuje mi dominanty, jakoś wszystko tu jest ważne. Poza tym, wszystko fajnie.  🙂
Ja tez nie widziałam zdjęcia, ale nic mnie nie razi.

Nie powiedizałam, że wytykasz mnóstwo błędów 😉
A no widzisz, Ciebie nie razi, to nie znaczy, ze nikogo nie razi. Dla mnie nozdrze jest za małe po prostu, ale jak już mówiłem wcześniej, zwracam honor jeśli taki jest. 😉
m.indira   508... kucyków
22 grudnia 2008 20:22
Alice , Janek miał rację , nozdrza przy pierwszym są za małe , , ale nie świadzcy to o tym że ten koń takich nie ma , w całym rysunku , anatomistów perfekcjonistów , to własnie razi , jak i mnie ... nie koniecznie trzeba rysować super by dostrzegać takie błedy , zamieszczając swoje prace gdziekolwiek , zawsze znajdzie sie ktos komu cos nie będzie pasowało , lecz konstruktywna uwaga jest zawsze lepsza od tysięcy pochwał i piania jakie to cudowne ...
drugi Kasska genialny , ja pastele odstawiam na maxymalna odległość... gratulacje
no a teraz coć ode mnie , Budweiser Clydesdales
No nie mów, że Janek jest anatomista perfekcjonista 😉
m.indira   508... kucyków
22 grudnia 2008 20:37
on nie , ja tak ...
I w tym rzecz 😉
cieciorka   kocioł bałkański
22 grudnia 2008 21:03
kasska, super, mnie się zdecydowanie bardziej podoba pierwszy.

Alice, moim zdaniem się przyczepiłaś. złaszcza uwaga "kto jak kto, ale ty.." wyjątkowo nie na miejscu. mnie proporcje konia zupełnie nie rażą i nie zwróciłabym na nie uwagi, ale to nie zmienia faktu, że każdy ma prawo napisać, co uważa, w kulturalny sposób.
tym bardziej, że jak wspomniała m.indira, nie trzeba, by komentować być lepszym.
jeden glupi nos, a taka afera, kto by pomyslal...😉
Haha, dobra, to ja już nic nie pisze, bo się robi nerwowa atmosfera wokół rysunku a rysunek taki ładny  :kwiatek:
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
26 grudnia 2008 15:34
kasska - swietna kreska, pierwsze super... ja tam pasteli nie tykam, nie potrafie 🤔wirek:

a tu dzis dokonczone


szyja jak zwykle u mnie lezy i kwiczy, no ale...
a mogłabyś podać link do foty, z której korzystałaś? 😉
Powiem Ci, że praca bardzo mi się podoba, ładnie zagrane światłem, dobre tło, fajnie wyszły Ci wibrysy 😀 Tylko nie pasują mi 2 rzeczy. Chodzi mi o oko po lewej, takie puste, przydałoby się z nim coś pokombinować. 🙂 Druga rzecz to za bardzo pogrubiony ganasz  🙂
Poza tymi 2 rzeczami jest super,  👍
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
26 grudnia 2008 16:14
janek - wiem ze idealnie nie odwzoruje konia ze zdjecia, mam na to czasu sporo, ostatnio nie tykalam olowkow, moze za pare lat bede bardziej dbac o szczegoly ?...
skan zjadl kilka cieni, a lewe oko w oryginale ma swoj 'wyraz'
Lotnaa   I'm lovin it! :)
26 grudnia 2008 19:47
Jessy, przepraszam za  🚫 , ale znasz może imię tego siwka ze zdjęcia???
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
26 grudnia 2008 19:59
Lotnaa to Twarożek 🙂
Lotnaa   I'm lovin it! :)
26 grudnia 2008 20:07
Aa, to nie, myślałam że inny wałaszek, bardzo do niego podobny. Śliczny szkic!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się