Końska rewia mody cz.VI (2012)

emptyline   Big Milk Straciatella
22 stycznia 2012 20:02
natt, ślicznie! Kocham Twoją rudą, jak kasztanów nie znoszę, to Twoją uwielbiam 🙂


I wrzucam dalej mojego kuca i konia Nadżafowej:


Kantar i uwiąz z 'Navy-Burgundy-Bronze'




Kantar, uwiąz i brilliant creme z 'Navy-Burgundy-Bronze'






[b]derka limegreen + kantar plum i uwiąz 'Bloom'







Kantar plum, uwiąz i derka plum z 'Bloom'






Microfaser plum, owijki plum i derka plum z 'Bloom'










Polopad navy, derka grey z 'Navy-Green' i niepasujące owijki navy z 'Royal-Navy'




Cotton royal + owijki navy z 'Royal-Navy'






Microfaser beige + owijki navy z 'Royal-Navy'



Uffff, skończyły nam się zdjęcia! 🙂
wątek zamknięty
emptyline W BLOOM oba super🙂 najmniej podoba mi sie beige
cierpliwi chłopacy, że taką długą sesję znieśli 😀  👍

my dziś testowaliśmy melange coffee ioczywiście okazło się, że jednak przydała by się derka kolejna bo niemy żadnej brązowo różowej  🤔wirek:
wątek zamknięty
trelemorele no co wy, właśnie ten bicolor nie jest oczokrętny. Jak przyłożyłam do niego Anky Maize,to się wydawał taaaaaki słaby  😀 😀
wątek zamknięty
zalcia97 no to już wzięłaś konkretne porównanie. Ja widziałam go na żywo i na pewno tak stonowanie nie wygląda. Mi się marzy taki kolor jak kiedyś był w toffee/gelb albo chociaż yellow/nightblue
wątek zamknięty
Jak nie lubię żółtego i jak nie lubię kasztanów tak twoja Ruda, Natt mnie powaliła 💘
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
22 stycznia 2012 20:56
agata*, dzięki!. Chłopcy pod koniec stali jak dwie krowy, łby zwieszone, rozjeżdżające się nogi... Ale to trwało 4 godziny.  😲 I tak nie wszystko poszło, bo aparat odmówił posłuszeństwa i dzień się skończył.
Beige wygląda kiepsko więc idzie na sprzedaż 🙂


🚫
natt, jak ruda ma na imię?
wątek zamknięty
Jej dziewczyny, dziekuje bardzo. Miło bardzo uslyszeć takie komplementy 😉  :kwiatek:
emptyline a mi sie baaardzo podoba Twoj maluszek w ciapki :P jest boski.
A Ruda ma na imię IKEBANA, a ja na nią mówie BAMBINO :P
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
22 stycznia 2012 21:08
Ja postanowiłam innaczej niż wszyscy obcykac swoja szmaciarnie 😁
Dzisiaj wszyscy wozili sie w komplecikach od zairki 🏇 😁
Melange aubergine + owijki aubergine


Strip Scarlet red + owijki scarlet red


Max creme + owijki creme


Strip in Candy/slate + owijki slate


strip in Brandy/heban
wątek zamknięty
Zairka

Strip Scarlet red
ahh  jednak na wszystkich  maściach pięknie wygląda  😍 😉)
wątek zamknięty
uuu piżamkowy różowy w połączeniu z owijkami salate jak fajnie wygląda! zaskoczyło mnie to  😲

no i scarled red- piękny!
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
22 stycznia 2012 21:21
Bo Grocie w różu pięknie🙂 Ona ma jak Polinezja- róz to jej kolor 😁

edit:
Ha 1000 post należy do mnie 🏇
wątek zamknięty
natt92 oglądając tak piękny obrazek jak twoja ruda dodajesz mi wiary że rudzilla którą wkrótce nabęde nie będzie samobójstwem dla moich szmatocholicznych marzeń 😁
zairka ale Grota fenomenalnie wygląda 😜 Nie uwierzyłabym jakby mi ktoś powiedział że to już sweet sixteen 😁
wątek zamknięty
Zairka a mi się najbardziej podoba Aubergine na Rudym, Candy/State na Grocie i Brendy/Heban na Gniadoszu. 😉 cudo!  😅

natt umarałam, piękny. gdy pierwszy raz zobaczłam ten polopad to stwierdziłam, że to połączenie wgl nie pasuje do siebie i się do niczego nie nadaję, ale teraz jak widzę Twoją Rudą w nim to normalnie opad szczeny!!!  😜 😜 😜
wątek zamknięty
Zairka wedlug mnie ladniej byloby w rozowych owijaskach, ale wiecie.. ja lubie pizamkowe przegiecia :P scarlet red robi wrazenie ofc, i mi sie baaardzo podoba melange  😍
demonowa tez przez to przechodzilam ;P ale uwierz mi, nie jest zle ;d zawsze sie znajda jakies kolorki, ktore podpasuja 😉
gryglodor dziekuje slicznie  :kwiatek:
wątek zamknięty
dziewczyny, to jest to magiczne mydełko do czapraków? dobrze pamiętam? :kwiatek: http://allegro.pl/mydlo-gallseife-mydelko-na-plamy-heitmann-niemcy-i2044255623.html
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
22 stycznia 2012 21:35
tak, ale jest magiczne nie tylko do czapraków 😉
wątek zamknięty
Ok, dzięki :kwiatek: kupuję trochę poplamiony czaprak z tego co widzę na zdjęciach i będę się starała go uratować, więc zamawiam 😀
wątek zamknięty
zairka - Strip Scarlet red + owijki scarlet red po prostu obłęd  😍

natt - jednym słowem (a może emotką)  😍

wątek zamknięty
oo a do derek mydełko  będzie dobre ?
Strip in Candy/slate
już niedługo wpadnie w moje łapy  😀iabeł:
Strip Scarlet red z owijkami scarlet ładnie ale mi sie bardziej podoba jak są takie "kremowe"jak ten pas na padziku ^^
wątek zamknięty
Cierp1enie  :kwiatek:
wątek zamknięty
emptyline, dla mnie kolor plum niestety nie jest oddany.
w nowej kolekcji tez chcialabym czern z kontrastowa lamowka!  😜
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 stycznia 2012 07:43
Zairka, Stripe Scarlett jest prze-przeboski  💘 I podoba mi się bardzo rudy w Aubergine 🙂

emptyline, 4 godziny  😲 Niezłe jesteście 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
23 stycznia 2012 09:39
katija, on dokładnie tak wygląda przy pochmurnej pogodzie, w zimowe popołudnie. Zamiast śliwki węgierki, robi się indygo. Jedyny kolor, który nie chciał się w ogóle złapać i musiałam się nagimnastykować to kiwi i limegreen.

Livia, bo to była nasza ostatnia szansa, Nadżaf się wczoraj wyprowadził.
wątek zamknięty
emptyline
To plum  😲 ? Nie podobny w ogóle 🙁
wątek zamknięty
Zairka, Strip Scarlet red + owijki scarlet red = OMG  😍 😍 😍

Emptyline, czekam na ten sam kantar navy-burgundy, tyle ze z futerkiem  😉 i uwiaz z lancuszkiem. Z tej kolekcji zamowilam jeszcze derke polarowa z kapturem (ktora juz przyszla :kocham🙂, 2 czapraki i nauszniki  😲  A juz nie moge sie doczekac na nowa kolekcje  🤬
wątek zamknięty
Ponieważ Emptyline dodała większość to ja pokarze jeszcze tylko Nadżafa w Microfaserze Navy z Navy-Green z owijkami Navy z Royal-Navy i Cottonie Apricot
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
23 stycznia 2012 10:09
Reedycja pluma. On naprawdę jest niebieski jak jest ciemno. 🙂

wątek zamknięty
Kiedy mniej więcej pojawiają się nowe kolekcje w sklepach i katalogi na wiosna/lato?
Luty,marzec ?
wątek zamknięty
Napisalam do Eskadron/Pikeur zeby chociaz zdradzili nam kolorystyke planowana na wiosna/lato 2012... Pozostaje czekac na odpowiedz  😜
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
23 stycznia 2012 12:52
emptyline, o to właśnie o pluma mi chodziło 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.