Sesja/Studia i t d ;)

Sankaritarina zazdroszczę... Mnie czekają jeszcze 3 kolokwia i 2 egzaminy... No i muszę oddać jeszcze jeden rysunek techniczny jutro, na szczęście ostatni i na szczęście już go zrobiłam. Teraz katuję dalej chemię na jutrzejszą poprawkę i muszę się wziąć za wykłady z chemii i informatyki (na szczęście mamy pytania, teraz się modlę tylko, żeby nie pozmieniali  :hihi🙂.
breakawayy, Dasz radę! 🙂 Gdybym miała zaliczać chemię, to bym pewnie padła. 🙂
Pauli, Dziękuję. 🙂 I jak, śpisz czy dałaś radę się uczyć? 😉
sei, Gratulacje! 🙂

A ja zamiast uczyć się pediatrii robię kurczaka w sosie miodowym  :emot4:


haha, u mnie tez sesja w pelni, co widac po tym ze przeczytalam 'Korczaka w sosie miodowym' 😂

1 za mna (4!🙂😉 4 przede mna, jutro walcze o 13.30. Jeszcze ponad 12 godzin przede mna, luuuuzik 😎
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
23 stycznia 2012 21:17
Sankaritarina
Ehhh mam otwarte oczy i cały czas myślę o tym, że powinnam przysiąść, chociaż na chwilę, ale jakoś na myśleniu się kończy, nie mogę się zmobilizować :/
Postanowiłam, że poświęcę na to przynajmniej godzinkę, wzięłam prysznic, trochę się obudziłam i mogę działać  🏇

Nawet nie mówcie o jedzeniu, kiedy siadam do nauki co chwilę coś podjadam, jestem na siebie wściekła 🍴
Czekamy na wyniki z koła i... zablokowali nam maila roku ze względu na zbyt dużą aktywność naszego maila 🙂 Pierwszy raz nam się coś takiego zdarzyło. Ale jazda.
Uf, skończyłam 5 zestawów z zadaniami z chemii. W międzyczasie ogarnęłam test z informatyki, biorę się za wykłady z chemii. Czeka mnie jeszcze egzamin z matmy i 2 arkusze z zadaniami z chemii. Chyba sobie dziś nie pośpię  😎
sei   . let's grow old together & die at the same time .
23 stycznia 2012 21:44
dziewczyny! szalejecie, że szok  😅 calore, Sankaritarina, ovca, wielkie gratki  👍

mnie się już robi niedobrze od siedzenia nad projektem z PSI. projekt z marketingu sapie mi do ucha. i jeszcze o 12 piszę jutro test zaliczeniowy z PSI. a o 15 z ekonometrii chyba podejście nr 2. BARDZO PROSZĘ O KCIUKI. ja już nie chcę mieć nic w plecy  🙄 :kwiatek:

do tego ucho mnie piecze. pewnie ktoś gada jakieś głupy na mój temat  👿
sei dzięki 🙂 jutro o 15 prawdopodobnie będę w pociągu, więc potrzymam kciuki 🙂
to ja też po cichu poproszę o kciuki na 12 :kwiatek:
sei, calore będę trzymać kciuki! 😉
Ja ogarnęłam pytania na wykładową chemię. Zrobiłam sobie spacer do sklepu, po nieodłączną część mojej egzystencji, ostatnimi czasy  😁. I biorę się za materiał do egzaminu... Długa noc przede mną dziś, zdecydowanie.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
23 stycznia 2012 23:49
dzięki. dzięki.
break. ty masz jutro tą chemię?

ja poddaje się na razie z projektem. to jest zbyt wielka kobyła i wcale nie taki łatwy. mam nadzieję, że pan prowadzący poczeka na niego do weekendy  🙄

tymczasem idę szybko robić robić drugi projekt i całą noc zakuwać...  😵
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 stycznia 2012 23:50
Markowanko ktoś?
Obliczałam godzinę projektowe obciążenie cieplne dla pomieszczenia w domku, do projektu z ogrzewnictwa. Pomieszczeń ogrzewanych w domku mam 7. A więc skończę o 7 rano 😵
juz mi sie mylą te wszystkie współczynniki aaa oszaleje
sei jutro poprawa kolokwium... ale idę na 10 oddać rysunek techniczny i od 11 będę z dziewczynami siedzieć nad zadaniami. Poprawka o 16. Dzisiaj już nie mam siły. Stwierdziłam, że najlepszą opcją na dziś będzie się po prostu wyspać  😎
breakawayy, dobry pomysł🙂

Strzyga, ja markuję! muszę napisać pracę zaliczeniową baaardzo zaleglą.. no i potem nauka do egzaminu. plan jest taki ż ejak przeczytam wszystko, albo będę już całkiem padnięta to pójdę spać bo egzamin dopiero o 17:45, ale wolałabym najpierw wszystko ogarnąć, położyć się np. o 8 i pospać parę godzin, ale zobaczymy jak mi to wyjdzie😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
24 stycznia 2012 00:18
breakawayy, będą kciuki w takim razie 🙂

też markuję. jak już mówiłam - czas. start! 🏇
Nie dziękuję, co by nie zapeszyć ;p
i jak Wam idzie??🙂 ja napisałam pracę - aaaale ulga! przynajmnej jedno z głowy🙂
a teraz siadam do nauki na egzamin - masakra...... dobrze że tematyka ciekawa i życiowa, bo już bym w ogóle nie widziała szans na zdanie!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 stycznia 2012 02:20
ja spadam się uczyć do łóżka 😀
trzynastka   In love with the ordinary
24 stycznia 2012 02:23
Breva jak Ci smutno bedzie samej to wal, jeszcze tu pewnie trochę posiedze.
Sesja co prawda zamknięta ale nawyki sowy zostały.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
24 stycznia 2012 08:45
poległam wczoraj koło 3.00. obudziłam się zwyczajnie z klawiaturą odbitą na paszczy ... także na teście z PSI będzie sporo strzelania  🤔 niech się uda. niech się uda  🙇 powodzenia dziewczyny dzisiaj i do boju  🏇
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 stycznia 2012 10:30
Ja 5 😀 Ej, może się nawet jakimś cudem na stypendium załapię xP

Teraz chwilka relaksu i jutro ostatni egzamin...
Strzyga, gratki🙂 idziesz jak burza🙂

sei, ja poległam gdzies po 5... jestem mniej więcej w połowie, a czasu coraz mniej🙁 ale i tak jestem dobrej myśli🙂

damy radę dziewczyny!!!
Proszę, trzymajcie kciuki dzsiaj o 16.30 za moją pediatrię.
musi być dobrze. aaaaaaaaaaaaaaaaaaa! :jogin:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
24 stycznia 2012 12:05
Breva, są kciuki!

jeśli chodzi o moje PSI to poległam niestety. miałam 9,67 a zaliczało 10,5. nie mam jednak żalu (bo za co) soro w ogóle się nie uczyłam. ogólnie podchodzę do tego (zaskakująco) uśmiechnięta. proszę o kciuki teraz oraz o 15 - tu już mi do śmiechu nie jest  🍴  pogryzę babę jak mi nie zaliczy ekonometrii.
ovca   Per aspera donikąd
24 stycznia 2012 12:20
rtk dasz radę!  😅

Parisa na avatarze wygląda jak posąg  😍
I ja poproszę o kciuki o 16  :kwiatek:
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
24 stycznia 2012 12:50
Kciuki są 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 stycznia 2012 13:50
Ta aura pogodowa mnie dobija. Wczoraj padłam koło 15, wstałam o 19. A ległam ponownie o 23. Tylko spanie mi jak na razie wychodzi 🤔wirek:
Dzięki! 😉. 
Notarialna ja napiszę to koło, wrócę i idę spać  😵. Muszę na jutro ogarnąć te dwa wykładowe i przydałoby się siąść do matmy, w końcu w czwartek egzamin  😲. A kompletnie nie mam na nic siły.
anatomia zdana lalalala !  🏇
Jeszcze cztery egzaminy  😀iabeł:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się