PSY

spotkałam na pastwisku dzikie zwierzęta 😉

Proszę bardzo:

http://www.psiakikociaki.com.pl/

i link do allegro... [url=[[a]]http://allegro.pl/show_item.php?item=2075253889&msg=Tw%C3%B3j[[a]]+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62]Klik[/url]

Mamy nowe "fikcyjne" ZKwP. Psy nierodowodowe z rodowodem. Ot Ciekawostka...

Krew człowieka zalewa 🙁

Edit - poprawiłam link, bo rozwalał forum
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
24 stycznia 2012 14:08
a dziwi to kogos? nowa ustawa jest bublem i tyle. W sumie refleks spoleczenstwa nawet mnie wiecej smieszy niz oburza. A niby czemu nie ? Nie ma boga procz ZK a hodowcy w nim zrzeszeni jego prorokami?
ash   Sukces jest koloru blond....
24 stycznia 2012 14:26
Czy jest jakiś wątek o opiece nad psiakami? O hotelach itp?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 stycznia 2012 14:33
Jest, ale nie mogę teraz znaleźć go 😉
Z tego co pamiętam Yga chyba go zakładała.
ash   Sukces jest koloru blond....
24 stycznia 2012 14:37
też nie mogę znaleść 🙁
będę chyba musiała znaleźć hotel dla Maxa na jeden weekend w czerwcu.
Tet - Mnie nie dziwi obejście problemu przez ludzi hodujących psy aktualnie z "fikcyjnym" rodowodem. Tylko w tej chwili zastanawia mnie jedno, co zrobi taki Pan X widząc w ogłoszeniu dwa różne psy, przykładowo Setery. Jeden kosztuje 500 zł drugi 2000 zł i oba mają rodowód, bo dla takiego szarego w temacie Pana X rodowód jest rodowodem i już. A później będzie bolało...
Wojenka   on the desert you can't remember your name
24 stycznia 2012 14:45
Teraz powstało takie coś na wypasie:
http://www.petclub.pl/
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
24 stycznia 2012 15:23
Haha strasznie jestem ciekawa jak wyglądają takie zajęcia z trenerem na basenie 😀 I koniecznie zapisałabym psa na manicure z malowaniem za jedyne 80 zł  👍

I jeszcze sobie uświadomiłam, że mam psa, który nie potrafi pływać. Myślicie, że taki trener by ją nauczył?  😂
Moja królewna dziś 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
24 stycznia 2012 15:25
Szukam raczej czegoś sprawdzonego, polecanego. Nie musi być full wypas, ma być miło, bezpiecznie i przyjemnie dla psa.

Amarotsa dzięki za namiar :kwiatek:
ustawa chora i chory jest ten kto ją podpisał. Teraz ludzie sprzedają np. obroże za 700 zł i dodają do nich psa gratis
Próbowali sprzedawać, ale to nie jest tak hop-siup i policja się takimi zajmuje.
Ostatnia kontrola takiego targowiska i zwierząt sztuk zero. O to chodziło.
Ludzie, którzy będą kombinować byli, są i będą. Całkowicie się tego nie da wyeliminować.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
24 stycznia 2012 18:28
Tym bardziej, że nie wolno dodawać "produktów" zakazanych jako gratis do innych rzeczy. To samo próbowali robić z dopalaczami i szybko się to skończyło.
RaDag a ja ty te kule śniegowe z tego psa zdejmujesz 🙂
Przecież nie ma kul, pewno naoliwiony 😉

A my rozpoczęliśmy sezon zimowego targania oponki! 🏇
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 stycznia 2012 18:01
Pozdrawiamy z Połamańcem w pedalskiej koszulce 😂
Misskiedis Toż to Posok?

Biedna kruszynka, niech wraca do zdrowia :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 stycznia 2012 18:51
Posok, posok, i w lesie sobie kuku zrobił, prawdziwy myśliwy 😂
Ja mam własnie na "wakacjach" Posoka brata. Wczoraj mi za sarną poszedł w las, na szczęście po chwili wrocił umęczony jak nigdy z jęzorem na wierzchu. A to tylko dlatego, że sarna ni stąd ni zowąd pojawiła się dokładnie przed jego nosem i poleciał za nią. Normalnie saren nie dostrzega/nie czuje, albo dostrzega/czuje za późno, zero instynktu ma ten pies, to mój mix jamnika zawsze za sarną pójdzie jak ją wyniucha czy zobaczy. A posok leci bo jamnik leci 😁 Za to norowiec z niego straszny. Wszystkie  mysie gniazda demoluje.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 stycznia 2012 19:22
Ten mój też gapa ale kota zauważył przed nami 🙄
kogoś spotkam na wystawie w Katowicach? My już zgłoszeni, pierwszy start w Młodzieży 😉 Będzie nerw :P
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 stycznia 2012 19:33
Czy ktoś z Warszawy może polecić mi sprawdzona i "na polska kieszeń" szkole/szkolenie dla psów? Chce wykorzystać czas spędzony w domu i przed urodzeniem poświęcić go na podszkolenie Morusa.
CzarownicaSa, a jakiś problem czy ot tak? Szkół teraz jak grzybków po deszczu...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 stycznia 2012 21:13
Problem ze mną- nie potrafię go wychować, głównie mam kłopoty z przychodzeniem na zawołanie. Niby mogłabym zająć się tym sama, ale wolę zrobić to z kimś doświadczonym. Chciałabym moc puścić go w parku czy na łące, spokojnie prowadzić sobie wózek i nie bać się, ze nie zareaguje na wołanie.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
25 stycznia 2012 21:27
Ja mogę polecić Psią Szkołę
www.szkoleniepsow.pl
mam pytanie...

jako studentka weterynarii muszę napisać pracę, do której potrzebuję kilku psów chcących przetestować nową karmę. Najchętniej ludziska z wrocławia, bo będzie to dla mnie najłatwiejsze logistycznie. Byłby ktoś zainteresowany?
CzarownicaSa, ja polecam z całego serca Dogadajcie Się - www.dogadajciesie.pl
Bardzo tanio to nie jest, ale wiesz na co wydajesz kasę - indywidualne podejście, małe grupy i naprawdę świetni trenerzy.

Jestem już prawie po drugim kursie u nich i na pewno zapiszę się na jakieś kontynuacyjne 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 stycznia 2012 06:28
Jeanne, ja chętna 🙂 Mam dwa psy, z czego jeden alergik 🙂
Czarownica polecam  Magdę Łęczycką, można się z nią umawiać na indywidualne spotkania, tu jest strona z kontaktem do niej: http://www.animag.eu/aktualnosci . jest rewelacyjnym trenerem i fajną osobą.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się