Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Być - polecam dr Michała Grundwalda, robił mi rtg nóg przy kupnie-sprzedaż i byłam naprawde zadowolona. I jak na razie jedyny wet który odbiera dosłownie każdy mój telefon ( a potrafiłam dzwonić nawet codziennie przez tydzień  😁 ) Stacjonuje w Poznaniu
Dziękuję. 😉
być polecam z czystym sumieniem Stachowiaka🙂
Bardzo dobre doświadczenia mam z dr Paschalis-Trela, dr Kaczorowskim, dr Hecoldem

Bardzo złe doświadczenie z dr Warzęchą
dea   primum non nocere
12 stycznia 2012 22:30
A mnie dr Marta Warzecha we współpracy z dr Anną Woźniak wyleczyły oko kobyły (zapalenie zrębu rogówki). Po leczeniu ortopedycznym przez lokalnego weta był niestety paskudny nawrót dość szybko. Po diagnozie i zaleconym przez Panie leczeniu jest dobrze i póki co nawrotów nie widać, więc ode mnie zdecydowanie +.
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
12 stycznia 2012 23:16
Nie Warzęcha tylko Warzecha.
Oczy naszych koni bardzo lubią p.Martę 🙂
Ja też bardzo polecam Marte Warzeche 🙂
być polecam z czystym sumieniem Stachowiaka🙂

Wezmę pod uwagę. 🙂
Ja polecam dr. Mateusza Hecolda
doskonały ortopeda, olbrzymia wiedza, świetne podejście do zwierzaków i bardzo dobry kontakt.
Dr Hecold robi zdjęcia doskonałej jakości, więc jeśli do zdjęć to ja również polecam 🙂
Ja dr Hecolda też mogę polecić🙂
Być a ja niestety dr Grunwalda odradzam, gubi wyniki badań, zdjęcia rtg, trzeba wszystko powtarzać i oczywiście drugi raz za wszystko zapłacić
http://www.rozrod-koni.pl/konie_badania.html
Czy ktoś korzystał z usług tej placówki ?
zielona_stajnia a Januszewski?
Pani, która odbiera telefony niedostępnego M. Kaczorowskiego to p. Agnieszka Bała. Cudowny wet i cudowna osoba. Współpracują ze sobą od jakiegoś czasu. Niezwykle dokładna, ma genialne podejście do koni, wiedzę z tego co zaobserwowałam- "nie byle jaką". Szczerze polecam.
zielona_stajnia a Januszewski?


Polecam! Bardzo dobry,podejmujący logiczne decyzje vet z dużym doświadczeniem.Dodatkowo przesympatyczny człowiek🙂
Gillian   four letter word
22 stycznia 2012 00:30
a ja nie polecam, za całokształt jako wet i człowiek.
No dobra. Mój koniowaty znowu kuleje  😵 A ja znowu mam depresję bo kolejny raz stoję przed wyborem, którego weta wezwac. Ostatnio jeden z poleconych niezbyt się sprawdził więc drugie podejście  🤔 Potrzebny mi wet, który dojedzie w okolice Wałbrzycha i w końcu odkryje tajemnicę dlaczego mój koń od paru miesięcy ciągle odciąża tylną nogę i okresowo na nią kuleje. Pomocy  :kwiatek: 
Może Kornaszewscy ?
A może ktoś jeszcze jakiegoś weta mi poleci typowo pod kontem diagnostyki nóg ?
z czystym sumieniem do diagnostyki nóg polecam dr Woźniaka
Czy kojarzy ktoś z zachodniopomorskiego weterynarza - Zbigniewa Koniecznego .?
misia997 może R. Henklewski - dobry sprzęt, fachowa wiedza i dojeżdża!
Potrzebuję kogoś zaufanego i znającego się na rzeczy do klaczy źrebnej w okolicach Częstochowy. Możecie kogoś polecić?? 🙂
de Anita Krzysztofiak z Udorza
ok. W takim razie zadzwonię do dra Henklewskiego. Nie ma na co czekac. Mój koń od wczoraj już praktycznie nie staje na chorą nogę  😵
Dzięki wszystkim  :kwiatek:
dzwoń, dzwoń 😉
Też go bardzo polecam!
Nie polecam dr Kozła z okolic Warszawy/Wołomina/Radzymina/Tłuszcza. DO profilaktyki jak zastrzyk, odrobaczanie - jak najbardziej. Do reszty - szkoda konia.
Poproszę o opinię o klinice Pawla Golonki w Gliwicach.
Mam konia z urazem przyczepu mięsnia międzykostnego i musze go zawieźć gdzieś, gdzie zrobią PRP. Waham się między kliniką Golonki i Przewoźnego.
Do obu miejsc mam równie daleko, bo jestem z Warszawy. Golonka konia zdiagnozował i zaprasza do siebie, ale słyszałam złe opinie na temat warunków w jego stajni. Ponieważ koń będzie musiał tam zostać min. miesiąc, ma to dla mnie znaczenie.
Czy ktoś był w klinice w Gliwicach i może opisać warunki? Lekarz robi bardzo dobre wrażenie i wzbudza zaufanie, ale może ktoś ma inne doświadczenia z jego leczeniem?
Gillian   four letter word
27 stycznia 2012 09:25
Ja bym wiozła do Przewoźnego 🙂 póki co miał mniej wpadek...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się