Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

dorcysia ale na codzień macie serdeczność i good fun. Zdjęcia super, a śpiewajcie sobie na zdrowie podobnie, jak śmiech:-)  😅
fabapi jest wygodnie dla jeźdzców i super dla koni. Kopytni żyją swoim normalnym życiem. Jedni wychodzą w stadku inni się widzą, czyli też w stadku :-)

edytuj posty!
nela25   Elanus 08.2011
24 stycznia 2012 12:47
Hej, hej 🙂 Widzę, że macie duże problemy ze znalezieniem dobrego kowala...
Polecam pana Grzegorza Ciemięrza, który "pobierał" nauki u Artka Wójcika.
Telefon: 506 493 731. Proszę powoływać się na Kasię od arabka Elanusa 🙂
w niedługim czasie będzie robił papiery, natomiast dla mnie papier nie ma tak dużego znaczenia. Liczy się robota, którą wykonuje perfekcyjnie.
U mnie w stajni (Waśkoland, u pana Marka Waśko w Węgrzcach) przekonało się do Grześka już 5 osób.

Nasze konisie tylko strugamy, więc mogę zdradzić, że koszt strugania to 60,00zł + dojazd Grześka do nas. Ostatnio przy 5ciu koniach była dodatkowa zrzutka po 5,00zł 😉

Grzesiek jest bardzo uprzejmy, zawsze wszystko wyjaśnia, objaśnia i ma naprawdę dużą wiedzę. Dodatkowy plus to taki, że zna metody naturalne i zamiast się z koniem szarpać lub podawać mu głupiego jasia, woli się z koniem 10 minut dłużej popracować na uwiązie lub linie i mieć spokój na całe struganie. Wiem coś o spanikowanym koniu, gdyż mój arabek zawsze bał się kowali i świrował, a teraz stoi grzecznie na długim uwiązie i daje się strugać bez problemu, wcześniej bez Domosedanu lub Sedalinu - nie podchodź 😉

Nas Grzesiek "robi" od października, regularnie co 4 tyg. gdyż mamy struganie korekcyjne. Różnica w kopytach jest ZDUMIEWAJĄCA !! W końcu ktoś zauważył, że mój arabians wchodzi przodami do środka i ma pomysł jak go z tego wyciągnąć i robi to z sukcesem 🙂 Kopyta się wzmocniły, nie szczerbią się, nie kruszą, mają dobre skątowanie, znikły opuchlizny na tylnych nogach, ładnie rozszerzyła się strzałka, odnawiają się piętki. Koń jest zadowolony, kopyta wyglądają książkowo, arab nie kuleje, a często po struganiu mu się to zdarzało...


🏇 Grzesiu, jak to czystasz to Cię właśnie pozdrawiam  🏇 Dzięki za dobrą robotę 🙂

Cariotka   płomienna pasja
24 stycznia 2012 14:06
u nas ostatnio też był i rzeczywiście jest godny polecenia🙂
żaczkowa   gone with the wind
24 stycznia 2012 21:03
[s]Jeżeli ktoś zauważy gdzieś ofertę sprzedaży:

1. kantar HKM granatowy z elementami błękitnymi podszyty polarem full
2. kantar no name błękitny cob z białym podszyciem (sympateksowym)
3. uwiąz HKM granatowy z bezpiecznym karabinkiem
4. uwiąz bawełniany błękitno-granatowy z karabinkiem oczkowym

bardzo proszę o KONTAKT, ponieważ rzeczy te zostały skradzione w sobotę w południowym Krakowie (ze stajni, wisiały na boksach) i zależy mi na ich odzyskaniu! Oczywiście odwdzięczę się za jakąkolwiek pomoc.[/s]


Kurczę, mamy jakąś plagę... Koleżankom poginęły też ogłowia, ochraniacze, czapraki... Każdy ma jakieś podejrzenia, ale jak przyjdzie co do czego, okazują się bezpodstawne, a nikt nie raczy się tym przejąć.

Tym bardziej dziwne, że na prawie każdym z 32 boksów wisiały kantary, a zginęły 2 moje... W dodatku na początku ferii wyjeżdżamy, a ja zostałam bez kantarów i ciekawe w czym moje konie pojadą, a akurat teraz mam kryzys i brak kasy żywcem 🙁


edit:
sprawa ogarnięta 😉
W dziale ogłoszeń pojawiła się oferta treningów z Katarzyną Klein, czy ktoś z Was miał z Nią treningi?
Kami   kasztan z gwiazdką
24 stycznia 2012 21:10
W której stajni w Kobylanach jest prowadzona rekreacja http://mojastajnia.info/index.php/stable/show/id/1167/parent_action/index/page/20  🤔 myślałam, że obydwie tylko pensjonatowe...
"jedyny trener gp w polsce" to brzmi jak o Kuralu 😉
Epikea masz rację. U nas żadnej rekreacji nie ma.
dziewanna trenowałam z Kasią, teraz stoimy w jednej stajni, więc widuję jej konie i jeźdźców - mogę z czystym sumieniem polecić. Jeśli chcesz więcej szczegółów napisz na pw do forumowej kolebki, która trenuje z Kasią, będzie mieć najaktualniejsze informacje 😉.
dziewanna Tak jak magrat pisze - aktualnie jeżdżę z Kasią Klein, szczerze polecam, chyba nie ma osoby spokojniejszej i bardziej cierpliwej 😉 Nigdy nie krzyczy, ale jest bardzo konsekwentna - tyle pracujemy nad problemem, dopóki się go nie rozwiąże, ma masę pomysłów. A ponadto bardzo cenię sobie jej dokładność, zwraca uwagę na totalne niuanse, które nagle okazują się być kluczem do sukcesu.
Pisz co chcesz wiedzieć, chętnie odpowiem 🙂
Remedioss   2* Parelli Professional
24 stycznia 2012 22:07
Potrzebuję numer telefonu do Anety Grzesik, jeśli ktoś będzie tak dobry to proszę na priv.
Dzięki 🙂
a ja zapraszam do ogloszen.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie w niewlasciwym miejscu
Kami   kasztan z gwiazdką
25 stycznia 2012 12:07
Marcin za chwilę Cię któryś mod wywali za wstawianie ogłoszeń nie do tego wątku co trzeba  😉 i na Waszym miejscu zmieniłabym to ogłoszenie na podlinkowanej stronie, bo sugeruje że prowadzicie jazdy rekreacyjne  🙂 no chyba, że prowadzicie  👀
niedaleko Krakowa....bardzo dobra konkurencyjna cena za stajnie, duża hala,pastwiska,świetna atmosfera -
To chyba nie Kobylany? Tam nie ma hali i cena wcale nie mała....
Cariotka   płomienna pasja
25 stycznia 2012 14:24
To stajnia Marcina Kurala z Tego co mi wiadomo, więc skoro hala jest to pewnie jest🙂
Cariotka tu nie chodzi o stajnie w Kobylanach, tylko o klub w Radzionkowie.



nela25   Elanus 08.2011
25 stycznia 2012 19:29
Widzę Marcinku, że udzielasz się na forum, a telefonu to nie łaska odebrać  😜

Udało się halę w Kobylanach postawić?? no way 🙂 fajnie by było 😉


Ja też jestem maks zainteresowana treningami ujeżdżeniowymi !! Bardzo proszę o mailika na priv o Kasi Klein 🙂
Z góry wielkie dzięki 🙂

Ale się pogmatwało wszystko 😉 przejrzyście tłumacząc, w Kobylanach w stajni Pana Jerzego Kurala i jego syna Marcina 😉 nie ma aktualnie hali (praca nad nią się zaczeła ale jeszcze nie powstala), również nie ma u nas koni na których się prowadzi jazdy rekreacyjne (myśle że Marcin miał coś innego na myśli i zaraz to zmieni). Jeśli chodzi natomiast o stajnie z hala i konkurencyjną ceną o której Marcin wspomniał to trzeba do niego dzwonić/pisać bo ja się nie chce w to wtrącać, jednak nie są to Kobylany (Radzionków również nie) 🙂
mam nadzieję że teraz już jest wszystko jasne  😉
jestem w stajni na sląsku sk udórz tu trenuje i biore konie w trening.dzięki Natalia🙂😉))
Jestem w kropce bo właśnie odwołano mi zamówiony na wtorek transport.
Pinie szukam nowego transportu, najchętniej od strony południowego Krakowa i rejonów (Wieliczki, Bodzanowa, Wiatowic...)
możecie kogoś na szybko polecić?  🙇 ...koniecznie w przystępnej cenie...
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
27 stycznia 2012 14:40
2 strony wcześniej miałam podobna sytuacje 🙂 polecam Dawida Foremniaka. Trudno jest znaleźć transport w przystępnej cenie, szczególnie prz takich cenach paliwa....
Wezyrowe   Mon cheval cheval!
27 stycznia 2012 15:33
Hej szukam taniego hotelu dla konia Klacz huculska szukam stajni przydomowej lub  stadniny bardzo pilne kontakt: gg:40641942 lub PW .
Wezyrowe tani hotel jest w Czułowie. Coś koło 300-400zł.
Wiata w Rudawie 350zł
W Zelczynie 400.
Wezyrowe   Mon cheval cheval!
27 stycznia 2012 15:47
A masz może jakiś kontakt na rudawę ?
Skoro to Hucuł, to czemu nie do Nielepic??
Wezyrowe   Mon cheval cheval!
27 stycznia 2012 16:12
Stamtąd właśnie wyjdziemy.
U nas w Czułowie zwolni się miejsce, gdy wyjedzie kucyk.
Wezyrowe   Mon cheval cheval!
27 stycznia 2012 16:46
a jak z ceną ? 🙂mogę prosić pw ?
W Pisarach chyba w tej chwili nie ma pensjonatu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się