Olsztyńscy voltowicze

nie znacie kogoś, kto szuka pracy jako luzak...? 40 km od Olsztyna?


Ja mogę szukac :-)
fajna jula ja znam ludzi ktorzy konczyli studia na uwm czy tez jeszcze na ART i zawsze byly poprawki takze nie szalej heh zreszta ja tez 19 lat nie mam i pierwsze studia zaczynalam 7 lat temu i bylo o wiele latwiej jezeli chodzi o poprawki - byly warunki warunkow, do kazdego kola byly 3 podejscia - nie wpsomne o zaliczeniu wykladow, jak ktos nie zaliczyl cwiczenia  a nie zaliczyl egzaminu to za rok podchodzil do samego egzaminu - teraz tego nie ma , musisz zaliczac wszystko od poczatku. zreszta rodzice kolezanki wiele lat temu studiowali na bioinzynierii na art i sami opowiadali ze biegali do prof tomczynskiego kilka razy na egzamin bo zawsze wszystkich uwalal. takze nie przesadzajmy z opowiesciami ze nie bylo poprawek  😉 
Ola wiem o tym usos-ie ale ja filozofie mialam we wtorek a zaliczenia maja byc do przyszlego piatku - normlanie powinnam miec jeszcze 2 wyklady w tym tygodniu z tego przedmiotu. ide blagac we wtorek o szanse xD
Poprawki były, nie przeczę, ale nie odbywało się to "do skutku" 😉
no dla mnie glupota jest ze wykladowcy wymyslaja sobie jakies zaliczenia z wykladow - wyklady obowiazkowe nie sa wiec albo taki przedmiot powinien skladac sie normalnie z egzaminu - czyli 3 podejscia albo nie bawic sie w jakies smieszne zalki  😵 przykladowo ja z filozofii mialam 120 stron do przeczytania - yhm nauczenia i na to 1 podejscie. w tym wlasnie problem kiedys bylo tak ze mialas po 2-3 egz na sesji z najwazniejszych przedmiotow i na to si euczylo  a teraz wprowadzaja pelno do zapchania dziury i na koniec semestru robia dziwne zaliczonka z kazdego - np ja mam w przyszlym tyg 4 egzaminy - jeszcze przed sesja...w tym mialam tez juz 2. kiedys bylo tak ze szlo sie tylko po wpisy z malo istotnych przedmiotow.
To powodzenia  😉
jeżeli ktoś z Was by chciał otrzymywać  newslettera na temat karmienia, diety itp koni niech poda mi swój mail na pw
Nie wiecie moze czy ktos w Olsztynie albo okolicy szuka instruktora ??
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 stycznia 2012 13:06
alleXandra
Zgadzam się z Tobą, system zaliczeń obecnie jest gorszy niż tragiczny. Zastanawiam się, czym tak naprawdę różni się zaliczenie od egzaminu, skoro materiał i tak trzeba opanować, a jeśli się nie zaliczy, to się człowiek z durnymi mało istotnymi przedmiotami buja :/
Jutro mamy nawet jedno takie wspaniałe zliczenie wykładów, materiału jest mnóstwo, a to i tak tylko na "zalkę" 🤔wirek:

Nikogo nie interesuje, że na ostatnim roku studiów powinniśmy skupić się na pisaniu mgr 🤔wirek:
Nie wiecie moze czy ktos w Olsztynie albo okolicy szuka instruktora ??


Wiem tylko, kto szuka luzaka 🙂
ja jestem luzak!!!!!!!! 🙂 hehhehehee

jak by tu napisać....hm co by nie było jako reklama  🙄

w sobotę i niedzielę będę u Robsona miała stoisko - bardzo chętnie poznam Was 🙂 więc jak ktoś będzie tam i będzie miał ochotę poznać panterkę - ZAPRASZAM 🙂
A co sie dzieje w sobotę i niedziele u Robsona?
zawody...
Widze Aga, ze tryskasz radoscia z powodu zawodow 😀
Angeel  no niestety, ale idzie sie jakos przemeczyc w ostatecznosci mozna przyjechac pojezdzic o 7  😀
... chociaz teraz i tak prawie nie jezdze wiec w sumie  nie przeszkadza mi 😉
silverstar czemu nie jeździsz?  😉
silverstar czemu nie jeździsz?  😉


brak checi, czasu i motywacji  🙁
Trochę z innej beczki. Zerknijcie proszę na ten wątek
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,83099.0.html
i działajmy !
Kogo będę mogła spotkać jutro u Robsona ? 😉
mnie - gdzieś przy barze z piwem  😁
mnie 🙂
Musze sie pochwalic, ze Marian wczoraj zostal przechrzszczony na role konia pociagowo-kuligowego 😀 Spisywal sie bardzo dzielnie a zabawa byla nieziemska :P Czyli zdjecie z serii co robia studenci dzien przed egzaminem :P
(dziekuje Zielonej za uzyczenie pasa do lonzowania  :kwiatek: )

😅 ale super !!!! muszę też tak spróbować z Larym i dzieciakami 
Zabawa byla przednia 😀 Tylko radze mocno uwazac, bo nawet Marian-Oaza-Spokoju swirowal trocha na poczatku 😉 I nie ogarnal "powozenia" z sanek, jednak ktos go prowadzil albo siedzial na nim 😉



oo super zdjęcia instruktażowe jak przymocować sanki  🏇
Na poczatku bylo ciezko - plątanina sznurkow :P



a potem juz fun pełną gębą 😀







drimtim :P



i Marian stateczniej juz 🙂



i juz uciekam, przepraszam za ilosc :P
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
30 stycznia 2012 18:58
Angeel super! pozazdrościć tylko takiej radochy  🙂 obstawiam, że egzamin (z owiec? :oczy2🙂 zdany na 5  😉
Angeel super! pozazdrościć tylko takiej radochy  🙂 obstawiam, że egzamin (z owiec? :oczy2🙂 zdany na 5  😉


Owszem, z owiec i owszem, na 5 😀 :P
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
30 stycznia 2012 20:37
Angeel poszło PW  😉
z owiec chyba wielkim wyczynem nie bylo dostać 5. Jeden z fajniejszych egzaminów.. 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się