Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

kiedyś właśnie widziałam w ogłoszeniach że ktoś kupi ale o ile dobrze pamiętam to chyba nikt się nie zgłosił bo ogłoszenie zostało do końca ważności 🙁
myślałam bardziej o jakimś sklepie jeździeckim w internecie gdzie ktoś może widział...
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 stycznia 2012 11:53
hooks nie wspolpracuje z innymi sklepami. Idz do watku "jak kupowac z hooks..." i sprawdz czy ktos nie robi zamowienia i sie dolacz 😉
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
24 stycznia 2012 12:34
Czy to możliwe, że wysłane do mnie katalogi 13.01 z Końskiego Świata jeszcze nie dotarły?  😵
Dava   kiss kiss bang bang
24 stycznia 2012 12:57
Czy to możliwe, że wysłane do mnie katalogi 13.01 z Końskiego Świata jeszcze nie dotarły?  😵

Możliwe  🙂 do mnie też
do mnie też nie dotarły. Tylko ten email.
Ja także czekam na katalogi
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 stycznia 2012 15:42
Uf, to nie jestem sama, również czekam 😉
do mnie też nie doszły 🙂
haha  widzę że nie jestem osamotniona poczekamy wytrwale na katalogi  🙄
i do mnie nie doszły  😉
Do mnie też nie 😉

Na amigo jest kilka rzeczy na wyprzedaży 🙂 I w okserze też 😀
Incantowa   Ask often, be content with little, and caress...
25 stycznia 2012 10:29
Nie wiem czy już nie było. Przecena -15% na Eskadron Nici w gnl.pl
http://www.gnl.pl/advanced_search_result.php?keywords=eskadron+nici&x=0&y=0
tez prawie cierpliwie czekam...ciekawe czy wogole dojda  😂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 stycznia 2012 18:54
Jak nie przyjdą do końca tygodnia to wystosuję maila czy w ogóle zostały wysłane 🙄
jeżeli do Nas wszystkich nie doszły to śmiem wątpić ale maila można spróbować a póki co zostaje Nam zazdrościć tylko tym którzy dostali  😀
ja też dostałam tylko maila, a potem wyjasnienie na fb (bo napisalam, że nie dostałam przesyłki) że zabrakło im katalogów i jak je dostaną to wyśla do nas... ciekawe czy dostaniemy też jakies ciekawe niespodzianki, czy już się fundusze na to skończyły 🙁
Ale jęczycie.. w najnowszym newsletterze podane info jak wół.

PS Wiem, że nie udało mi się wysłać do wszystkich zimowych katalogów B Verigo oraz Horze, bardzo nad tym ubolewam. Nadal czekam na ich kolejną partię :-(
Jedynie, co dostałam to katalog Horze w wersji elektronicznej

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 stycznia 2012 20:45
Burza, ale skoro dostałam mail w którym jak wół jest napisane "WYSŁAŁAM" to liczę na to że faktycznie katalogi są w drodze więc ich oczekuję. Gdyby nie ten mail to bym nie jęczała tylko nastawiała się na to, że jestem w grupie osób do których katalogi będą wysłane później. 😉
Wszystkie te maile są wysyłane z automatu, co widać po formie. To tylko katalogi żaden cud, nic żeby tłuc tu 2 stronę kto już ma a kto by chciał już mieć.
a ty nie tupiesz  z niecierpliwości, nie możesz sie doczekać jak widzisz prezent pod choinką, a jest jeszcze pare dni/godzin żeby go otworzyć?  😜 😂
Burza no właśnie... Ale jakby co to JA TEŻ JESZCZE NIE DOSTAŁAM!
art_horse na prezent tupię, Burza pewnie też, ale dostaję trochę fajniejsze prezenty niż katalog jakiejś firmy  😉 😉
Zorilla, piąteczka 😀
W EQUISHOPIE czapraki Eskadrona z najnowszej kolekcji po 87 zł  ❗
oj tam oj tam.... nie ważne co ...ważny fakt i oczekiwanie 🙂
Chcę kupić ogłowie Villa Horse Revel. Wpadło komuś w oko w promocyjnej cenie? Może któryś sklep mający produkty Villa Horse ma teraz wyprzedaż zimową?
Dostałam dziś sms od equishopu o 'wyjątkowej wyprzedaży kolekcji zimowych -40%'  😉
żeby jeszcze mieli sklep internetowy 🙄
Nie wiem czy było: w www.spam.pl -20% na Eurostara  😀
www.pasze-lublin.pl promocja na wysyłkę pasz dodson&horrell (2zł za każdy worek) oraz wysyłka suplementów gratis.
fajne promocje w http://sklep.bergo.pl/index.php
poza działem "wyprzedaż" też jest sporo rzeczy w obniżonych cenach - trochę przez to sklep traci na przejrzystości i pewnie klientach, w końcu dużo os. zagląda tylko w dzial wyprzedaż ;/ , zresztą te w "normalnych" i tak są często (przynajmniej te które sprawdzałam)dużo niższe niż w innych sklepach ...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się