Zdjęcia Naszych Koni cz.V (sezon 2012)

Lizzy :kwiatek:

Tristia, koniecznie daj znać, jak już wyjadą 😜 oszaleję chyba!!!
wątek zamknięty
aralimbo   ...marzenia są po to, żeby je spełniać...
27 stycznia 2012 16:33
no to ja też coś wrzucę  🙂
Anaconda sprzed paru miesięcy:
wątek zamknięty
Met- Dam znać 😉
Dzisiejsze i ostatnie wspólne:


wątek zamknięty
Podąrzając w stronę zahodzącego słońca....
Boli mnie brzuch i jestem przerażona....od kiedy wiem że przwoźnik wyruszył...jestem napięta jak struna 👀
wątek zamknięty
Tristia, trzymaj się dzielnie - podjęłaś najlepszą możliwą decyzję :kwiatek:
wątek zamknięty
atchame, ty kupiłaś Gąbiego czy jak? Jakiś tu ciekawy układ z met na dodatek widzę 😀 O co chodzi dziewczyny, kto jakiego konia sprzedaje/kupuje?
wątek zamknięty
Dzionka, ja sobie wzięłam w adopcję 🤣 Buddę/Badiego/Bacardiego/Grubsona/Gibona... no, konia wielu imion 🙄 z tej samej stajni, w której stoi jeszcze przez kilka h Tristowy rudy 🙂 oba rumaki 🤣 jadą na południe jednym transportem



wątek zamknięty
Tristia i Met trzymajcie się !
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
27 stycznia 2012 19:40
Tuptek, domcia406, lizzy, scarlett, cieciorka, dzięki!
wątek zamknięty
mam konia!!! 💘
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
28 stycznia 2012 07:27
Met gratulacje! w maju będziemy oczekiwać na mojego  😀
wątek zamknięty
Lizzy, no maj już za pasem! akurat najpiękniejsza pora roku... :kwiatek:



macie, podziwiajcie 😉
wątek zamknięty
pomyślałam, że też Wam przedstawię mojego trolla😉
oto Finka - oficjalnie Finura
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
28 stycznia 2012 09:18
Met ale bujny ogon  😍, czekam na zdjęcia pod siodłem
Nina śliczny  😉
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
28 stycznia 2012 09:41
Met-ja tez się cieszę, że cało i zdrowo chłopcy dojechali  🙂 Zapakowali się w 3 minuty mimo, ze ciemna noc panowała i grzecznie odjechali.Pozdrawiam serdecznie i niech się zdrowo Gibuś chowa  :kwiatek:
Mam nadzieje, że Gąbi też już cieszy swoja nowa właścielkę  😉
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
28 stycznia 2012 12:15
Met, a czy to nie jest czasem ten młodziak, którego miala forumowa Madzia (mam nadzieję, ze nie pomyliłam nicku, ta od arabka Hamita)? Po kontuzji szyi?
Piękna bestyjka 🙂
wątek zamknięty
Dla wyjaśnienia całego zamieszania. To ja kupiłam Gąbiego 😍 jest już u mnie jechał w jednym transporcie z Bacardim (chyba tak się pisze) i już bezpiecznie zaparkował obok mojej Czarnej  😀. Szerszy opis na rekreantach 🙂
wątek zamknięty
Milusia, dzięki za "zapakowanie" chłopaka - w poniedziałek odeślemy transportery :kwiatek:
Maleństwo, ten dokładnie 🙂
Atchame, musimy kiedyś umówić się na kawkę po tej przygodzie 🏇
wątek zamknięty
Jestem za 😅
Możemy się spotkać w "pół drogi: czyli w Krakowie co ty na to....?
wątek zamknięty
brzmi idealnie 🙂 tylko niech mrozy trochę puszczą, bo na razie nie chce mi się ruszać z naszej miłej farmy 😜 ale kontakt mamy, na pewno uda nam się ogarnąć sprawę 🙂
wątek zamknięty
Met, piękny  😍 ogon ma faktycznie bujny  😉
Nina, śliczna. Ale sądząc po zdjęciach postanowiła zmienić kolor skarpetek  😉
Jeszcze dwa dzisiejsze zdjęcia 😀
Ontario i kawałek Dżamiry



wątek zamknięty
No nie ma sprawy. Kontakt mamy, numer mój też masz także spoko.
Piękna łaciatka  😅
wątek zamknięty
ontaria - zgadza się!🙂 zdjęcie było robione akurat w wyjątkowo jesiennym grudniu i błoto było niesamowite! zabierając Finę z wybiegu mało butów nie pogubiłam😉

i cieszę się, że Wam się podoba😉 dla mnie oczywiście najpiękniejszy koń na świecie - miłość przeogromniasta  😍

muszę przyznać, że jestem zazdrosna o bujność grzywy srokacza - my jesteśmy w trakcie zapuszczania (szczerze to i jedna i druga:P)
wątek zamknięty
Witam, ponieważ czytam Was już od dłuższego czasu, chciałabym się chociaż przywitać i przedstawić 🙄

Jestem właścicielką dziewięcioletniego rudego świrka o imieniu Masza. Mam ją już od trzech lat i coś tam jeździmy na zawody skokowe, ale totalnie rekreacyjnie i dla przyjemności. Od paru miesięcy pracujemy trochę ujeżdżeniowo pod okiem kogoś kto sie na tym zna 😉 , bo po paru latach jazdy samotnie, mam straszne braki i złe nawyki 🙁
A oto mój konio:


P.S. Jestem fanką Burzy i Pioruna 👍 😁

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów 🙂 (może z trzech lub czterech mnie tu zna 😀 ) 😉
wątek zamknięty
po pierwszym dniu razem stwierdzam, że Badi trochę jeszcze zdezorientowany jest. myślał, że Metkę można sponiewierać 🤔wirek: wieczorem - jak dupcia nieco chłopakowi od padokowania zmarzła i złe emocje można było za pomocą brykanka uzewnętrznić - odpuścił z tonu i zmienił nastawienie do nowej obsługi.

aaaa co się będę ograniczać - ciąg dalszy spamowania Badim:



Ontaria, ogon trochę utapirowany podczas podróży - jutro się wyczeszemy, to obadamy, co z niego zostało 😉 dzięki za miłe słowa, ale chyba nie muszę dodawać, że krowy zazdroszczę!!! 💘 cuuuuuudooooooo!

Amasza, ładne rude 🙂
wątek zamknięty
Amasza, ale fajny ten twój rudzielec  🙂

To może my się tu wkońcu pokażemy... Nekan podczas środowego szaleństwa na padoku  🤣 :


wątek zamknięty
Amasza, Ty lepiej wstaw zdjęcie całej Maszki i pokaż jaki ma cudny rozłupany zadek!  🙂 Więcej więcej!
wątek zamknięty
Nekanowa, fajne to drugie foto, zgrabny konik 🙂

Amasza, ja też chcę zobaczyć rozłupany 🙂 dzięki w imieniu Piorka 🙂
wątek zamknięty
Met, określanie jej mianem krowy... no cóż można też tak. Aczkolwiek krów to ona się panicznie boi tak odchodząc od tematu  😁 Z Badiego to chyba wesoły konik jest  😀
Amasza, uwielbiam rude prawie tak samo jak łaciate. Twój koń cudo  😍
Nekanowa, piękny i czysty, aż się błyszczy  😀
wątek zamknięty
Katharina   "Be patient and trust in the process"
28 stycznia 2012 20:24
Mam kilka zdjęć z wczorajszego padokowania to wstawię, a co mi tam  😉

Siwa Misiak


I Młody


wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.