Co mnie śmieszy i bawi na re-volcie czyli koń by się uśmiał :) :) :)

Mnie rozbawił post bery7 w wątku o adopcjach:

Znajoma ma kłopot. http://www.facebook.com/media/set/?set=a.332334443465658.85190.100000673149385&type=1 Może ktoś zechce 2,5 owczarka?

Pogrubienie moje. To brzmi trochę jakby do przygarnięcia było dwa i pół owczarka. (chociaz może tak jest, bo nie link mi sie nie otwiera).
to ja poproszę to 0,5 - będzie mniejszy kłopot 😎
calore, a nie obawiasz się, co będzie tą połówką?  Bo różnie można trafić  😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
27 stycznia 2012 19:30
to ja wezmę to 2 owczarka, zawsze chciałam mieć duuuużego psa 😜
trusia dobra połówka nie jest zła  🥂
calore, teoretycznie tak - bo chyba z owczarków jeszcze nie robią takich połówek  😲
opis konia na sprzedaż  😁



sprzedam klacz
folblutka
rok urodzenia: 2003
maść: kasztanowata
odmiana:  na głowie
.......

😂
Fantazja, nawet moja siostra nie mająca z końmi nic wspólnego, wiedząc tylko to, co jej powiem, uśmiała się 😂
heheheh bo to śmiesznie brzmi, ja rozumiem odmiany są na głowie, nogach.... ale zawsze się pisze np. łysina, gwiazda czy skarpetka itp
ale to mnie rozbawiło  😁
Anderia   Całe życie gniade
31 stycznia 2012 15:40
Z wątku o oddawaniu/braniu konia w adopcję:

🏇 Helou  🏇
Chętnię przyjmę konia na stałe ... !
Jeżdżę 8 lat umiem wszytko to co powinnam
Poszukuję konia od 5 do 7 lat !
Wzrost ? Od 155 do 180
Maść ? Obojętnie
Płeć? Klacz lub wałach
Spokojny UJEŻDŻONY, miły, rodzinny.
PISAĆ NA PW < 3


😂
trusia słyszałam o winie z kota, nigdy nie mów nigdy 🤣
Anderia jak dla mnie, to autorka tymi kolorkami chyba chce nam coś przekazać 😎 🤣
ale ma panna wymagania  😁
i umie już wszystko  😁
no a biorac pod uwage, ze ma 12 lat a jezdzi od osmu to wiecie... w siodle urodzona, mozna powiedziec 😉
Jest taka książka „Koń mi robił za kołyskę”. Teraz wiem, komu jest poświęcona.  😵

Calore, jak to wino z kota?    😲
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 lutego 2012 14:17
Pilnie sprzedam

Derka w stanie nienaruszonym, założona tylko na jedną przymiarkę i na dzisiejszą noc.
Niepraną sprzedam za 120zł +15zł przesyłka (wysyłka natychmiast)
Upraną sprzedam za 140zł +15zł przesyłka (no i terzba będzie poczekać ze 2 dni aż wyschnie)



Poprostu padłam... 😎
Cytat pochodzi z wątku „Nietypowe końskie nawyki”.  Jego założycielka pisze 
Czy wasze konie mają też dosyć dziwne przyzwyczajenia których praktycznie nie da się oduczyć .
Mój koń np jest uzależniony od tarzania sie    😵
Czy jest po kąpieli , czy po jeździe , sucha czy mokra wraca do boksu i od razu sie tarza

Zaiste, nietypowy nawyk.    😂

Do listy równie dziwnych przyzwyczajeń dodaję jedzenie, picie, wydalenie i obwąchiwanie tego, co zostało wydalone. Również nie daje się ich oduczuć.  A szkoda, jak łatwo by było bez tych dziwnych przyzwyczajeń  😂   
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
06 lutego 2012 15:52
trusia widzę że myślimy podobnie  😉 stąd mój komentarz na tamtym  wątku: ,,...niesamowite..."  😎
zabeczka17, a co jest takiego dziwnego w ogłoszeniu agull? Pranie derki w pralni końskiej to właśnie ok. 20 zł, stąd różnica w cenie. Ja bym wolała np. kupić nieupraną i taniej, inni upraną, bo nie mają gdzie prać.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
06 lutego 2012 16:08
Dla mnie sam fakt sprzedaży nieupranych śmierdzących rzeczy końskich  budzi  odrazę...i nie ważne czy to czaprak czy to derka czy to bryczesy po 10 jeździe.
Jeśli są tego jakieś plusy chętnie je poznam.. oświeć mnie, a zwrócę honor

szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
06 lutego 2012 16:23
zabeczka17, zimowa derka konska to koszt prania nawet 40-45zl. Jezeli kon spedzil w niej jedna noc, to ja np. szukajac czegos na szybko i tanio, wolalabym nie doplacic tej sumy i dostac derke szybciej (i sporo taniej). Nie mowimy tu o oblepionej gnonem i smierdzacej na kilomentr derce po sezonie noszenia.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
06 lutego 2012 16:24
ja myslami bylam daleko przytej druiej opcji ;] w takim razie zwracam honor 🙂 :kwiatek:
zabeczka17, ja sprzedałam dwie nieuprane derki - i to raczej nie po 1 dniu noszenia, tylko mocno wyciurane, po całym sezonie. Też w ogłoszeniu napisałam, że sprzedam albo wyprane (drożej) albo brudne. Obie sprzedałam brudne, bo tak chcieli kupujący 🙂
Ja bym sobie na przykład chętniej kupiła brudną, ale taniej, bo mam możliwość, czas i chęci (nie budzi we mnie odrazy nic końsko-brudnego  🤣 ), żeby sobie sama wyprać, niż dopłacać, żeby było czyste.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
06 lutego 2012 17:39
a mnie tam gdzies tam skręca ;] oczywiście każdy ma swoje zdanie 🙂 :kwiatek:
cieciorka   kocioł bałkański
11 lutego 2012 18:22
trusia, rzeczywiście nawyk wyjątkowo nietypowy 🤣
cieciorka   kocioł bałkański
12 lutego 2012 19:08
bawi mnie rozmowa w wątku warszawsko stajnennym
Do irickman! Nie wiem,kim jesteś,ale zapomnij,że ci boks wynajmę! I nie dzwoń do mnie więcej w tej sprawie! I nie gadaj głupot na forum,
bo u P. Zdziśka jest super, czysto i przyjemnie. Za chwilę i moją stajnię obsmarujesz. Pewnie z każdej stajni cię wyganiają i szukasz jelenia.

🤣
Cieciorka, ja z kolei przyznam, że się już tam zgubiłam - Zdzisiek, Zięciu, Łaszyn, Wólka, Excalibur kontra irickman, ogier kontra wałach kontra wnętr, owies od dziadka, hodowla koni w pensjoncie, jakoś wmieszana w to jest majeczka, która chce rzygać, nawet wrotki zmienił tam płeć - jednym słowem nie rozumiem, o co chodzi.  😲 
trusia, Prawie wyplułam herbatę chcąc parsknąć śmiechem. Dobry post. 😁 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 lutego 2012 19:38
Czy tylko mi post zacytowany przez Cieciorkę wygląda jak rozmowa z alter ego? <zamknij się, nie, sama się zamknij, nie ty się zamknij! fcuk, rozmawiam sam ze sobą> 😂

Trusia, dobre podsumowanie 👍
A tak w ogóle to stwierdzenie: 

Do irickman! Nie wiem,kim jesteś,ale zapomnij,że ci boks wynajmę! I nie dzwoń do mnie więcej w tej sprawie! I nie gadaj głupot na forum,
bo u P. Zdziśka jest super, czysto i przyjemnie. Za chwilę i moją stajnię obsmarujesz. Pewnie z każdej stajni cię wyganiają i szukasz jelenia.

jest szczytem absurdu.

Bo jeśli excalibur nie wie, kim jest irickman, to jak może mu/jej(?) nie wynająć boksu?  🤔wirek:  Chyba, że nikomu nigdy żadnego boksu nie wynajmie.  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się