Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

izkadul ooo, a gdzie?
w schaffashoes.pl
znowu mają wyprzedaż  😀iabeł:
szkoda tylko, że nie ma rozmiarów..

gdzie mogę kupić takie buty, albo bardzo podobne:


moderosa.com

soincarmel

mogą być w internetowym sklepie, tylko, żeby były w Polsce  :kwiatek:
szkoda tylko, że nie ma rozmiarów..




rozmiarów jeszcze całkiem sporo 🙂 zal jaki masz

ps nie szukaj 40 bo hunter takich nie robi tylko 40/41  😉
cieciorka   kocioł bałkański
27 stycznia 2012 23:14
co sądzicie o takich butkach pocahootnas?



Kliknięte przed chwilą.
Ach, jak się cieszę i to tylko dzięki Wam, bo nie wiedziałam, że schaffie są wyprzedaże  😉
[quote author=korsik link=topic=8215.msg1279003#msg1279003 date=1327704895]
szkoda tylko, że nie ma rozmiarów..




rozmiarów jeszcze całkiem sporo 🙂 zal jaki masz

ps nie szukaj 40 bo hunter takich nie robi tylko 40/41  😉
[/quote]

Akurat nie o huntery mi chodzi, mówię ogólnie, że jest mało rozmiarów. Cokolwiek mi się spodobało to jest rozmiar 36 albo 37. No ale w końcu to jest wyprzedaż
Co o nich sądzicie? Bo mam mieszane uczucia  🤣
http://stylowebutki.pl/products/Livia-Black-PU.html
Pursat   Абсолют чистой крови
28 stycznia 2012 12:13
Dla mnie stanowczo nie. 😉
Zuź, są straszne  😵


[s]Wie ktoś, gdzie mogę kupić cienkie, okrągłe granatowe lub niebieskie sznurówki?[/s]
Znalazłam  😉
Jak dla mnie nie. Okropnie smutne połączenie kolorów, takie jakieś nijakie są  😉
No smutne ale wlasnie się nakręciłam na dunki i nie mogę znaleźć połączenia, które nie będzie na maksa dominować codziennego stroju. Nie jestem super kolorowym typem dlatego szukam w brązach ale wybór mały... 🙄
Jeśli chodzi o brązy to ja długo szukałam jakiś w odcieniach beżu, ale aktualnie wybór dunków jest niewielki i większość się błyszczy i połyskuje  😉
Pochwalisz się? 😉
To prawda, o złote/srebrne/brokatowe zdecydowanie łatwiej 🤔
Źle sformułowałam - nadal szukam bo nie znalazłam  😎
Łeee, to słabo 😉
Drogie warszawianki, czy w którymś ze stacjonarnych sklepów tej firmy uchowały się te własnie buty w wyprzedażowej cenie?

Jedyne zimowe buty jakie potrafię zaakceptować, a 500 zł za takie to jednak trochę za dużo. Będę bardzo, bardzo wdzięczna, pisałam do sklepu, ale nie otrzymałam odpowiedzi...
cieciorka   kocioł bałkański
29 stycznia 2012 10:09
Ramires, jak dla mnie jedyne dotad jakie sama mogłabym mieć, ale ja niedunkowa 😉
A mnie kuszą conversy z flagą USA  😜
O takie http://allegro.pl/converse-flaga-usa-2011-flaga-38-jak-nowe-i2073286146.html
alexz, piękne są! aczkolwiek mogłyby być żywsze kolory bo te sprawiają wrażenie wyblakłych  😁
pippi - ale i tak szał jest 😉) szkoda tylko, że takie drogie  🙄 jak byłam w wakacje w USA to kupowałam conversy za połowę polskiej ceny... ;/
czy topshop ma polską stronę internetową przez którą można robić zakupy?
Znalazłam buty a zza granicy wolałabym nie zamawiać
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 stycznia 2012 17:00
jak się nazywają takie buty?
noen   A story of a fighter of our human race
29 stycznia 2012 17:09
alexz, [[a]]http://i.pinger.pl/pgr203/850ab1bd002cca3b4ec830b0/CONVERSE%2BUSA%2BFLAG%2BSPRZEDAM[[a]]!!!!.jpg te sa duzo ladniejsze 😉 Sama sobie takie sprawilam. Co prawda 350zl poszlo, ale nie zaluje, sa przeswietne! 😍 Ogolem, jeszcze mam koszule granatowa w gwiazdki, a z krotkimi spodenkami jeansowymi i tymi conversami wyglada nieziemsko! 💘
noen - właśnie takie chciałam  😍 jakieś parę tygodni temu były na allegro, ale już ich nie ma :c Chwilowo chcę sobie sprawić 2 czapraki eskadronowe, więc z trampkami się wstrzymam aż się zrobi cieplej, narazie pośmigam na imprezy w klasycznych granatowych conversach 😉
madmaddie o ile się nie myę to creepersy 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 stycznia 2012 17:24
Ramires dzięki  :kwiatek:
Trochę jeszcze nie ta pora, ale może ktoś gdzieś widział różowe vansy? Szukam i szukam polskie strony to aż żal, ale nawet na ebayu ciężko, tylko z ameryki, a niestety nie ma możliwości wysyłki..
Scottie   Cicha obserwatorka
02 lutego 2012 19:33
Gdzie można w PL (Warszawie) kupić ORYGINALNE Lity Campbella? Allegro nie wchodzi w grę, za bardzo boję się replik z Chin 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się