Wrocławianie :))

Ok to jest nas już dwie  😁
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
26 stycznia 2012 12:26
Ja też się piszę na spotkanie. Co do terminu to wszystko jedno, byle nie weekend 🙂
Mi w sumie pasuje każdy dzień wieczorem lub po godzinie 16 🙂
ovca   Per aspera donikąd
27 stycznia 2012 20:26
Po 10 tym ja też się piszę 😉

tak z innej beczki- możecie polecić jakieś fajne zajęcia pilates we wrocławiu?
halo voltopiry!

jest fajny groupon, może się wybierzemy?
http://www.groupon.pl/oferty/wroclaw/osrodek-jezdziecki-adonai/2920243

mnie aż korci żeby pójść  🏇
25zl szkoda....
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 stycznia 2012 20:53
Za tą kasę lepiej kupić dobrą szarmę w Sfinksie  😀iabeł:
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
27 stycznia 2012 20:58
ovca ja chodzę od 2ch tygodni do Lady Fitness Club 😉 Sporo fajnych zajęć popołudniowych 😀 oprócz siłowni 😉
azja   koń pleśniowy
27 stycznia 2012 21:19
subaru2009  no to ambitnie - gratuluję wytrwałości  :kwiatek: byłam tam raz w zeszłym roku żeby nabrać kondycji przed wiosną. Następnego razu już nie było - moja silna wola okazała się za słaba  🤣 ale generalnie miejsce bardzo fajne. bardzo zróżnicowany program mają i żaden meścizna się nie kręci. Znajoma tam chodzi na spalanie tłuszczu z tyłka i sobie też chwali.
halo voltopiry!

jest fajny groupon, może się wybierzemy?
http://www.groupon.pl/oferty/wroclaw/osrodek-jezdziecki-adonai/2920243

mnie aż korci żeby pójść  🏇


Bierzemy cały pakiet, nie ma co! I to szybko zanim dotrze do nas, że to bez sensu!
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
27 stycznia 2012 21:25
azja to dopiero początek  😁 kryzys dopiero przede mną. Ale chodzę z koleżanką, chodzimy na te same zajęcia, na siłkę też razem. Tak raźniej. Jak jednej się nie będzie chciało, to druga będzie ciągnąć😀 Mi właśnie pasuje to, że tam jest BRAK facetów, oprócz Tomka :P. I jeszcze jakiś koleś mi miga od czasu do czasu, ale to chyba facet której z trenerek , nie wiem czy tam pracuje czy nie. Ja nie na widzę siłowni. Nudzi mnie. Ale popołudniowe same krzyczą do mnie "Chodź, chodź!". Więc idę na popołudniowe i potem przepycham się siłą na siłownię ;P fuuuuj.
ovca   Per aspera donikąd
27 stycznia 2012 21:26
miejsce bardzo fajne. bardzo zróżnicowany program mają i żaden meścizna się nie kręci.


ufff, czyli nie ma spoconych lansiarzy w obcisłych koszulkach puszczających oczka z bieżni?  😁
ja się muszę trochę rozruszać...ostatnio w pracy aż mi się głupio zrobiło, jak dwa razy starszy ode mnie geodeta musiał PRZECIĄGAĆ mnie na drugą stronę płotu, który sam chwilę wcześniej przeskoczył jak sarenka  😁
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
27 stycznia 2012 21:28
ovca nie ma 😀
azja   koń pleśniowy
27 stycznia 2012 21:32


geodeta musiał PRZECIĄGAĆ mnie na drugą stronę płotu, który sam chwilę wcześniej przeskoczył jak sarenka  😁
[/quote]

no nie narzekaj - nie miałabym nic przeciwko temu jakby facet w sarniej formie przerzucał mnie / mną przez płot
Za tą kasę lepiej kupić dobrą szarmę w Sfinksie  😀iabeł:

albo ponad dwie szamy w trzebnickim chinczyku  😜
jestem bardziej za szarmą  😍
Wiecie gdzie we Wrocławiu można zrobić test na nietolerancję pokarmową ??  :kwiatek: :kwiatek:
Ruda_H   Istanbul elinden öper
28 stycznia 2012 18:55
tulipan, robiłam na Sienkiewicza
Wrocławianie, może to nie miejsce, ale wklejam wszędzie, coby psinka się znalazła..


Wczoraj, tj. 29 Stycznia w nocy, w dzielnicy Karłowice ( okolice: Różanka, Psie Pole, Sołtysowice) zaginął mój pies.

Midas, 8 lat, pies duży - masowo bardzo, sięga jakoś do połowy ud, sierść złota, szata średniej długości, falowana, ogon długi. 


Midas jest bardzo spokojnym i przyjacielskim psem. Reaguje na swoje imię, bądź przezwisko - Misiek.


Ostatni raz widziany w parku na ul. Kasprowicza. Jeżeli ktokolwiek widział Midasa - który może być obecnie wszędzie, proszę o natychmiastowy kontakt pod numerami telefonów:

605999851 Violetta

691999236 lub 605061130 Vanessa


Dla znalazcy nagroda, bardzo proszę o pomoc i wszelkie informacje.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
30 stycznia 2012 18:09
Shantowa wklej proszę zdjęcie, pewnie masz jakieś 🙂
z tego wszystkiego zapomniałam..

Dziewczęta znacie jakiegoś dobrego  lekarza sportowego? najlepiej niedaleko bielan/krzyków?
Potrzebuję zaświadczenie na kurs sędziowski..
ten jest fajny- blisko Renomy http://www.lekarz-sportowy.pl/
masz jeszcze do wyboru stadion olimpijski 😉
senk ju rtk! 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 lutego 2012 15:15
Dziewczyny kiedy jakieś koryto robimy? :P
wiecie, że jest festiwal pizzy? 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 lutego 2012 17:34
wiecie, że jest festiwal pizzy? 😀


Ritka :P ale tym razem idziemy do Sphinxa :P
pfff :P:P

To kiedy idziemy na festiwal?  :kwiatek:
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
06 lutego 2012 21:35
Na festiwal jak nie będę na diecie 😀  😁 Sphinxa jakoś przeżyję  😁

Po 10 tym ja też się piszę 😉

tak z innej beczki- możecie polecić jakieś fajne zajęcia pilates we wrocławiu?


Ovca ja byłam na pilatesie w Willi Parkowej ostatnio i mnie się podobało, tyle że ja zielona w temacie. Ale spróbować warto 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się