Zima 2011/2012

ziiiimno, pod Warszawą raniutko bylo -12

sloneczko swieci
ash   Sukces jest koloru blond....
27 stycznia 2012 08:13
Jak wyjeżdżałam z domu to było -10.Ciekawe ile było w nocy?
-17  😎
Coś czuję, że sanie mnie jutro już nie ominą.
Może fotki porobię to pokażę. Ech... a już miałam nadzieję.
Aktualnie -8, nad ranem było -11 (Bielsko-Biała). Jestem chora i nigdzie się nie ruszam. Chusteczek powinno mi wystarczyć  😉
Gillian   four letter word
27 stycznia 2012 08:46
kurde... jest -3 około, śniegu nie ma więc zamarzło to cało błoto, w którym pływaliśmy od tygodni. Masakra, gruda taka że ja się boję chodzić a gdzie tu konia wypuścic? :/
Niektórzy górale mówią, że ruski wyż ustala się zwykle na dwa tygodnie.
Szlag by to.
m.indira   508... kucyków
27 stycznia 2012 20:54
no auto mi odpalić nie chciało, -10 było jak go do garażu wstawiłam, benzyniaka czas ruszyć
-13 jest teraz i podejrzewam, że jeszcze spadnie.. (okolice Grójca- Mazowieckie)
chyba Was przebiję... podczas rannego karmienia zarejestrowałam -18 😉
samochod mowi nyny... 🤔
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
28 stycznia 2012 04:52
O 5 w Łodzi było -15 🤔wirek:
U nas w tej chwili - 20
(Ok. tarnowa )
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
28 stycznia 2012 07:24
wlkp tez zimna, ale u nas sniegu ani widu, ani slychu 🙁((... a mi sie marzy foty quniom popstrykac na sniegu  🙁 a tu d*** .... 😤 😤 😤
Śnieg był parę dni temu, ale tyle, co kot napłakał.  😉 Wg prognoz ma jeszcze popadać, ale jak do połowy lutego się nie objawi to raczej próżne nadzieje.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
28 stycznia 2012 20:33
u nas dzięki bogu na minusie ale śnieg nie sypie.
Konie odpoczywają od błota... Niech tak już zostanie.
azja   koń pleśniowy
28 stycznia 2012 23:59
dokładnie rok temu przeprwadzałam sie z koniną. śniegu co prawda było sporo, bo teraz nie ma nic, ale było tak samo mroźno a duży mróz trzymał się bardzo długo. Widziałam długoterminową prognozę, i od połowy lutego u nas  💘 tzn dolnośląskie  💘 idzie wiosna.  Gorąco ją przywitamy  😅
u nas na Podlasiu straszą, że za tydzień może być nawet -36 przy gruncie... !! kosmos:/
omamo
no to się jeszcze bardziej raduję na samą myśl o powrocie w rodzinne rejony na dni kilka.
ale za to 7. lece znowu do Madrytu!  💃 na plusie 11 stopni!
azja   koń pleśniowy
29 stycznia 2012 00:13
My z tej strony PL nie przyzwyczajeni do takich temperatur. - 36 brzmi lekko abstrakcyjnie. Trzymajcie się ciepło. Woda w poidłach to na bank pozamarza .... Mrozy mrozami, ale i tak zima w tym roku jakaś taka cherlawa. Ja nie narzekam, ale robale na wiosnę to nas zjedzą. 
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
29 stycznia 2012 09:11
-36 przy gruncie no padłam 😵
Ciekawe jaka bedzie odczuwalna.... domyslam sie ze z -20  🤔
Ciesze sie ze mieszkam na zachodzie...
Pogoda prawie idealna! Dawno nie czułam się tak dobrze 🙂 Ciśnienie prawie 1040 hPa, brak opadów, brak błota. Gdyby tylko nie było wiatru i temperatura nie była tak niska, byłabym w 7 niebie 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 stycznia 2012 12:08
u mnie ok -8/-10 i gdyby nie wiatr było by cudownie.  🙄 wiatr i mróz to bardzo złe połączenie, a szkoda, bo świeci słońce, ale jest zimno, czyli idealnie 🙂
U nas jest piękna pogoda 🙂 Świeci słońce i -4. Ale w przyszłym tygodniu ma być już -30  🤔
Dawno nie czekałam tak na wiosnę  🙁
Nie wiem ile jest na minusie ale wczoraj nam koła zamarzły przy ciągniku , musieliśmy polewać wodą żeby napędy odmarzły  🤔wirek:  dwa akumulatory siadły w autach ,woda zamarza i trzeba latać nalewać wodę na bieżąco dla koni .Super żyć nie umierać  :/
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
29 stycznia 2012 18:29
Nienawidzę zimy, zimna, mrozu, śniego...  👿

Rano było w Szczecinie(północne rejony miasta) jakieś -11, teraz ile jest to nawet nie wiem i chyba nie chcę wiedzieć.

Niech już znowu będzie temperatura na plusie, błagam!
Zagłębie Dąbrowskie melduje, że w piątek wieczorem było -15, wczoraj w dzień -10, dalej już bałam się patrzeć. pomysł, żeby wracać na ferie w jesiennej kurtce był wielce nieprzemyślany. w samochodzie na szczęście nowy akumulator, ale do jazdy musiałam ubrać rękawiczki bo kierownica była lodowata po staniu 2 godziny na dworze przy -12 :/
ash   Sukces jest koloru blond....
30 stycznia 2012 08:08
wcale mi się to nie podoba! z dnia na dzień będzie zimniej 😵

http://pogoda.interia.pl/miasta?id=11982
Niektórzy górale mówią, że ruski wyż ustala się zwykle na dwa tygodnie.
Szlag by to.

ajć! czyli jeszcze z 2 tygodnie mrozu!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się