Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

Klami boska sesja!

Ja też jakoś nie mam czasu pisać tu ostatnio,bo zaglądać zaglądam, ale to wszystko wina takiej jednej pracy inżynierskiej, którą trzeba było w koncu napisać, ale jako ze juz napisana to i mogę tutaj coś zaktualizować🙂

U nas ogólnie dobrze, tzn Fundi ma narazie przerwę mam nadzieję, że krótką bo leczymy strzałki🙁 ale też dzisiaj przypadkowo na zimową w koncu sesje się załapaliśmy:




Tymczasem ja dalej sobie instruktoruję i jeżdże różne konie więc nie narzekam, co będzie dalej zobaczymy🙂
wątek zamknięty
Magdzior, uroczo razem wyglądacie 🙂
wątek zamknięty
Pierwsze i ostatnie, SUPER  👍
wątek zamknięty
Magdzior, nie do poznania ten koń :O Super super!
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
28 stycznia 2012 20:34
Magdzior, Fundi super, ale i ten drugi koń mi się podoba i to oko 😁 Po czym on/ona? Jeśli możesz napisać.
Ale tez strasznie mi się podobają te okna na hali 👀
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
28 stycznia 2012 20:37
To i my się z dzisiaj pokażemy :kwiatek:
Zdjęcia masakrycznej jakości, bo telefonem, ale muszę się pochwalić, że "Pams zabijaka, potwór,który wszystkich morduje", że tak o to dzisiaj sobie jeździliśmy 🙂




I tutaj Nirv na Pamsie bez ogłowia tylko wodzę przeplatane za szyję 🙂 nie wierzyłam dopóki nie zobaczyłam, że na Pamsie się tak da :kwiatek:

I taki miluchne 💘

Przepraszam za jakość i ilość :kwiatek:
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata, jak dostane jeszcze jakieś fajne ujecia to dodam. 😉 😉

Magdzior, dzieki ! Ślicznie z Fundim razem wyglądacie.

wątek zamknięty
A ja sie zastanawiam czy mój kon jest ogierem jeszcze 😉 Na zdjeciu z klaczą. Pół dnia stały obok siebie i sie miziały po grzbietach, za uszkami, po szyi 😉  😜 Kobyłka jest starsza od Pinia bo ma 24 lata 😉
I  od kad może podchodzic do ogrodzenia Pinio stał się zakochany, skonczył byc agresywny w stosunku do innych koni i nie popisuje się, co mnie oczywiście niezmiernie cieszy.
wątek zamknięty
Burza, Aroid, Klami, Dzionka, Bischa,  dziękujemy 🙂

Dzionka w sensie, że Fundi nie do poznania? bo to dwa różne konia🙂 choc fundi też się zmienia i mam nadzieję, że wygląda coraz lepiej, żebra już zakrył i mam nadzieję, że się zacznie umięśniać, tym bardziej denerwują mnie te strzałki🙁 no lewa go wyraźnie boli i nierówno chodzi, w tym tygodniu ma być kowal, póki co leczymy...

Bischa a to akurat gościnnie, ogier Kreol --> http://www.bazakoni.pl/horse_7294.html strasznie fajne konisko 😍

Jeszcze taką sympatyczną 5-cio latkę ostatnio jeżdżę, ale póki co lepszych zdjęć nie mam:
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
29 stycznia 2012 08:40
Tristia-jeszcze raz dzieki, a dla Ciebie  :kwiatek: za te wszystkie dni razem, smiechy, wygłupy, tereny, pomoc, i za to, że byliście  🙂
kujka-Rudziaki całkiem dobrze, Zwiastun pracuje regularnie, jestem z niego zadowolona, mam nadzieje, ze uda mi sie ogarnac kwestie finansowa i nadal wyjezdzac raz w miesiacu na treningi, bo szczerze mowiac nie wyobrazam sobie swojego jezdziectwa juz bez tego. Kazdy wyjazd do ogrom wiedzy i kopniak by w domu pracowac dalej, starac sie i przezwyciezac slabosci. Ale przyznam szczerze, ze ostatnio mialam przeogromny kryzys, wszystko mi sie zawalilo na glowe, nawet jazdy na Rudym nie cieszyły i mialam glupie mysli by go sprzedac...nawet sklecilam ogloszenie  🤔 Ale na tym sie skonczylo  😉 Nie ma co narzekac na konia, tylko brac sie za siebie  😀 Po tym kryzysie mam jakos jeszcze wiecej zapalu do pracy nad sobą  😉
A co u Ciebie i Gilka?jezdzisz regularnie, czy nie masz teraz czasu?Uraczylabys nas jakimis foteczkami z jazd  :kwiatek: 🙂
wątek zamknięty
Hypnotize, ale super! Fajnie patrzeć że się socjalizuje, oby tak dalej 🙂

wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
29 stycznia 2012 10:17
Tristia świetny kantar 🙂 oby konisko dobrze się miało w nowym domu
malina dzięki :kwiatek: wiesz zdjęć jest sporo, ale zgrać niestety nie ma jak, mam nadzieje, że uda mi się to w środę, a wtedy nie omieszkam się fotami podzielić. A gdzie wyjechałaś?wybacz, ja nie na bieżąco, więc mi umknęło.
Brzask pewnie tak, nie wiem tylko czy mój koniś podzieliłby moje zdanie-raczej wątpie 😁
Klami piękny pychol i ładny strój konisko ma 😜
Burza mam nadzieje, ze wytrwa, a ja bd mogła sie fotami cieszyc😀
atchame najlepszego dla Ciebie i nowego nabytku :kwiatek:
Magdzior drugie świetne 😀 zazdroszcze możliwosci bycia czynnym instruktorem i jazdy w takich warunkach jakie widac na ostatnim
Hypnotize z tego co pamietam to najmłodszy nie jest i krył, więc ogierze zachowania pewnie w jakiejs mierze beda😉 pieknie sie prezentuje portretowo

Moje konisko wprawdzie nie tyje jeszcze, ale energia go rozpiera jest wesoły i pogodny, więc samopoczucie jest raczej ok. Czeka nas wizyta kowala...przez tyle lat nigdy problemów nie było,a ostatnim razem po wizytach weta, jak przybył kowal to koń był nie do opanowania, a próby werkowania tylnych kopyt skończyły się na tym, że oberwałam mega kopa-pierwszy raz w zyciu od swojego konia. Mam nadzieje, ze tym razem kopyta zostana zrobione i obejdzie sie bez takich atrakcji, które koncza sie problemami z biodrem jakich sie nabawiłam.
Tęskni mi się za takim stanem mojego konia🙁zdjecie z 2010 z września)
wątek zamknięty

Pokazałam się już w wątku "Zdjęcia Naszych Koni" to i tu wrzucę jedno, na razie ulubione  :kwiatek:
wątek zamknięty
Aroid jej, ale to Twoje konisko szerokie  😜
Hypnotize Pinio podrywa dojrzałe kobitki. Może lubi tzw. pumy 😁
wątek zamknięty
Dziękuję wszystkim bardz serdecznie za ciepłe przyjęcie 😅
W zdjęciach naszych konie jest kilka fotek na początek. Zaznaczam że mam ich duużo, ale nie ccę zaśmiecać za bardzo więc stopniowo pokazuję  😅
wątek zamknięty
Klami fantastyczne zdjęcia! Wyglądacie niesamowicie w tej zimowej scenerii 😉
incognito zima minie, konik wróci do takiej formy  :kwiatek: Trzymam kciuki za kowala - oby nie został poczęstowany pieszczotliwym kopniaczkiem (i Ty też, oczywiście, nie)! A ja wyjechałam do Poznania  :kwiatek: Już na stałe. Tymczasem spędziłam weekend w ukochanym świętokrzyskim, w ramach odwiedzania starych kątów.

A mnie udało się odwiedzić jedną z moich pierwszych wielkich końskich miłości - Steryda  😍
Po raz pierwszy w KR:

Tak strasznie stęskniłam się za tym futrzakiem!
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
29 stycznia 2012 13:28
kujka  😀 Dzisiaj też wykorzystaliśmy Twojego bałwana do niecnych celów 😎
Dragona, jak to Dragona, z początku w ogóle nie ruszył 😉 Przez chwilę tylko spojrzał podejrzliwie, ale potem się zintegrował z nowym kolegą 🙂
Seria filmików dla wytrwałych 😉 Wybaczcie żenujące komentarze, ale ja nie potrafię filmować i nic nie gadać :P



🤣

😉
wątek zamknięty
Raven i tak oto mam nowego re-voltowego ulubieńca 😍 zabójcy bałwanków są w moim typie 😁
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
29 stycznia 2012 13:49
Klami
Przepiękna sesja! 😀

Raven
Ale z niego słodziak 💘
A Twój komentarz skojarzył mi się z tym:
😁

Co tam w ogóle u Ciebie i Smoka? W ogóle się nie udzielasz w KR... 😉
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
29 stycznia 2012 14:25
To ja zamieszczę filmy z zeszłego tygodnia z kawałka treningu, może nie jest najlepiej, ale chyba najgorzej też nie.. 😡

A więc ja z Atlantykiem :  🤣







wątek zamknięty
A ja znalazłam jeszcze takie zdjęcie z Muskatem z poprzedniej niedzieli:


I coś absolutnie ciekawego - Muskat wybijający się do pieszczotliwego baranka  😂

Żałuję tylko, że zdjęcie niezłapane w lepszej "fazie lotu"...

I zmykam  :kwiatek: Miłej niedzieli!
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
29 stycznia 2012 15:04
malina dzięki dzięki tez mam taką nadzieje 🤣 rozumiem, ze konisko nie powędrowało z Tobą?
fajnie odwiedzic stare końskie miłości 😉
wątek zamknięty
xxmalinaxx Muskat stoi na Woli ? Przepraszam za 🚫 ale na czym tam teraz w końcu stanęła cena pensjonatu ? 🙂
Medziiik bardzo fajne konisko, ale naprawde podziwiam go że nie zasnął bo tempo wręcz umierające a do tego 15 minut uporczywego jeżdżenia w kółko bez jakichkolwiek urozmaiceń.
Magdzior ale przystojny ten Twój chłopak 🙂
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
29 stycznia 2012 15:21
Demonowa - urozmaicenia były wcześniej to jakaś końcówka jazdy, tempo takie bo chcemy, żeby nie zapierniczał, a jak się już "rozluźnił" to nie mam siły go wypchnąć, a z batem wsiadać nie mogę bo koń się boi. Ogółem jazda git tylko, że było dość dużo koni + lonża na środku hali (na której kobyła chciała mi non stop zawalić z dwu rury). I musiałam głównie na wolcie zostać.
wątek zamknięty
Raven haha genialny, ile ten bałwanek już przeszedł, najpierw Gil, teraz Dragon... 🤣
Medziiik co tak tuptacie w miejscu? Nie musicie zapieprzać, ale trochę energii, wyciągać nogi! 😉

My w końcu załapaliśmy się na jakieś zdjęcia z naszego szalonego, stępowego pseudo-treningu.


i na koniec takie pocieszne 😉
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
29 stycznia 2012 17:39
Atamanka, ależ go chyba dawno nie pokazywałaś! Jaka fajna kulka z niego 🙂
wątek zamknięty
Hermes ano nie było co pokazywać, od listopada raczej się obijamy, najpierw było trochę zamieszania związanego z nową stajnią, potem dwa moje wyjazdy a teraz podłoże i temperatury niezdatne do jakiejkolwiek roboty 😉 Strasznie włochaty się zrobił, przynajmniej ukrywa brak mięśni 😎
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
29 stycznia 2012 17:46
Atamanka, pokazuj go częściej, bo bardzo lubię na was patrzeć, ogólnie fajną parą jesteście :kwiatek:
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
29 stycznia 2012 17:53
Hermes hihih jakie buziole 😀 😀
xxmalinaxx hihi ależ baran  😂
Medziiik czemu takie tuptanie w miejscu a nie rozjechanie w przód?  😉
Atamanka jaki słodki on jest  😎 😎 my też stepujemy z Lolesławem 🙂



ciepłe pozdrowienia dla całego kącika  :kwiatek:




wątek zamknięty
Hermes A skąd ta biała kreska na oku na każdym zdjęciu?  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.