Sesja/Studia i t d ;)

michal, ja chodzę, jeździectwo na wfie miażdży :]
Cariotka, a TY nie studiujesz przypadkiem ratownictwa? Jakoś tak mi się wydawało  😉
ja miałem inną sytuację, bo na wf na jeździectwo zapisałem się nie umiejąc nic :P i od tego moja przygoda z jeździetwem się zaczeła 😉 i mi się podobało bardzo 😀 no i na 12 os były 4 początkujące 😀 a na drugim roku zorganizowalem fakultet z jeździectwa z Hanią w Botoi 😀 i na fakultecie były osoby co chciały jeździć i było naprawde fajnie i dużo się nauczyłem 😉 a na wf "piety w dół, palce do konia, plecy proste" ale i tak było super, uwielbiałem - chodziłem na wszystkie 3 grupy i jak kogoś nie było to się wbijałem na dodatkową godzine 😀
ciekaw jestem czy mnie jeszcze pamięta :P
Cariotka   płomienna pasja
29 stycznia 2012 19:42
remendada Carunia studiuje ratownictwo, ja prewencję wet.
haha...no ja zapisałam się na jeździectwo po 12 latach jazdy...tylko po to żeby wrócić do czasów szkółki jeździeckiej....pamiętam stare dobre czasy jazdy w zastępie i pięt w dół....warto było sobie coś przypomnieć 🤣
ehhh... kolejny dzień mi uciekł (miałam nalot rodziny...) i mimo egzaminu nie jutro, a we wtorek, wlaśnie zarywam nockę, żeby trochę nadrobić stracony czas:| ktoś jeszcze markuje??
sei   . let's grow old together & die at the same time .
30 stycznia 2012 00:56
ja markuję. uczę się na przemian z usypianiem  😵 a jutro o 10 rzeźnia...
rowniez markuje. Dzisiaj o 8 rano kobyla - pedagogika.

sei, a wiesz ze my sie znamy? 😀
oooj dziewczyny to będę mocno trzymała kciuki!!!😉

ehh przerobiłam 2 rozdziały z 14 (a wśród tych 12 nie przerobionych jest koło 4 takich meeega długich🙁 masakra!)
sei   . let's grow old together & die at the same time .
30 stycznia 2012 01:49
sienka, teraz już wiem 😉 nie wiedział, że na forum jesteś 🙂

breva, masz czas. dasz radę  🏇


[center]KEEP CALM i posadź międzyplon ścierniskowy 😵[/center]
Breva, spokojnie, do wtorku kupa czasu, dasz rade!😉

sei, no ba. Jakbys kiedys miala jakies okienko na SGGW bedac daj znac, mam rzut beretem, wpadne na spacer z psami 😉

ide pod prysznic, inaczej zasne. 5 godzin do egzaminu...
sei   . let's grow old together & die at the same time .
30 stycznia 2012 05:50
sienka, no problem. zapraszam 🙂

to bardzo nierówna walka u mnie... powoli mam dość a z materiałem i tak jestem w lesie...
Baaardzo proszę o kciuki dzisiaj o 9 za mnie !! Ostatnie dwa egzamin boję się strasznie..mega duzó materiału i chyba nie wszystko zdążyłam ogarnąć 😵
sei   . let's grow old together & die at the same time .
30 stycznia 2012 06:48
Belcia, będą kciuki 🙂

też poproszę o 10.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
30 stycznia 2012 07:14
Eh, idę na dzisiejszy egzamin na łyso. NIC się nie uczyłam, ale jakieś ogólnikowe wiadomości mam. Może mi się ida zdać to COŚ. Proszę o kciuki 🙂
sei, Belcia, trzymam kciuki! 🙂 🙂

honey, Ty masz jeździectwo w ramach wf? :->
Sankaritarina, mamy na rolniczym w krakowie. Po tylu latach niejeżdżenia nawet to mnie cieszy, ale współczuję początkującym 😉
honey, Ekstra! 🙂 Choć podejrzewam, że to masówka, ale i tak jak sobie pomyślałam o wfie, jaki musiałam przeżyć, to jeździectwo w ramach wf wydaje się być spełnieniem marzeń. 😁 Choć z drugiej strony, przez ten swój wf sporo schudłam, to jest plus! 😁
na UP w Lublinie też jest jeździectwo w ramach wf-u 😉 w sumie dopiero od zeszłego roku, wczesniej tylko zoot hkij miał. W tym roku nawet zrobili więcej grup (rok temu były 2 - "zaawansowana" i początkująca)
U mnie sala by nie przeszła, a na konie chadzałam z chęcią, w drugim sem. będzie słabiej, bo będę miała zajęcia w okolicach 8 rano, ale przynajmniej się pohartuję 😉
Cariotka   płomienna pasja
30 stycznia 2012 09:03
ja jeździłam do Podskalan na 8.30 i było ciężko ze wstawaniem 😵 w drugim semestrze nie zapisuje się na pewno na konie bo szkoda mi kasy i już sobie przypomniałam jak to być w szkółce😀
sei są kciuki  🏇

Ja też proszę o kciuki o 12 - ekonomika  😵
A jutro kolokwium z SIPu, w środę egzamin z gospodarki odpadowej, a w piątek toksykologia  🙄
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
30 stycznia 2012 09:24
Dziewczyny i chłopaki rozwalcie to co macie rozwalić  😁
5 z zoologii na koniec  💃 jeszcze tylko dwa zaliczenia, a później już 'tylko' egzaminy...
5 z filozofii, 5 z łaciny, 5 z niemieckiego.., jeszcze tylko dwa egzaminy i wolne 🙂

Boję się strasznie piątkowej historii, materiału, że hu hu.

Przed chwilą wróciłam z filozofii, dowiedziałam się, że gdyby stawiał 6.0 z egzaminów, to miałabym takową wpisaną 🙂 Humor poprawiony!

..ale zaraz go zepsują wkuwając powoli 600 stron...
Cariotka   płomienna pasja
30 stycznia 2012 11:51
to do kiedy masz czas na zaliczenia? my już mamy sesję🙂 i pierwsze terminy...mi jeszcze została chemia do zaliczenia ale egzamin mam za tydzień i jutro do niej jadę.
Sesja trwa, egzaminy już są. Mam o tyle fajnie, że moja obecna grupa liczy 10 osób,więc w ciągu godziny po egzaminie znam wyniki 😉
Dzięk dziewczyny!! :kwiatek:

Obydwa z poprzedniego tygodnia zdane, żeby jeszcze te dwa pchnąć i będzie dobrze ...hmm wyniki w środę , więc póki co FERIE !!!
ja ostatni egzamin mam w poniedziałek o 16, potem, mam nadzieję - wolne! 🙂
Cariotka, ja też już mam sesję, ale kupa ludzi jeszcze nie zaliczyła ćw, dlatego prowadzący dają czas aż do samego egzaminu. Ja zoologię mam w przyszłym tyg, a w ten czw anatomię, a jeszcze są ludzie, którzy mają nie zdane nawet dwa kolosy... Do 13 lutego mam do oddania pracę zaliczeniową, a jutro idę po wpis z angielskiego i pozostaje tylko nauka do egzaminów. Znowu tylko 😉
Cariotka   płomienna pasja
30 stycznia 2012 12:28
ja zool i anatomie zaliczyłam w tamtym tygodniu, chemię mam zamiar w tym...ale zobaczymy co z Tego wyjdzie 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się