moda, ciuchy etc...

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
29 stycznia 2012 20:59
o tym też pomyślałam 😁 ale nie wiem w ogóle gdzie bluz tego typu szukać. Bo myślę, że może całą bluzę nie bardzo, ale nadruk z przodu na pewno dałoby się załatwić. Tak jak np. bluzy UHM.ANYWAY (na facebook'u) sprzedawane chyba za 149zł tylko dla tego, że mają 'pejzażyk' z przodu 🙄

Na te też się już czaiłam ale jednak ta cena... o ile sie nie myle to jest nawet większa niż 149zł

edit: 160zł
noen   A story of a fighter of our human race
29 stycznia 2012 21:27
Gdzie je kupie? *____*
noen   A story of a fighter of our human race
29 stycznia 2012 22:04
Ramires, dziaa! :kwiatek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
30 stycznia 2012 19:14
A ja potrzebuję pomocy 😅
Gdzie znajdę taki krój sukienki tylko niebieską? 🙇
Potrzebuję na wesele + do tego szpilki nude? 🙂
A ja potrzebuję pomocy 😅


Taka niebieska 🙂 ?

też dziś szukałam sukienki, i przypadkiem na nią wpadłam, strasznie mi się podoba tylko zastawiałam się czy jako świadkowa mogę iść w takiej sukience, nie za skromnie?

edit.
i jeszcze jedna sukienka

Hermes,  skad jest ta sukienka ?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
30 stycznia 2012 20:08
W&P, ooo coś takiego właśnie, dziękuję :kwiatek:
Fanga, w googlach znalazłam 🙂
Hermes,  skad jest ta sukienka ?


Na allegro znajdziesz tą sukienkę  😉
Hermes KLIK i KLIK, ale wg mnie szpilki nie nude.. Czarne, albo jakiś jaskrawy kolor, przepraszam mam obsesje na punkcie neonów ostatnio  😉
W&P super ta pierwsza! A czemu nie wypada? Jest bardzo elegancka, taka z klasą 🙂 do tego jakieś ekstra dodatki i troszkę ją ubogacisz 🙂
szukam takiej torby tylko skórzanej. Oczywiścnie nie chodzi mi o oryginał  😉


zdjecie z etorebka

:kwiatek: :kwiatek:
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
31 stycznia 2012 20:44
Laski help

Czy gdzieś znajdę taką bluzkę?



fot z pbl modaaaaaaaa19  :kwiatek:
Chyba w C&A przymierzałam podobną, ale w granatowo-białe paski. Może były też inne kolory...
cieciorka   kocioł bałkański
31 stycznia 2012 21:29
rok temu chyba w stradivariusie takie widziałam..
Orientuje się ktoś może w jakim przedziale cenowym mieści się zrobienie takiego nadruku jak w tych bluzach UHM ? 😉
juliadna to jest bluzka ze Stradivarius'a z kolekcji wiosna/lato 2011 😉 W&P uważam,że jak najbardziej możesz iśc w takiej sukienkce,a to czy okaże się skromna zależy tylko i wyłącznie od dodatków. Orientuje się ktoś może gdzie znajdę czerwoną bluzę tego typu jak wyżej z białym napisem "coca-cola"?
Ada   harder. better. faster. stronger.
01 lutego 2012 13:40
Czy ktoś wie gdzie dostanę taką torbę?
[img]http://4.bp.blogspot.com/-5kAhUaSCfxM/TxMmwJFCszI/AAAAAAAANEY/5lIVU1Lw9ZA/s1600/Zrzut+ekranu+2012-01-15+%2528godz.+20.18.20%2529.png[/img]
[img]http://desmond.imageshack.us/Himg12/scaled.php?server=12&filename=51011f.jpg&res=medium[/img]
Te ze zdjęcia to Proenza Schouler i kosztują 1500$, więc zdecydowanie nie na moją kieszeń  😕
Szukam podobnej, całej czarnej, nie świecącej się nachalnie.
:kwiatek:

edit:
stronę etorebka.pl już przeglądałam
zalezy ci na skorze nat ? jak nie , to ja mam podobna ,ze stradivariusa , poszukaj w bershce,pull,zarze a takze river island
Ada   harder. better. faster. stronger.
01 lutego 2012 15:36
Gdyby była skóra naturalna byłoby idealnie ale nie musi być jeżeli tylko nie syntetyczna nie będzie tandetna.
W tych sklepach byłam niedawno i nic mi się w oczy nie rzuciło, jak są to mniejsze i bardziej okrągłe.
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
01 lutego 2012 15:43
Ada , loknij na allegro river island , ja mam taka , ale zamszowa lub gortz17
tyskakonik, 2 lub 5. Poza tym kupując japan style spodziewaj się jakości szmacianej...
Ada   harder. better. faster. stronger.
01 lutego 2012 17:28
Naciau, dzięki za podpowiedź, będę szukać na allegro, niestety akurat w Łodzi nie ma ani River Island ani Grotz'a 🙁

tyskakonik, najlepsza 5 😉 później 1 lub 2 jeśli nie przeszkadza Ci tak kokarda.
Trolinka, z tego co kojarzę to widziałam takie bluzy w reserved ale mogę się mylić...  😉

W bershce bokserki i T-shirty po 9,90
tyskakonik wszystko tylko nie "japan style". Tak na logikę, nowa sukienka w regularnej sprzedaży nie może 4 dych kosztować. Ślicznie wyglądają na zdjęciach, ale jak przyjdą to nawet jeśli jakimś cudem są zgodne z wymiarami, to po prostu wyglądają jak szmaty. Więc takie to kupuj tylko na własne ryzyko.
Potrzebuje sukienkę na ślub cywilny. Nie mam w ogóle pomysłu  🙁
Mini , z ramiaczkami napewno i nie wiem , moze któraś widziała cos ładnego?
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
01 lutego 2012 20:06
A podacie mi jakiś inne propozycje w takim razie? 🙂
tyskakonik no z tym to już gorzej  😉. Jak już wiesz jaki mniej więcej krój (te z linków są całkiem fajne- na zdjęciach, ale przynajmniej wiadomo jak powinny wyglądać), to najlepiej jakbyś poszukała po sklepach podobnych. Ja nie przepadam za kupowaniem ciuchów przez internet, bo zawsze lepiej samemu przymierzyć- coś może być nijakie na wieszaku, ale założone wyglądać ślicznie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się