ACTA: koniec wolnego internetu 26.01.2012 ?

A.   master of sarcasm :]
30 stycznia 2012 21:22
Tak, to wszystko jest ze soba powiazane, dorzucajac jeszcze chemtrails, i masz wierzcholek gory lodowej. Dopiero wierzcholek.

Dobrze, ze ludziom na calym swiecie otwieraja sie oczy nareszcie na to co sie dzieje od lat.
A. przeczytałam wpis na Twoim blogu i mam mieszane uczucia. Z jednej strony brzmi strasznie, a z drugiej - wynika z tego ze ten program ma zachęcić ludzi do posiadania mniejszej ilosci dzieci itp ale nie jest to przymus. Każdy ma swój mózg jakby nie patrzeć- przecież nie będa chyba biegać i na siłę wszystkich sterylizować, a meżczyznom wbijać igły i wstrzykiwac srodki antykoncepcyjne? Z tego co przeczytałam wynika tez ze ten plan nie wchodzi teraz w życie, tylko funkcjonuje już od wielu wielu lat (z resztą widać jaki mamy niż - moja mama jest nauczycielką i z roku na rok w jednej klasie jest coraz mniej dzieci).

Jedyne co mnie pociesza to to, ze jednak na świecie żyje więcej ludzi, dla których ten cały plan jest makabrą, niż tych całych spiskowców. W kupie siła jak to się mówi i nawet najbardziej przebiegły mason nie da rady  🤣

Tylko myślę ze nie należy nad tym przechodzic do porządku dziennego tak jak (sorry) A. - "globalizacja, nic na to nie poradzisz". Im więcej szumu tym lepiej trzeba ich wystraszyć tym że my WIEMY  🤣
sei   . let's grow old together & die at the same time .
30 stycznia 2012 21:31
Olga, już w tej chwili są kraje w których nadzoruje się posiadanie dzieci. od przekroczenia dozwolonej ilości są kary... ale ludzie różnie rozwiązują ten problem...
nie już, tylko tak jest od wieeeeelu lat! w przeludnionych krajach. Abstrahując od zasobów dla USA , to jest poważny problem, że w niektórych krajach jest bieda i głód, a dzieci rodzą się na potęgę, bo a) ludzie są 'ciemni' i po prostu nie stosują antykoncepji b) według ich wierzeń powinni mieć dużo potomstwa c) według ich tradycji powinni mieć dużo potomstwa.

To jest straszne, ale niestety to jest jakiś problem naszych czasów. Dawniej istniała selekcja naturalna, teraz dzięki postępowi medycyny odratowuje się chore noworodki itd. (absolutnie nie uważam że to zle, kocham dzieci, chce je mieć i cieszę się ze mamy możliwości odratowania maluszków wcześniakow, to tak w nawiasie zeby ktos na mnie nie naskoczył żem bez serca), zwiększa się długość życia (wieksza swiadomosc ludzi-higiena, dbanie o zdrowie, postęp medycyny). Faktycznie źródła odnawialne chociazby energii kończą się.
A.   master of sarcasm :]
30 stycznia 2012 21:54
Olga wlasnie o to chodzi, zeby nie bylo przymusu, zeby ludzie chcieli... To sie nazywa pranie mozgu... Najjaskrawszym przykladem jest czipowanie, ktore ma byc rozpowszechnione juz w 2017... O czipach dla ludzi tez mozesz przeczytac na blogu, wrzucilam dwa interesujace filmiki na ten temat...
o czipach czytałam i mnie zmroziło i nie wierzę, a raczej bardzo nie chcę wierzyć w to, ze to przejdzie na skale masową. ludzi mozna wk*wiac do pewnego momentu, ale w końcu coś pęknie i się zacznie rozróba.
A.   master of sarcasm :]
30 stycznia 2012 22:24
Oczywiscie ze przejdzie. Czipy sa juz w paszportach itp, tak na poczatek.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
30 stycznia 2012 22:52
Dobrze, ze ludziom na calym swiecie otwieraja sie oczy nareszcie na to co sie dzieje od lat.

...no i właśnie po to są ustalenia dotyczące tego tego co można czytać i ściągać z betu, żeby ludzie nadal łykali papkę jak pelikany zamiast myśleć, wymieniać poglądy i wyciągać wnioski 😉
człowiek myślący, poinformowany jest niebezpieczny dla systemu
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
31 stycznia 2012 00:07
Oczywiscie ze przejdzie. Czipy sa juz w paszportach itp, tak na poczatek.


Gratis pobierają odcisk palców.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
31 stycznia 2012 07:40
http://fakty.interia.pl/raport/internauci-przeciwko-acta/news/tusk-nie-zatrzyma-juz-acta-zadecyduje-ue,1753314

Już nie wiem komu wierzyć.
Z jednej strony prawo UE stoi ponad prawem krajowym. Z drugiej - ACTA przeczy wszystkiemu co jest do tej pory ustanowione. BA! Przeczy nawet samej Karcie Praw Człowieka! To po uj my to podpisywaliśmy skoro i tak czy siak to wejdzie jeśli będzie ratyfikowana przez PE i będzie obowiązywała we wszystkich krajach członkowskich?
Niezgodna jest z kartą praw podstawowych ktorej my nie podpisaliśmy. Poza tym jest nadrzędna jako umowa międzynarodowa. Ale jesli nie zostanie ratyfikowana przez nasz parlament to nie przejdzie. Jak przejdzie przez parlament to jeszcze moze nie przejsc w parlamencie ue.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
31 stycznia 2012 08:11
I w sumie tym parlamencie jest nasza nadzieja. Oby nie przeszło.
A.   master of sarcasm :]
31 stycznia 2012 08:17
Dobrze, ze ludziom na calym swiecie otwieraja sie oczy nareszcie na to co sie dzieje od lat.

...no i właśnie po to są ustalenia dotyczące tego tego co można czytać i ściągać z betu, żeby ludzie nadal łykali papkę jak pelikany zamiast myśleć, wymieniać poglądy i wyciągać wnioski 😉
człowiek myślący, poinformowany jest niebezpieczny dla systemu



Telewizja jest kontrolowana od poczatku jej istnienia, poza tym istnieje cos takiego jak fale alfa ktore w pewien sposob hipnotyzuja ogladajacego, tez postaram sie cos wrzucic na bloga na ten temat wkrotce.
... w przeludnionych krajach.
To jest straszne, ale niestety to jest jakiś problem naszych czasów. ... Faktycznie źródła odnawialne chociażby energii kończą się.

W Polsce to nie jest problem - od 20 lat przyrost naturalny jest bliski zeru. Moją dawna podstawówkę przerobiono na luksusową dziadownię.
Na świecie nie ma takiego kraju, w którym problem głodu byłby wynikiem "nadmiernej" liczby ludności.
Teorie o nadmiernym wzroście czy potrzebie czyszczenia rasy to wymysły kacerzy, totalitarystów i lewaków.
Chiny, Indie - przeludnione - a ich pozycja ekonomiczna i polityczna rośnie.

p.s. źródła odnawiane nie kończą się (słońce, wiatr 🙂 ) - a nieodnawialne nie skończą się przynajmniej prze najbliższe 200 lat.
o jezu debilny błąd... oczywiście nieodnawialne 🙂 moje studia specjalizuja sie w energetyce odnawialnej wiec zareczam ze to tylko głupi błąd 😀

a co do tematu to po pierwsze, co to jest 200 lat dla swiata w porównaniu z tym ile jeszcze bedzie Ziemia prawdopodobnie istnieć (nie wierze w zadne grudnie 2012 i Nostradamusy), a po drugie zauważ że zapotrzebowanie na energię ciągle rośnie wraz z rozwojem nowych technologi!!
a co do tematu to po pierwsze, co to jest 200 lat dla swiata w porównaniu z tym ile jeszcze bedzie Ziemia prawdopodobnie istnieć

Niech sobie istnieje i milion 🙂
Znane są koncepcje, które twierdzą, że ropa ulega ciągłemu powstawaniu - tj. że nie wytworzyła się w wyniku jednokrotnego i niepowtarzalnego procesu, np.:
http://www.hotmoney.pl/artykul/surowce-ropa-nie-skonczy-sie-nigdy-834

Biorąc pod uwagę, że eksploatuje się obecnie złoża uznawane za niezdatne, że odkrywa się nowe - to do tych dwustu lat być może można dopisać jedno zero, albo i więcej.
Problem z energią jest innego rodzaju - nie każdy ma do niej dostęp w jednakowy sposób, a w cenie jest głównie podatek i zysk korporacji. Dostęp do źródeł energii jest jedną z podstawowych przyczyn wojen - ale nie dlatego, że ma jej nie być - lecz dlatego, że daje siłę i władzę.
i dopiero mając perspektywę powyższych faktów,można właściwie zrozumieć wielkie oszustwo walki z emisja CO2
A.   master of sarcasm :]
31 stycznia 2012 20:22
Dla zaineresowanych: wrzucilam na bloga historie zakonu iluminatow oraz info o Nowym Porzadku Swiata, jutro postaram sie zamiescic info na temat grupy Bilderberg oraz wyszukam pare ciekawych filmikow.

http://aldona-s.blogspot.com/2012/01/historia-zakonu-iluminatow-iluminaci.html
Mnie dziwi cisza wobec tego. Dla mediów to drugorzędna sprawa [sic!].
Ja gdyby znajomy nie podesłał mi linku to nie wiedziałabym nic ! Właśnie nadrabiam zaległości i jestem przerażona...

Głowne (jedynie słuszne)celowo  przemilczają to wszystko,nie tylko zresztą  o ACTA
jeszcze może powiedzą co mogę a co nie na moim koncie bankowym?

To wkrótce!
edytuj posty
A.   master of sarcasm :]
31 stycznia 2012 21:56
[quote author=marysia550 link=topic=82102.msg1268742#msg1268742 date=1327098282]
jeszcze może powiedzą co mogę a co nie na moim koncie bankowym?

To wkrótce!
[/quote]


Za jakis czas nie bedzie nawet konta bankowego, tylko czipy wszczepione w prawa dlon...
ściągać będzie można dalej - władza ma to w doopie, że jakiś muzyk czy aktor mniej zarobi. Kogoś pewnie poturbują dla przykładu, ale bez przesady - trudno jest walczyć z własnym elektoratem.
Władzy chodzi o co innego - że jak coś głupiego powiedziała w telewizorze i ktoś to puszcza na Youtube, co można to zdjąć pod pretekstem "praw autorskich". W ten sposób można skutecznie zablokować rozprzestrzenianie się informacji. Problemem nie jest brak dostępu do seriali - ale budowa państwa policyjnego. Wystarczy przejrzeć dzienniki ustaw - ale to się dzieje od dosyć dawna, a nie od wczoraj
A.   master of sarcasm :]
31 stycznia 2012 22:00
Przeciez to proste, ze nie chodzi o piractwo. I nigdy nie chodzilo.
,
A.   master of sarcasm :]
01 lutego 2012 09:09
Zgodnie z obietnica, dzis na blogu info o grupie Bilderberg, oraz film Przebudzenie w czterech kilkuminutowych odcinkach.

http://aldona-s.blogspot.com/2012/02/grupa-bilderberg.html
[quote author=Tomek_J link=topic=82102.msg1284757#msg1284757 date=1328075094]
[quote author=Nestor]Chiny, Indie - przeludnione - a ich pozycja ekonomiczna i polityczna rośnie.[/quote]
Nestor, nie pitol. Chciałbyś zarabiać tyle, co Chińczyk lub Hindus ?
[/quote]
Być może - chociaż w Chinach musiałbym zapisać się do partii komunistycznej, a Indie nie odpowiadają mi kulturowo, więc się tam nie przeprowadzam.
Jednakże pytanie jest inne - czy problemy wynikają z przeludnienia.
Biorąc pod uwagę np. Rosję z ujemnym przyrostem - raczej wątpię byś chciał mieszkać w jakimś przemysłowym regionie tego kraju - Śląsk to przy tamtejszych warunkach uzdrowisko.
Malejący przyrost nie jest dowodem na bycie szczęśliwymi - raczej wskazuje na dekadencję - a relatywna zamożność staje się odtrutką na frustrację.
Europejczyk najchętniej rozdałby Afrykańczykom prezerwatywy (opcja przepuszczenia przez komin nie cieszy się obecnie popularnością) - a Chińczyk inwestuje. Zgadnij, kto wygra 🙂
Dlaczego horseman kopiuje posty Nestora?

A właściwie to co Chiny na tą całą ACTA? Powinno mieć to dla nich znaczenie 😉
A.   master of sarcasm :]
01 lutego 2012 11:05

A właściwie to co Chiny na tą całą ACTA? Powinno mieć to dla nich znaczenie 😉


W Chinach jest bardzo zaostrzona cenzura internetu od wielu lat.

W Chinach jest bardzo zaostrzona cenzura internetu od wielu lat.


Ale przeciez ACTA to anti-counterfeiting trade agreement - czyli jak nazwa wskazuje to umowa przeciwko podróbkom.
A chinczycy to przeciez glownie podróbki. wszystkiego.
Dlaczego horseman kopiuje posty Nestora?
A właściwie to co Chiny na tą całą ACTA? Powinno mieć to dla nich znaczenie 😉

Moich postów nie chroni ACTA 🙂

Dla Chin ma to ogromne znaczenie - ACTA jest w dużej mierze skierowana przeciwko chińskiej ekspansji - ale na chińskie władze nie ma przełożenia - trudno im pogrozić palcem - podobnie jak trudno skorumpować, oferując jakieś stanowisko w instytucjach unijnych. Dlatego sprawę załatwia się po stronie odbiorców. Chińczycy zgłaszają obecnie bardzo dużo patentów - wprawdzie obrabia im się tylną część ciała, że te patenty są niewiele warte - ale sądzę, że nie jest to prawda. Amerykanie też wszystko patentują - łącznie z takimi bzdurami, jak flamastry.
Opinia na ten temat: (ACTA vs. Chiny, w tekście):
http://mediologia.tek24.pl/1006,acta-ekonomiczne-samobojstwo
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się