Kącik folblutów

PauliSiianka - jest skarogniada, ma podpalania na pysku nogach i brzuchu 🙂
escada w takim razie mamy bliźniaki.  🤣
Mój Glucio z dziś🙂










Załapałam się z koniem na fotki i postanowiliśmy się skromnie przypomnieć🙂😉  :kwiatek:
blackmare   ,,Pracuj nad sobą a z koniem się baw"
03 lutego 2012 18:47
To my tez się przypomnimy. 🙂
Zdjęcie robione jeszcze zanim nas zasypało.

wczesniej zapomniałam napisać to napiszę teraz
Chromatyna xx
po Zarewitsch
od Chorwatka

blackmare śliczna jest!🙂  💘
horselover- bez tej korony i klonek mojego ;d
Dosłownie🙂 Ostatnio przypatrywałam się mojemu i twojemu,faktycznie większych różnic nie mogłam dostrzec🙂 Jak bliźniaki🙂 Po jakich rodzicach twój? 😉
A to tacy my, zima i - parę stopni🙂
horselover powtórzę się - ta korona jest cudowna!  😜 Mam też mojemu ochotę coś zrobić , ale coś się zabrać nie mogę.  🙄
Naprawdę bardzo nam miło :kwiatek: Pewnie,że tak! Zrób mu jakiś fajny wzorek🙂  💘
horselover- po Manhattan Project od Osławica a Twój?
Matka: Nikandra xx/ po matce Nawłoć xx/ po ojcu Dixieland xx
Ojciec: Don Corleone xx/ po matce Dance by Night xx/ po ojcu Caerleon xx

:kwiatek:
blackmare, mam pytanie - czy ona jest "przytulna"? Czy odludek raczej? Pytam, bo ktoś mi mówił, że wszystkie Carewicze to takie... z dystansem (powiedział nawet, że autystyki 🤔), i dlatego jest nielubiany jako ojciec. Chętnie zweryfikowałabym info.
Z pozdrowieniami od prawie-braciszka 🙂
U nas zima okrutna. -20 st. w południe. Fotki z wczorajszego wybiegu.
@g@ u nas też tak jest:< I ani płatka śniegu,więc gleba na padoku jest straszna... koń jak na szpilkach chodzi 🙄
A tak w ogóle ślicznego masz tego rudziaka  💘 :kwiatek:
@g@ jak rudzielec cudowny.  💘

Zima okropna.. Niech się już skończy .!  😤 Na hali pojeździć nie można bo tak się kurzy , że wczoraj jak spojrzałam w lustro to się przestraszyłam , byłam cała czarna. Dzisiaj na padoku jeździłam to też w spokoju pojeździć nie można było bo padał śnieg a mój koń się śniegu boi.  👀
blackmare   ,,Pracuj nad sobą a z koniem się baw"
04 lutego 2012 17:36
horselover dziękuję  :kwiatek:

Czerpakowa zakochałam się w twoim koniu. Cudowny jest  😀

@g@ przepiękny rudzielec  😀

halo niestety typ odludka. Obrażalska, bardzo łatwo stracic jej zaufanie i bardzo trudno odzyskać. Za głaskaniem, przytulaniem i innego rodzaju okazywaniem uczuć na dłuższą metę nie przepada i szybko przestaje jej się podobać.  🤔 Ale przysmakami nigdy nie pogardzi.  😉
Blackmare dziekujemy :kwiatek:
blackmare, no to identycznie 😀 za kawałek jabłka to gotów nawet poudawać "przytulnego" 🤣
Strasznie mi się podobają folblutki 🙂
Te smukłe nóżki, ta lekka sylwetka.
Mnie przeraża trochę temperament, choć wiem, że nie wszystkie są wiecznie niewybieganą bombą energii.
mikas myślę , że temperament to sprawa konia a nie rasy. Mój jest bardzo milusiński , na jazdach dość spokojny. Jak go puszczę luzem to sobie poszaleje ale to chyba jak każdy koń ..
potwierdzam słowa PauliSiianki i jak go wychowamy, takiego będziemy mieli 🙂
tu przedstawiam swojego ulubieńca ze stajni, na którym uwielbiam jeździć

Czizum 🙂
Cierp1enie , jaki słodziak.  💘
Cierp1enie wielki się wydaje, ile ma?
Cierp1enie piękny!  😍 👀
mikas podzielam zdanie PauliSiianka nie każdy folblut jest temperamenty🙂 To nie jest zależne od rasy tylko od konia. Ja na przykład mam ogiera anglika po treningach wyścigowych i pierwszych startów na Służewcu w dodatku młodziak i jest niesamowicie grzeczny! Wiadomo,że nie raz coś tam mu odwali,ale chyba każdy koń ma takie dni🙂 Pod siodłem dosłownie aniołek,muchy by nie skrzywdził🙂😉
Dzięki dziewczyny 🙂 jak naprawdę cudowny, misiaczek to taki jak nie wiem, pod siodłem bardzo fajny, przez 20min baaaaaardzo do pchania (leniuszek)a potem jak się rozbuja to typowy folblut 🙂
Kochane konisko z niego.
No i wysoki jest (ja mam 168cm)
Cierp1enie to z tego co napisałaś,charakterkiem bardzo przypomina mojego glutka🙂 Faktycznie wielki jest,mój to przy nim kucyk🙂😉
Folgluty z zasady są temperamentne i delikatne zwlaszcza za mlodu, ale oczywiscie są wyjątki. Za to malo spotkalam glutow zlośliwych czy zasadniczo wrednych. Najfajniejsze wg mnie jest uczucie kontrolowania tej kupy energii 😉
escada święte słowa!😉 Jak mojego kupiłam to faktycznie był temperamentny i potrafił pokazać różki. W przedziale roku czasu zmienił się nie do poznania, wg.mnie folbluty są na prawdę wrażliwymi końmi co przejawia się nie tylko w ich psychice ale także w zachowaniu..🙂 Też uwielbiam panować nad jego energią😀 Może ma nie raz jeszcze zachowania typowo insurekcyjne lecz nie przejawia się to u niego tak często jak za młodu🙂😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się