tragiczna śmierć dziecka

Powiedz teraz tej Madzi o prawach do życia.
Ja myślę, że takie kobiety wcale by się na ta aborcję nie decydowały... Np. ta która ukryła dziecko w szafie - sądzicie, że była choćby na jednej wyzycie u lekarza? Wątpie! i nie sądze aby nawet mając taką (legalną, w pełni bezpłatną) możliwość - zdecydowała się na aborcję. Moim zdaniem to zupełnie nie w tym miejscu tkwi problem. 🙄
wszystkie paniusie mialy by przyzwolenie na pierd****e się bez pomyslunku
A teraz tego nie robią?

Nie no pewnie ze robią głupich u nas nie brakuje.
Ale gdyby aborcja byla legalna to tych głupich panius było by o wiele więcej bo w koncu po co się zabiezpieczac jak mozna usunąć.
Ja po prostu taka bym wysterylizowała nie nadajesz się na matkę to nie będziesz nigdy mieć dzieci ot tyle
dempsey   fiat voluntas Tua
04 lutego 2012 15:18
Co do aborcji dla mnie w sumie temat rzeka. Bo gdyby była w pełni legalna to wszystkie paniusie mialy by przyzwolenie na pierd****e się bez pomyslunku ( bo przeciez później sie i tak usunie )

oczywiście że tak. dobrze i krótko napisane.
Z jednej strony tak, a z drugiej...

Wolałabym się nie urodzić, niż żeby moją matką była jakaś lafirynda, a ojcem blokers.I mówię to z pełną świadomością.
Poza tym, podobno po aborcji z zachodzeniem w ciążę jest różnie, może dałoby to też do myślenia.
Abstrahując całkiem, ale wpisuje się w ogólną tendencję kompletnego ignorowania lub ukrywania przez rodzinę (ot, po ślubie dziewczyna zachowuje się dziwnie z szantażowaniem samobójstwem, mąż zaniepokojony odbywa rozmowę z teściami, tak, córka się leczyła, tak wiedzieli, że córka ma takie problemy, nie, nie powiedzieli narzeczonemu, bo jeszcze by zrezygnował z małżeństwa) że kobieta leczy/leczyła się psychiatrycznie. Takie osoby często nie mają żadnego wsparcia. Macierzyństwo, zwłaszcza gdy dziecko było problematyczne (gdzieś coś wspominano, że dziecko było wcześniakiem i wymagało większej opieki) nie jest sytuacją, gdy osoba niestabilna psychicznie cudownie uleczy się sama z siebie. Ot, przykład z życia, kobieta lecząca się na depresję, prawie 40-latka z dwójką prawie dorosłych dzieci wpada. W czasie ciąży oczywiście nie może brać leków, potem mąż nastaje, żeby karmiła, to też wyklucza leki. Efekt, gdy dziecko ma 6 miesięcy kobieta popełnia samobójstwo wyskakując z okna. Wcześniej nie było nikogo, żeby jej pomóc. Nie ma systemu opieki i nadzoru nad osobami potrzebującymi pomocy psychiatry. I nie chodzi konkretnie o ten przypadek.
remendada, Nie mówię o tym przypadku a ogólnie. Co do tej sprawy może właśnie wypadałoby pomóc tej kobiecie, może nie tylko ona zawiniła, ale mąż, rozdzina. Zgadzam się w pełni z tym co napisała Jabberwocky,
Może wróćmy do czasów starożytnych, dzieci niepełnosprawne kamieniowano..
Co do tego, czy lepiej nie zyc wcale niz urodzic sie w rodzinie patologicznej, mam szczescie znac swietnego faceta, ktory wlasnie w takiej rodzinie sie urodzil i dlatego nie mam tego typu watpliwosci. Kiedy mial okolo 10 lat trafil do domu dziecka i to byl chyba przelom w jego zyciu. Dzisiaj ma zawod i prace, za ktora wielu by sie dalo pociac i swietna dziewczyne za zone. Juz sie nie moge doczekac kiedy zostanie ojcem, bo bardzo sie do tego nadaje 🙂
[quote author=łania link=topic=84018.msg1289937#msg1289937 date=1328368361]
remendada, Jak dla mnie każdy człowiek ma prawo do życia i może nie byłaby rozwiązaniem aborcja a np. okienka życia..
[/quote]

Przecież okienka życią funkcjonują, ale częściej się słyszy o tragicznych przypadkach niż o skorzystaniu z okienka.

Ustalono, że dziewczyna (nie jestem w stanie nazwać jej matką) była poczytalna w dniu śmierci małej.
A kogoś dziwi że była poczytalna? Mnie nie, tak jak napisałam wyżej tylko bardzo naiwni chcą wierzyć w to że miała nie tak coś z głową. Człowiek zdrowy na umyśle nie był by chyba w tak wspaniały sposób wszystko zaplanować i zmanipulować społeczeństwo w mediach, więc wykazała się szczególną bystrością umysłu. Jeżeli dostanie jakieś tam 5 lat to oficjalnie stwierdzę że żyje na dzikim zachodzie a nie w cywilizowanym kraju.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
04 lutego 2012 16:28
niby to są wstępne przypuszczenia a nie oficjalna wiadomość.
A nie zauważyłaś jakie kary np. dostają pedofile czy gwałciciele? maks 12 i jeszcze wychodzą za dobre sprawowanie...
Czekam na wynik z autopsji..
W poniedziałek ma być przeprowadzona sekcja.
Ja też czekam na wyniki.... żeby powiedzieli, że ta mała Madzia już nie żyła, jak ją gruzem przysypali..... 😕
Masakra! Od wczoraj śledzę TVN24 i pozbierać się nie mogę...mój Leoś tylko miesiąc starszy 😕
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
04 lutego 2012 19:49
Śmieszy mnie nasze polskie prawo, które zabrania pokazywania twarzy i podawania nazwiska przestępcy.  😵 
dempsey   fiat voluntas Tua
04 lutego 2012 19:53
zwłaszcza gdy wszystkie media dwa dni temu przedstawiały panią W. oraz jej męża z nazwiska, imienia, adresu, konta na fb,  numeru buta i ciotecznej babki.. bo przecież była poniekąd ofiarą.

Boże co za okropna przewrotna historia. czuje się Zło.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 lutego 2012 20:00
bo ludzie są też źli.gdyby tacy nie byli,kodeks karny nie miałby racji bytu... od wczoraj jakiś taki dziwny wewnętrzny lęk mam,gdy o tym myślę,czytam,słucham...

nawet gdybym kiedykolwiek coś takiego zrobiła,chyba nie potrafiłabym żyć ani chwili dłużej.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
04 lutego 2012 20:08
Bo tak by postąpiła normalna osoba....
Czekam na wynik z autopsji..

Dramko
z czego ??
Czasem mam sny ze kogoś np potrąciłam i uciekłam z miejsca wypadku(albo inne,ale mnie więcej w tym stylu) i mam tak wielkie poczucie winy,rozżalenia i obrzydzenia do swojej postawy w tym śnie,że zwyczajnie sie wybudzam,nie ze strachu ale ze wstrętu do samej siebie.
Nie mogłabym sobie spojrzec w twarz,po czymś takim,chyba bym sama sie o ten próg potem rypnęła,zęby nie oglądać siebie codziennie. 🙁
ash   Sukces jest koloru blond....
04 lutego 2012 20:17
Nie chce osądzać, poczekam do poniedziałku aż podadzą wynik z sekcji.
Mam nadzieję, że czarny scenariusz który mam w głowie to tylko mój wymysł.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 lutego 2012 20:20
Śmieszy mnie nasze polskie prawo, które zabrania pokazywania twarzy i podawania nazwiska przestępcy.  😵 


Wystarczy zobaczyć plakat, który był wywieszany na ulicy i jest podane jej nazwisko.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
04 lutego 2012 20:25
JARA chodzi mi o to co teraz robią, tv, itd.
Plakaty były wcześniej wywieszone.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 lutego 2012 20:37
...gdybym była ojcem dziecka (zakładając,że nie ma z tym nic wspólnego) - zabiłabym.w afekcie.
wiecie co, koleżanki brat jest reporterem i jest cały czas na miejscu zdarzenia i z tego co mówił to matka z ojcem w dzień co wygłaszali apel, by oddali Madzie, poszli do kina na horror i to jest potwierdzone!
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
04 lutego 2012 21:22
Ciekawy sposób odreagowania o.O
Skoro wiedzieli, że dziecka i tak nikt nie odda bo nikt go nie ma, to nie muszą czekać na posterunku. Koszmar.
Zresztą z tym horrorem to czytałam, że ona mu proponowała, ale nie poszli. Więc jak było.
no ja też myślałam, że nie poszli, ale dziś mi kumpela napisała co jej brat przekazał przez telefon, jest tam już 6 dobę
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
04 lutego 2012 21:37
Dobra po niej można się tego spodziewać, ale on? To zaczyna się robić co raz bardziej zagmatwane.  😤
[quote author=Dramka link=topic=84018.msg1290180#msg1290180 date=1328380265]
Czekam na wynik z autopsji..

Dramko
z czego ??
[/quote]

Sekcja zwłok  - gr. autopsia – zobaczyć na własne oczy, łac. sectio – rozcięcie

poprawna forma to "czekać na wynik autopsji",

tak samo jak tu nie chodziło o własne doswiadczenie Jacksona

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,6808325,Jackson_zamordowany__Czekamy_na_wyniki_autopsji.html

ale żeby nie było, że nabijam posty i piszę nie na temat - mam nadzieję,że Madzia nie zmarła z wychłodzenia..

jestem też ciekawa jaką rolę w tym wszystkim odegrał ojciec -wiedział, nie wiedział?




Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się