paznokcie, żele, tipsy

Design robiłam u kosmetyczki. Dlatego jestem wściekła bo wydałam na to pieniądze :P
Ale robiła to jakoś na odwal się , najwazniejsze jednak że odżyły przez ten tydzień i odrosły. Może w ciągu kilku dni pójdę do kogoś innego.

Btw. kto zna dobrą manicurzystkę w Wawie (prawa strona Wisły) która wykona mi porządny hybrydowy? U poprzedniej zapłaciłam 80 zł więc domyślam się, że normalnie ceny oscylują wokół 100 zł?

MR36 Piękny ten brudny róż 🙂 Masz bardzo ładny kształt płytki.
Medziiik, no to mnie pocieszyłaś 🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
21 stycznia 2012 23:01
a którego tego Nail tek-a mam kupić? Bo jest tam tego multum i nie ogarniam?

mogę prosić o podlinkowanie  :kwiatek:
Kupiłam sobie mojego pierwszego Opi-ka  😎

Z nail teka mam foundation II i intensive therapy II
ash   Sukces jest koloru blond....
22 stycznia 2012 15:29
Po długiej przerwie znów mam żel 😀
Trzyma się rewelacyjnie, uzupełniałam już 4 razy. Mam french na moim paznokciu. Jestem zachwycona, bo nic mi nie odłazi, nie pęka itp. a codziennie jestem w stajni.
ja sobie kupilam belisse detox i po miesiacu zazywania moje paznokcie zaczely sie masakrycznie rozdwajac  🤔
Bo to właśnie ten detoks  😎
Wczoraj zafundowałam sobie hybrydę.
Zobaczymy ile się będzie trzymał, ale powiem szczerze, że biorąc pod uwagę dokładność mojej kosmetyczki, która zajmowała się ponad godzinę moimi paznokciami, liczę na dłuuuugi efekt 🙂
A zapłaciłam jedynie 50zł. Czasem warto ścierpieć te wschodniosberyjskie mrozy  🤣
Ja ostatnio bawiłam się trochę we wzorki jak miałam czas:

[img]http://desmond.imageshack.us/Himg593/scaled.php?server=593&filename=20120201402.jpg&res=medium[/img]

[img]http://desmond.imageshack.us/Himg714/scaled.php?server=714&filename=20111114254.jpg&res=medium[/img]
Wiem, że niedopracowane i nierówne, ale z daleka aż tak nie straszyły 😉
Przepraszam, ale nie dam rady całego watku przeczytać 🙁
Mam prośbę - co leiej założyć na pazurki - żel czy akryl?
Macie jakiś namiar w okolicach Wołomina, Kobyłki, w Warszawie na kogoś, kto robi ładne pazurki (nie tipsiarę robiącą szpadle!) i nie za cenę wręcz kosmiczną?
A może ktoś stąd dorabia sobie?
Na pw będę wdzięczna 🙂
konikikoniczynka, Sama nauczyłam się robić tipsów żelowych, kupiłam zestaw na allegro i według instrukcji w internecie robiłam sobie krok po kroku pazurki. Szybko mi się znudziłam na zabawa, nie chciało mi się dorabiać paznokci, trzymały mi się ok 4-5tygodni.. Ale za to koszt był naprawdę mały,  bo wydałam ok.140zł, starczyło mi to na jakieś 5 razy..
ash   Sukces jest koloru blond....
07 lutego 2012 19:51
Ja mogę polecić cudowną kosmetyczkę w Wesołej! Mistrzyni!
czy Nail Tek poprawia paznokcie na dłuższą metę?

jestem po kilku kuracjach Herome i za każdym razem wyglądało to tak samo - owszem pomagało i to bardzo, ale po ok 2-3 miesiącach znowu paznokcie sie sypały, a kuracje można powtarzać tylko co pół oku...  🤔
U mnie poprawił
Ada   harder. better. faster. stronger.
10 lutego 2012 09:15
wer, używałam Hermoe i efekt był u mnie kiepski i rzeczywiście krótkotrwały, po jakimś czasie paznokcie posypały mi się jeszcze bardziej, więc kupiłam Nail Teka. Kuracje robiłam na początku października, zdecydowanie pomogła i do teraz paznokcie mam super  😀
Co prawda łykałam też suplementy ale przy stosowaniu Herome kilka miesięcy wcześniej również.
Na Douglas.pl można dorwać lakiery Opi po 25 zł - ale tylko wybrane kolory 😉
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
10 lutego 2012 11:02
jestem zakochana!! mama przywiozla mi z polski jej ulubiona czerwien: Rimmel  323 riviera red! piekny! i ma ten plaski pedzelek. jedna wartwa starczy. dwie sa bardziej ciemne. piekny jest!  💃

w DE nie moge go dostac  😤
Ada   harder. better. faster. stronger.
10 lutego 2012 11:08
szepcik, właśnie zauważyłam kilka dni temu, tyle że ze strony tylko wysyłkowo? Bo nie znalazłam nigdzie informacji że można odebrać osobiście, w którymś salonie.
Nie, ale nawet z kosztami wysyłki wyjdzie taniej... Opi w salonie to chyba 49 zł kosztuje, a ja za 57 zapłaciłam za Opi i jeszcze jeden mini lakier Artdeco.
konikikoniczynka, ja szczerze polecam Beatę z Chanisse w Zielonce robi naprawdę super paznokcie, poza tym jeździ konno tak więc wie jak dobrać długość żeby się dobrze trzymały jak chcesz namiary podam Ci na pw
Ada   harder. better. faster. stronger.
10 lutego 2012 12:24
szepcik, no niby taniej ale jak tak patrze to z wysyłką wychodzi prawie 40zł i jakoś tak mi szkoda bo na allegro udaje mi się taniej kupić  😁
Ruffian, będę Ci bardzo wdzieczna :kwiatek:
cieciorka   kocioł bałkański
11 lutego 2012 23:14
Gienia-Pigwa, też lubię pedzelek Riemmela 🙂


Słuchajcie, moje paznokcie są w opłakanym stanie... zawsze były cienkie i giętkie, ale od ostatnich wakacji, to jest istna masakra. Kruszą się, łamią, rozwarstwiają... nie mam już siły. Używałam Nail teka, kąpiele w gorącej oliwie, biorę witaminy i biotynę, nawilżam, smaruję kremami z odżywką. Dermatolożce zgłosiłam raz problem, w tym miesiącu też mam wizytę, może tym razem coś poradzi...
Widzę, że wspominacie Herome- znajoma mi też polecała.
Gillian   four letter word
12 lutego 2012 08:24
moje po Herome z wiosny dalej super. Zostało mi jeszcze pół buteleczki i aż sobie powtórkę machnę. A będę myślec jeszcze o żelu albo akrylu ponownie bo widzę, że trochę poprawiły mi kształt. No a dalej jest co poprawiac, bo o ile paznokcie na lewej ręce mam wyglądające prawie normalnie to te na prawej masakra, szerokie łopaty, połałdowane i rosnące na ukos :/
cieciorka   kocioł bałkański
12 lutego 2012 10:08
Ja to myślałam o akrylu, albo shelak, ale odradziła mi manicurzystka, że to tylko pogorszy sprawę.
Miałam kilka zabiegów manicuru japońskiego, dwóm znajomym bardzo poprawił paznokcie, mnie też jakby na trochę, ale nie jestem do końca przekonana do ścierania wierzchniej warstwy paznokcia.
Najbardziej to bym chciała paznokcie wzmocnić jakoś od "wewnątrz".

Czy ten Herome jest do dostania w jakichś drogeriach?
cieciorka- mi na wzmocnienie paznokci zawsze pomaga Merz Special. I niestety ani shellac ani żadne tipsy bo one tylko osłabiają paznokieć 🙁 a manicure japoński o dziwo wzmacnia 😉
Kurcze, lakier Opi odpryskuje mi już po jednym dniu  🙄
cieciorka   kocioł bałkański
12 lutego 2012 10:22
Karolcia, dzięki, wiesz może, gdzie można dostać te ze starym składem? http://www.e-nowinka.pl/merz-spezial-dragees-nowy-sklad/

chyba zrobię kolejne podejście do japońca. szkoda, że pani dermatolożka nie potrafiła się o nim wypowiedzieć.
cieciorka- mi na wzmocnienie paznokci zawsze pomaga Merz Special. I niestety ani shellac ani żadne tipsy bo one tylko osłabiają paznokieć 🙁 a manicure japoński o dziwo wzmacnia 😉


Jakie ścieranie paznokcia? W prawdziwym manicure japońskim w płytkę paznokciową wcierane są 2 preparaty z aktywnymi substancjami. Dlatego wspomagają one paznokieć "od wewnątrz". Powinno się wykonać co najmniej 6 zabiegów co dwa tygodnie, ale raz na miesiąc też da rezutaty wzmacniające paznokieć.
cieciorka   kocioł bałkański
12 lutego 2012 16:47
Tak, ale najpierw lekko ściera się płytkę, żeby te preparaty wchłonęły bardziej.

Rety, ale dno z tymi moimi pazurami  🙄.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się