Torwar 2012 22-25 marca

Wiem już też, że nabór na wolontariat ruszy w najbliższych dniach 🙂

Niestety horseball nie przejdzie.

A i padła propozycja, aby revolta zajęła sektor "R" 😀
czemu R a nie H i H1? kurcze to juz tradycja😉
"R" jak Revolta 😀
R ... no może 😉 a nie lepiej już te H i H1 ??
emptyline   Big Milk Straciatella
05 lutego 2012 23:56
To który w końcu? Trzeba się przygotować 🙂
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
06 lutego 2012 01:12
żeby tradycji stała się zadość, ja również rozgrzewam aparat i zamawiam obiektyw do pożyczenia od kumpeli  😁 jak Dominik organizuje, to fajnie! Cavaliada dla mnie jest rewelacyjna 🙂
R jest po przeciwnej stronie, moim zdaniem nie  ma co zmieniacsektora,w ktorym siadamy od czasow starej volty,jeszcze nie revolty😉
Swoja droga czy ktos wie do kogo tzreba sie zgłosic żeby mieć stoisko na Torwarze?
ash   Sukces jest koloru blond....
06 lutego 2012 08:10
Hypno na stronie będzie namiar w sprawie stoisk i ceny.


edit: właśnie dzwonił do mnie organizator. Wszystkie informacje dot. imprezy i stoisk handlowych prześle mi mailem 😅
ash będziecie ze stoiskiem?
ash   Sukces jest koloru blond....
06 lutego 2012 09:55
Zastanawiamy się 😀
Taki trochę gorący okres - tuż przed moją obroną, trochę przed ślubem...ale zobaczymy.  💃
Też się wybieram! 😀 Jak zdecydujecie się, gdzie siedzicie, to odezwijcie się - wreszcie kogoś poznam  😜
😅 ja co roku drżę o Torwar, ale widzę, że wszystko jest na dobrej drodze 🙂 🏇
,
Od ilu lat można być w  wolontariacie?  😎
ja czekam na info dotyczące wolontariatu 😀
asds   Life goes on...
06 lutego 2012 14:48
Kurczę...skoro tyle osób z r-v planuje byc to moze i ja nawiedze w tym roku 🙂
LatentPony   Pretty Little Pony :)
06 lutego 2012 15:16
Trochę przeraża mnie ta ilość chętnych na wolontariat... Byłam w zeszłym roku wolontariuszką przez wszystkie 4 dni i mam nadzieję, że i w tym roku uda mi się załapać 🙂

Kamita01 - w zeszłym roku można było od 16 lat, oczywiście z obowiązkową zgodą rodziców.
Ja się zastanawiałam nad wolontariatem, jednak mam pytanko do ludzi którzy byli wolontariuszami w zeszłym roku lub na cavaliadowych zawodach.
Jakie zadania mieliście przydzielone?

Ja w tym roku obowiązkowo będę- jak zawsze- jako widz z aparatem.  😉
Moze nawet 3 dni  😀
No chyba że 1 dnia będę wolontariuszem ale w sumie to wątpię,
muszę najpierw sprawdzić jakiego rodzaju obowiązki mają przydzielone poza tymi ,,widocznymi" (poprawianie drągów, sprzątanie kup)  🙂
LatentPony   Pretty Little Pony :)
06 lutego 2012 15:30
W zeszłym roku wolontariusze byli podzieleni na grupy - każda grupa miała przydzielone inne zadanie.

1. Obsługa parkuru - wnoszenie/wynoszenie przeszkód, przebudowa parkuru
2. Ozdoba parkuru - czyli wnoszenie/wynoszenie kwiatków 🙂
3. Opieka nas stajnią (nie jestem w stanie powiedzieć na czym polegała)
4. Punkt informacji - udzielanie informacji przy wejściu
5. Biuro zawodów (tu były potrzebne chyba tylko dwie osoby, nie wiem nic więcej)
6. Obsługa w pokoju VIPów (również nie wiem nic więcej)

Chyba o niczym nie zapomniałam.
LatentPony a wolontariuszy dzielili "losowo"?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 lutego 2012 16:31
Zastanawiałam sie w zeszłym roku czy nie iść na wolontariat ale jak widziałam kumpli latających z drągami kiedy ja siedziałam sobie z aparatem na widowni stwierdziłam że nieee... Jestem zbyt leniwa 😁 Poza tym chce robić dużo zdjęć a będąc w wolontariacie to chyba kiepsko, no chyba że ktoś szuka fotografa ale na taka robotę to mam za małe umiejętności żeby mnie ktoś chciał 😂
LatentPony   Pretty Little Pony :)
06 lutego 2012 16:33
Nie, każdy mógł się zapisać do sekcji, do której chciał. Ale w każdej sekcji mogła być ograniczona liczba osób.

Obsługa parkuru była cała poobijana 🙂 Drągi i przeszkody są naprawdę ciężkie, a czasu na przebudowę parkuru bardzo mało. Ja się nie mogłam ruszać przez tydzień, a chłopak nie mógł się do mnie przytulić, bo moją reakcją było jedno wielkie "AŁA!". Chyba nigdy nie miałam aż tylu siniaków na raz.
Misskiedis to jak ja  😀 to który wreszcie sektor zajmuje volta?
No właśnie 😉
i gdzie były te sektory H i H1? Oraz R? Bo nie za bardzo się orientuje w torwarze, poprzednio byłam na E (i tak się łaziło dookoła gdzie popadnie). Pamiętam też, że trzeba wziąć coś miękkiego pod siedzenie  😎 bo krzesełka nie wygodne  🤣
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 lutego 2012 16:49
Zwykle to był sektor H i w tymże sektorze ja będę siedzieć 😉

H to ten na przeciwko VIPów, pod prasówką 😀
Ja jestem za H 😉 A ktoś niewarszawski się wybiera?
Moze się wybiore na wolontariat  , ale kurcze chciałam porobić troche zdjęć ;D Mam nadzieje ,że w tym roku kogoś poznam  😁
Ja jestem za H 😉 A ktoś niewarszawski się wybiera?


JA, ja , ja bede !! 😀 :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się