Torwar 2012 22-25 marca

W zeszłym roku trzeba było wybrać miejsce i sektor kto chce siedzieć.Czy tez siedzieliście w swoich sektorach ,czy gdzie kto chce.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 lutego 2012 17:45
Hehe, i znowu wszyscy będą pisać po Torwarze że "chyba kogoś widzieli ale nie byli pewni czy to ta osoba". To co? Jakiś znak rozpoznawczy trzeba będzie wymyślić 😁

etosha, ja miałam inny sektor a siedziałam w H, zasadniczo ochrona sprawdzała tylko czy ma się bilet na kolejną część zawodów a nie czy się siedzi w dobrym sektorze, tylko z VIPa mogli wygonić 😉
Jakiś znak rozpoznawczy trzeba będzie wymyślić 😁

Trzeba i to koniecznie 🙂 Żebyśmy się mogły rozpoznać 🙂
Ja jestem za H 😉 A ktoś niewarszawski się wybiera?


Ja, o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem 😉.
Hehe, i znowu wszyscy będą pisać po Torwarze że "chyba kogoś widzieli ale nie byli pewni czy to ta osoba". To co? Jakiś znak rozpoznawczy trzeba będzie wymyślić 😁


Trzeba coś wymyślić może  jakis kolor "kokardki" na ubraniu ?

edit.


coś takiego tylko jakiś kolorek 😉
PinkPanther ooo! To było by niezłe. Dawajmy w czarnych, pół publiczności będzie udawać żałobę ;p
corralline hahahah dobre  😁
Może jakiś odblaskowy kolor bedzie widać z daleka;D
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 lutego 2012 18:42
Czerwono-voltowy?  👀 Można jeszcze zamówić takie opaski z napisem Re-Volta 😀 edit: i z galopującym konikiem 🏇
ale ile sie na nie czeka  🤔

edit. literówka.
Takie rzeczy zamawia się u producentów. Czas oczekiwania nie przekracza z reguły miesiąca, a hurtowo wyszłoby o wiele, wiele taniej niż 15zł. Ale ja i tak jestem za czymś, co każdy może sam skombinować, bo przeszkodą w zamówieniu czegoś dla wszystkich revoltowiczów-torwarowiczów nie jest czas oczekiwania, tylko czas dogadania tego na forum 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 lutego 2012 18:57
Nie widzę takiej info na stronie, zapewne te z napisem dłużej ale mogą być też takie bez napisu po 5 zł i te powinny być szybko, w końcu mamy jeszcze ponad 1,5 miesiąca, powinniśmy zdążyć 😉

fioukova, zawsze może sobie każdy indywidualnie zamówić tylko na forum umawiamy się że opaska będzie np. czerwona 😉
Ja zapewne przyjdę w koszulce re-voltowej, nie będzie problemów z poznawaniem 😉
moim zdaniem bez sensu zamawiac taka branzoletke 15 zl w plecy 🙂 lepiej np. zawiazac czerwona tasiemke na reku. albo po prostu umowic sie na czerwone "cos" na reku
to do zobaczenia na H 😉 jestem za bransoletką + nazwa użytkownika  🏇
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 lutego 2012 19:46
Można wybrać wspólnie kolor bransoletki a każdy indywidualnie sobie kupi silikonową z nickiem/nazwą forum albo jak woli zawiąże sobie wstążkę, ważne żeby był wspólny kolor po którym się znajdziemy 😉
moim zdaniem te tasiemki są leprze 😉
Ja też. Zawsze można wtedy wziąć do torby jakieś czerwone coś i jak ktoś wyskoczy z hasłem "jesteś z rv? o, ja też, ale zapomniałam na śmierć o tych tasiemkach" to po problemie 😉 Nie będzie też kłopotu ze skombinowaniem czegoś na ostatnią chwilę.
dokładnie 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 lutego 2012 19:58
A ja jestem za tym żeby był wybór, co kto woli, tylko nie za dużo np tasiemka lub coś na ręce w kolorze X. Tasiemki mi się nie będzie chciało przepinać a znając życie będę co chwila zdejmować/ zakładać bluzę/ sweter/ kurtkę a taką bransoletkę też można łatwo zdjąć 😉
Angeel - moze zabierzemy się razem autem z Olsztyna?  :kwiatek: 🙂
Czyli co? Cokolwiek czerwonego na ręce? tylko z jakimiś napisami, bo ktoś może nieświadomie założyć
Jak wszystko się uda, to może i ja przyjadę 🏇
Jakby cos - sadze ze u mnie ktos moglby przenocowac jak z warszawy nie jest 🙂
Ja też będę na 1000000% jak przez te 10 lat ( na każdych zawodach na Torwarze  :konik🙂  Tylko nie wiem w jakiej formie Czy jako widz czy zawdnik i widz 🙂
P.S. dla osób które posiadają jakiś kontakt do organizatorów zajmujących się stoiskami handlowymi, a dokładnie gastronomią. Czy Możecie podać mi jakiś namiar do takiej osoby ? 🙂 Z góry dziękuje 🙂 :kwiatek:
Ooo, właśnie, u mnie też jbc można pospać, mieszkam 5min autobusem od Torwaru, haha 😉 Kanapa dwuosobowa wygodna jest w salonie, więc zapraszam.
Ej dziewczyny a coś takiego?  🤣 Każda wydrukowała by sobie karteczkę z nickiem i tym awatarem (czy jak nazywa się to zdjęcie pod nickiem 😉 )
Ja będę! Może nawet z koniem  😉
Jeśli się uda to liczę na doping re-volty!  🏇
corralline - super pomysł 😉 jestem za!

salto piccolo - to trzymamy kciuki i obiecujemy taki doping, że wygrasz choćby z samego wrażenia  😎
salto piccolo - oczywiście że będziemy trzymać kciuki! Na który konkurs się wybierasz? I jak ma na imię Twój koń? Będziesz miała od każdej z nas po milion zdjęć  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się